folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cahilliğe Bak Ya

Cahilliğe Bak Ya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ülkemizde çok cahil insan var az önce yine başıma gelen bi vakayı sizlerle paylaşayım dedim gercekten bu sözleri duyunca şok oldum karşımdaki insana zarar vermemek için çalışanımız başımda bekledi. ben bulgaristan göçmeniyim adamın bana dediği siz bulgarsınız, diyorum dayı bak ben öz ve öz türküm. hadi lan o gözlerinin cekikliğiyle benimi kandıracan gavur. (tatarlık var bitaraftan çekikliğin nedeni o,hoş bunuda anlatamadım tatarlarda gavurmuş :))haddini aşıyosun diyorum sizin gibi ecnebilerden korkmayız biz falan diyo bi anda kendimi hakkatten gavur sandım. sonra adama başladım tarih dersi vermeye dayı dedim bizim atalarımızı osmanlı bulgaristana göndermiş bak Atatürk te selanikte doğmuş büyümüş oda göçmen diyorum adamın dediği Atatürk kadar büyük gavurmu var bu memlekette. sonra dayanamadım adamın üzerine atlamaya kalktım adam Allahuekber diyip salavat getirmeye başladı çalışanı ittim bunun başına dikildim tuttum kolunda kapıya zorla götürdüm bu sırada hala Allahuekber diyo attım dışarıya. ondan sonra kapadım kapıyı. bu sefer arada bağırmaya başladı bunların hepsi gavur diye dayanamadım bende aldım bıcağı elime çıktım dışarı 10,kattan zemine kadar kovaladım adamı. cihad ilan etti iki dakikada yıkacaklarmış burayı bekliyorum aşağıdada polis bekliyo.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi burası türkiye herşeye hazırlıklı olucaksın geçmiş olsun hojam

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek
    adam ırkçılık yapıyo demekki hiç bulaşmasaydın keşke stifim kaçaydın ordan =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    serkanım üzme canını hiçbişeyi kabul etme ben yapmadım de en fazla bi gece misafirleri olursun :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    nickhel benim mekanımda yapıyo ipneliği nereye kaçıyorum =) valla hala gülüyorum sinirimden ya

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    bende bulgaristan göçmeniyim. bi kaç kere sataşmalar banada oldu ama bu kadar büyük deil.

neyse geçmiş olsun :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek
    vay anasını adam da az değilmiş :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    bende bulgaristan göçmeniyim o herife sor bakalım saksıda bitkiyetiştirmeyi harbi çiftçiliği vs. kimden örenilmiş?

Sen ekşiehire kışın gel kimin göçmen olduğunu anlarsın kapısının önünü kürer yazın bahçesi süperdir.Ama bunları sevmezler çalışırlar diye.

Ayrıca o herif Türkmüymüş hiç mi baba annesi bilmem ne yabancıyla ilişkiye girmemiş ataları fln siktirsin ordan Türklük dna da değil yürektedir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    10 yıldır ben bu zihniyetsizliği çekiyorum. Konyada yaşıyorum kimse konyalıya benzetemiyo çünkü değilim direk soruyolar bende herzaman iyi niyetimden dolayı nereli olduğumu söylüyorum bazen ermeni yakıştırması bazen yunan bazende bulgar,rus yapıyolar. sinirlenmemek elde değil yaa

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    müthiş hajı allah sabır versin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    bende konyada yaşarımhemde ben de tatarım üstadım takma kafana böle densizler artık eskisi kadar deil ne olacak yani göçmensek ben turkum diyorum bundan daha önemlisi var mı
Toplam Hit: 4205 Toplam Mesaj: 35