folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Modern Warfare 3 - Görüşleriniz

Call Of Duty Modern Warfare 3 - Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

alexfarrow bunu yazdı:
    -----------------------------

dikkat etmek gerek crackler 10 dan fazla virüs,trojen v.s kaynıyor

virustotal   den taratın görüeceksiniz.

aman suc benim uzerime kalmasinda, ben belirttim crack de virus var fakat ne tur bi virus oldugunu bilmiyorum diye. anlamam bu islerden de. ayrica crack skidrow crack sitesinden alinmistir.

http://skidrowcrack.com/call-of-duty-modern-warfare-3-retail-proper-unlocked/

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

ps3 te bf3 ile mw3 oynadık bf3 acayip sıktı beni online moda girdik bf3 te bilmem silah sesleri dışında pek bişey ilgimi çekmedi. mw3 ü bitirdik inanılmaz senaryo var (hele eifel kulesinin yıkılış sahnesi) oyun acayip sürükleyici online modda bağlantı sorunları yaşanıyor şuan ama online yine harika diğer sürümler gibi. valla ben mw3 diyorum.

Kendi şansımı yaratırım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    abi oyunun yüzde 80 filan bitmişti a.k misafir geldi bi içeri gidip gelene kadar veletler kurcalamiş new game yapmışlar baştan başladım ortalarda geldim buraya kadr oyun süper senaryo olarak süper yapmışlar

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı:
    abi oyunun yüzde 80 filan bitmişti a.k misafir geldi bi içeri gidip gelene kadar veletler kurcalamiş new game yapmışlar baştan başladım ortalarda geldim buraya kadr oyun süper senaryo olarak süper yapmışlar
    Oyun save yapmiyormu yav bu arada torrentin %46si dlmistu ki elektrik gitti xD bakalim ne zaman biticek torrent

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

zamundadan cekiyorum 50 dk sı kaldı  inş bir sorun çıkmaz ilk indirdiğimde wupload linkde oyuna girdiğimde   yaziların rengi kaymıs okunmuyor vs profilin şekli kaymıs vs sorun vardi inş  böyle olmaz birdaha :W

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Zamundadan indirdim,40 dakikada kurulum falan yaptı oyunu mw2 ayarlarıyla oynuyorum kasma falan yok oyunun ilk bölümünü bitirdim gayet heyecan verici bir oyun şimdi denizaltılı bölüme geçicem ama önce bi sigara içeyimde stres atayım..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

bi indirip oynayalım bakalım :)

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

bi yardım edin ya filesonic dosyaları sildi zamunda 20yle çekiyo sinir krizi geçiriyorum burda kime sövsem bilmiyorum

la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

bende indirdim rar bozu çıktı siinirlendim gittim gg den key aldım steam dan çekiyorum , gg de rus keyleriyle oyunu direkt ing indirebiliyorsunuz bilginize.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

oyunu indirdim bitirdim.

ingilizce yeterli seviyede olmadığı için konuya hakim olamadım cptan price neden vurdu ne oldu filan sonları anlayamadım.

güzel oyundu.

sadece eski oyunlar daha çok arazide geçiyordu burda bu şehir savaşları gözü çok yordu çok curcuna idi.

ama grafikler olsun oyunun zorluğu olsun iyidi.

sadece şeyi sormak istiyourm oyunu bitirmeme rağmen campingde yüzde 64 lerde gözüküyor o nasıl 100 de 100 olucak??

birde bu solo player olarak special görevlerde hayatta klam modu harika birşeymiş.

vizeler bitsin çok can yakarım :)

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 18067 Toplam Mesaj: 117