folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Büyükanıt: Üniformamı Çıkartırım !!!

Büyükanıt: Üniformamı Çıkartırım !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Irak'ın kuzeyine düzenlenen sınır ötesi harekatta planlanan hedefe ulaşıldığını, 240 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirterek, ''Ancak değerlendirmelerimize göre teröristlerin zayiatı çok daha fazladır. Çünkü bu rakama Hava Kuvvetlerinin verdirdiği zayiat dahil değildir'' dedi.

GenelKurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, bilgilendirme toplantısında kara harekatının detaylarına ilişkin açıklamalar yaptı.

OPERASYONLAR SÜRECEK

Büyükanıt kara harekatıyla ilgili verdiği 1,5 saatlik brifingde harekatın devamının geleceğinin sinyalini verdi: "Teröristlere daha vereceğimiz dersler var." dedi.

ÜNİFORMAMI ÇIKARTIRIM

Operasyonun ABD'nin isteğiyle bittiği iddialarına sert bir dille yanıt verdi: Operasyonun ABD'nin isteğiyle bittiğini kanıtlasınlar üniformamı çıkartacağım." diyerek söylentilere yanıt verdi.

NEDEN ZAP BÖLGESİ

Hedefimiz Zap'tı. Çünkü asıl merkez Zap olduğu için operasyon Zap'a yapıldı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Irak'ın kuzeyine düzenlenen sınır ötesi harekatta planlanan hedefe ulaşıldığını, 240 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirterek, ''Ancak değerlendirmelerimize göre teröristlerin zayiatı çok daha fazladır. Çünkü bu rakama Hava Kuvvetlerinin verdirdiği zayiat dahil değildir'' dedi.

Bir kara harekatı yapılarak bu işin bitmeyeceğini vurgulayan Orgeneral Büyükanıt, ihtiyaç duyulduğunda tekrar operasyon yapılabileceğini belirtti. Orgeneral Büyükanıt, operasyonla ilgili tüm yetkili makamlarla koordinasyon içinde hareket edildiğini ve bilgi verildiğini ifade ederek, ABD istediği için harekatın sonlandırıldığı yolundaki iddialara tepki gösterdi. Orgeneral Büyükanıt, ''Bu yalnızca TSK'ya değil Türkiye Cumhuriyeti'ne de yapılan çok seviyesiz bir saldırıdır. Askerimizin döktüğü kana saygısızlıktır'' diye konuştu.

Kaynak: tv8
    03.03.2008 17:06:05

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

son resimler. 

http://www.tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_4_Diger_Haberler/2008/sinir_harekati_2008/02_mart_2008.htm

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

kardeşim allah belamı versin sevdiğim adam kalmadı.Şu var

erdoğan şunu deseydi "Orada çatışacaksınız".Büyükanıt seve, seve,seve,seve çatışacaktı.Hiç bir kararı askeriye veremez.Askeriye karar alır başbakana bildirir.Fakat şunu diyorum

BU OPERASYON AMERİKA DEDİ DİYE BİTTİ...Konuşmak kolay öyle yaparız böyle yaparız.Sen o kadar girmişsin amerika bastırıyor çekiliyorsun.Diyorsun ki amerika dedi diye değil.Hadi canım sende.Sen aksini ispatla. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

erdoğan şunu deseydi "Orada çatışacaksınız".Büyükanıt seve, seve,seve,seve çatışacaktı.Hiç bir kararı askeriye veremez.Askeriye karar alır başbakana bildirir.Fakat şunu diyorum

BU OPERASYON AMERİKA DEDİ DİYE BİTTİ...Konuşmak kolay öyle yaparız böyle yaparız.Sen o kadar girmişsin amerika bastırıyor çekiliyorsun.Diyorsun ki amerika dedi diye değil.Hadi canım sende.Sen aksini ispatla.

katılıyorum kardeşim. amerika istedi diye çıktı. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DEVSIRME bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

katılıyorum kardeşim. amerika istedi diye çıktı. 

size katılmıyorum amerika ve yandaşları olayı kendi üzerlerine çekmek için böyle yaptılar amerika sınırötesi öperasyonunun bitiş tarihini biliyorsu ve 

tam zamanında açıklama yaptı.

bunu yapmak istemeseydi

türkiyeye bi telefonla bu işi halledebilirdi ama basına açıklama yapmaktan eçekinmedi

İmzalar Kaldırılsın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ne bileyim belkide Türkiye artık bildiğimiz eski Türkiye değildir. !!  kimbilebilir..

aklıma başka bi yorumda geldi belkide çekilmesek farklı bi tablo ile karşı karşıya kalacaktık. bundan daha kötü bi durumla mesela...

sonuç itibariyle en tepede nelerin döndüğünü bilmiyoruz. ki büyükler  Türkiye için en iyisini yapma gayreti içerisindediler bence. en azından umuyorum.

aklımıza bin türlü fikir geliyor. ondan böyle yaptılar şundan dolayı geri çekildiler.  bakalım  zamanla anlaşılacaktır zaten  neyin nasıl olduğu şimdi  ki yorumlarımız havada kalacaktr die  düşünüyorum. 

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı:

ne bileyim belkide Türkiye artık bildiğimiz eski Türkiye değildir. !! kimbilebilir..

aklıma başka bi yorumda geldi belkide çekilmesek farklı bi tablo ile karşı karşıya kalacaktık. bundan daha kötü bi durumla mesela...

sonuç itibariyle en tepede nelerin döndüğünü bilmiyoruz. ki büyükler Türkiye için en iyisini yapma gayreti içerisindediler bence. en azından umuyorum.

aklımıza bin türlü fikir geliyor. ondan böyle yaptılar şundan dolayı geri çekildiler. bakalım zamanla anlaşılacaktır zaten neyin nasıl olduğu şimdi ki yorumlarımız havada kalacaktr die düşünüyorum.

noktası virgulune katılıyorum.

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yau çekilme zaten 1 gün önceden başlamıştı.koskoca  gnl kur başkanı adam adam böyle bir yemin eder  mi gerçek olmasa?bilmiyor mu onu yalancı çıkarmak için milletin elinden geleni yapacağını.çok mu kolay sanıyosunuz operasyon yapmak anlamadım.kar kış tipi.Zap kampı yokedildi yapılması gereken yapıldı.Yapılacakta.Herşeyi boşverin bu işin lojistiği ne kadar zor haberiniz var mı?neden dursunlar daha ?Zap kampı vuruldu çıkılıyor yine girilecek,geçmişte de böyle olmadı mı?aynen böyle oldu.Hala daha abd abd abd diye tutturmuşsunuz,ülkenin güvenilir kurumlarını da zan altında bırakıyosunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    yau çekilme zaten 1 gün önceden başlamıştı.koskoca  gnl kur başkanı adam adam böyle bir yemin eder  mi gerçek olmasa?bilmiyor mu onu yalancı çıkarmak için milletin elinden geleni yapacağını.çok mu kolay sanıyosunuz operasyon yapmak anlamadım.kar kış tipi.Zap kampı yokedildi yapılması gereken yapıldı.Yapılacakta.Herşeyi boşverin bu işin lojistiği ne kadar zor haberiniz var mı?neden dursunlar daha ?Zap kampı vuruldu çıkılıyor yine girilecek,geçmişte de böyle olmadı mı?aynen böyle oldu.Hala daha abd abd abd diye tutturmuşsunuz,ülkenin güvenilir kurumlarını da zan altında bırakıyosunuz.

Aynen katılıyorum(!)

ulan varya... neyse şimdi tartışmayı alevlendirmenin bir anlamı yok, konuyu tartışacağım insanları düşününce, hic gerek yok, herkez istediğini düşünsün, istediğini söylesin...

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacilar kimse inkar etmesin ordu yillardir "terorist" ile etkin sekilde mucadele ediyor ama siyasilerimiz,gelmis gecmis iktidarlarimiz "teror" ile mucadele edemiyorlar butun mesele bu !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Uçakla tankla kürt kırrosu avlıyosunuz bırakında onların zahiyatı daha fazla olsun :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 7415 Toplam Mesaj: 36