folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çek Cumhuriyeti Hakkında Her Şey

Çek Cumhuriyeti Hakkında Her Şey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@Ka1nsha  ,hocam çek kızları ukraynalılardan daha kalitelidir :) 

@sniperscope, sanırım işi garantiye almak için böyle yapıyorlar hocam, bizim türkiyedeki hocamız da bu şekildeydi :) ama şu da var. mesela çekler

okuldan merkeze gidecekler diyelim. merkeze giden tramvay 10 dakikada bir geliyor belilr bir saatten sonra 20 dakika sonra 30 dakika da biri.

akşam çek asıllı biri merkeze gitsin diyelim, 30 dakika merkeze giden tramvayın gelmesini bekler. ama bir türk, oraya gittiğinin 2. günü 3-4 tane

aktarma yaparak merkeze çok önceden gider. çünkü beklemek gereksiz diyip, aktarma ile işi çözer ama o adamlar bunu düşünemiyor. neden

yapayım ki bunu, direk merkeze giden tramvay var diyorlar. böyle tuhaf tuhaf yüzlerce gariplikleri var :) hiç araba olmasa bile kırmızı ışık bazen 5

dakika yanıyor trafikte, yine de yeşile dönmesini beklerler. yahu araç diye bir şey yok ortada bomboş sokakta 5 dakika beklemesinin ne anlamı

var?  kız arkadaşımda böyleydi sonradan alıştırdım onu artık beklemeden geçiyor :) tabii bizim kadar tecrübeli olamazlar, polise falan yakalnma

ihtimali var. gerçi biz bir gün ara yoldan karşıdan karşıya geçerken polis durdurdu bizi, 2 metre ilerde yaya geçicidi varmış onu gösterdi. yahu

araba yok bir şey yok ara yol neden oradan geçeyim.. sonra odkud jsi (nerelisiniz?) diye sordu, z Turecka (Turkiye) dedik adam tamam hadi

başımdan gidin gibi gelini salladı bize sonra gittiler :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Ukrayna,Çek Cumhuriyeti,Polonya hakkında herşey = Same

Polonya hakkında herşey diye konu açmama gerek yok herhalde :)

Bütün slav ülkeleri aynı b*kun laciverti şeklinde :)

hocam polaklar pis millet yahu. çekler yine temiz. bilirsin polonya trenlerini falan leş gibi. polaklar daha bir öküz :) bazıları der polka lar mı güzel çek

kızları mı ben çek derim :) çekler zaten polonyalılar sevmezler pek. hepsi ayyaş derler, ülkelerinde yapmadığı pislikleri burada yapıyorlar sonra

gidiyorlar diyorlar:) bir de hepsi izbandut gibi yapı olarak. çekler de çok öyle adam yok ama polaklada çok gördüm.

bu arada ekleme yapayım

çekçe, lehçeye (polanyanın dili) %60 benziyor diyorlar, slovakça ile %90-95 oranında benziyor, rusça ile %40 civarında benzerlik var. dilleri çok zor, biz fiil çekiyoruz onlar her şeyi çekimliyorlar özel isimleri bile çekimliyorlar 7 halde :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

faydalı paylaşımlar valla .. devam..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu 3 ülkede yasamıs, tecrübelenmis kisilerin o ülkelerin kızları hakkında yazdıklarını okuyorum, sonra aklıma yasını bile sorsan "pfff snne be slq .s .s" seklinde cevap veren, yüzünde 10 kilo makyajla kendini adriana lima sanan ama bıyıklarını bile almayan türk kızı geliyor.

genelleme yapmak istemem ama ülkemizdeki kızların bir cogu böyle, ergen ruhlu.

mürideler saldırıya gecmesin lütfen.

Andrei tarafından 15/Ara/12 19:17 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

hocam polaklar pis millet yahu. çekler yine temiz. bilirsin polonya trenlerini falan leş gibi. polaklar daha bir öküz :) bazıları der polka lar mı güzel çek

kızları mı ben çek derim :) çekler zaten polonyalılar sevmezler pek. hepsi ayyaş derler, ülkelerinde yapmadığı pislikleri burada yapıyorlar sonra

gidiyorlar diyorlar:) bir de hepsi izbandut gibi yapı olarak. çekler de çok öyle adam yok ama polaklada çok gördüm.

bu arada ekleme yapayım

çekçe, lehçeye (polanyanın dili) %60 benziyor diyorlar, slovakça ile %90-95 oranında benziyor, rusça ile %40 civarında benzerlik var. dilleri çok zor, biz fiil çekiyoruz onlar her şeyi çekimliyorlar özel isimleri bile çekimliyorlar 7 halde :)

Elbette çekler daha güzel, fakat gel gelelim kültür düzeyine, Polonya tüm bilimsel, kültürel ve sosyal alanda çeklerin eline verir.Ha o izbandut gibi dediklerin, boş gezenin boş malları.Büyük ihtimal dazlak holiganlara denk gelmişsindir.Bu kadar yanlış bilgi üzerine sanırım birşeyler yazmalımıyım, sen bile yanlış biliyorsan :(

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

bu 3 ülkede yasamıs, tecrübelenmis kisilerin o ülkelerin kızları hakkında yazdıklarını okuyorum, sonra aklıma yasını bile sorsan "pfff snne be slq .s .s" seklinde cevap veren, yüzünde 10 kilo makyajla kendini adriana lima sanan ama bıyıklarını bile almayan türk kızı geliyor.

genelleme yapmak istemem ama ülkemizdeki kızların bir cogu böyle, ergen ruhlu.

mürideler saldırıya gecmesin lütfen.

Adamların erkekleri doymuş , kızlara yüz vermiyor artık eğlencesine bakıyor biz ise kızlara doyumsuz olduğumuzdan elde etmek için el bebek gül bebek davranıyoru. Bir nevi Gtlerini kaldıran biziz gene. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

bu arada ekleme yapayım

Elbette çekler daha güzel, fakat gel gelelim kültür düzeyine, Polonya tüm bilimsel, kültürel ve sosyal alanda çeklerin eline verir.Ha o izbandut gibi dediklerin, boş gezenin boş malları.Büyük ihtimal dazlak holiganlara denk gelmişsindir.Bu kadar yanlış bilgi üzerine sanırım birşeyler yazmalımıyım, sen bile yanlış biliyorsan :(

:) polonya hakkına çok bilgim yok hocam. çekdeki polonyalıları tanıdım oradakiler biraz serseri takımdı, krakova ve auswitche gittim orada öyle aşırı yapılılar yoktu tabii . polanyalıların bilimsel konularındaki başarıları nedir ne değildir hiç fikrim yok ancak varşovada sanırım odtü den daha kaliteli bir üniversite vardı arkadaşlarım orada okumuştu, istersen bilgi paylaşımı yapabilirsin. 

@PanxeR, hocam doymuşlukla pek ilgisi yok gözlemlediğim kadarıyla. çekler alkol almayınca çok utangaçlar. öyle böyle değil utangaçlık konusu :)

ses çıkaramazlar asla :) ben kız arkadaşın ingilizce kursuna gitmiştim misafir olarak, orada koskca sınıfta bir kişi bile benimle doğru dürüst

konuşamadı hepsi utanıyordu, işte hocanın zoruyla biraz konuştular. gözlerime bakamıyorlardı bile :) haha komediydi yaa kendimi onların

patronları gibi hissetmiştim

çek kızları çok çok güzel olmsına rağmen, gidin bir kıza diyin çok güzelsiniz, der ki teşekkür ederim ama ben çok güzel değilim. bunu mütevazilik

olarak da görebilirsiniz ama gerçekten böyle düşünüyor. çirkin türk kızlarını bile yeri geldiğinde kendilerinden güzel görüyorlar. türkiyedeki tüm

mankenlere taş çıkartacak kızların sevgililerini görsen :) erkekleri yakışıklı değiller ama kızların eli mahkum :) erkekler de kızlar da utangaç. iki

kelime konuşamazlar eğer birbirlerini tanımıyrlarsa. tek yolu var sosyalleşmenin o da alkol. ben eminim ki oralara gidenlerin alkol almalarının tek

en büyük sebebi genelde bu dur.. yoksa ayık kafayla o kadar insan içinde dans edecek, tuhaf tuhaf şeyler yapacak insanlar onlar değil :)

kendilerini beğenmiş bir millet değiller, mesela insanlara eşit yaklaşırlar. bir takım elsibe giymiş zengin olduğu belli bir adama nasıl

davranıyorlarsa köyden gelmiş köylü olduğu belli olan insana da aynı şekilde davranıyorlar. hocaymış öğrenciymiş falan böyle bir olay yok.

yalakalık görmedim orada:) 

yabancılar polisine gittiğimde cama bir yazı yazmışlar, lütfen polise şekerleme tarzı hediyeler vermeyin diye :) işe bak ki ben de oradaki kadın

polisle aramı iyi tutmak için pişmaniye götürmeyi düşünmüştüm, bana bu yazıyı gösterdi :) utandım valla. sanırım sadece türkler böyle

yapıyorlar..  adamların yetişme tarzı farlı .. mesela adam karısıyla ayrılsın 2 gün sonra unutur, vallahi unutur billahi unutur. öyle acı çekeyim yok

aşk acısı  falan hiç bir şey yok. adamlar mantıksal düşünüyor. ne oldu ayrıldık? o halde olay bitti :) takmama dememenin sebebi belki mantıklı

davranmalarıdır. bir çek ya da bu slav ırkalarını bir sarhoşken bir de ayıkken gözlemle. sanırm sen bodrumdaydın gerçi bu adamlar farklı ülkeye

geldiğinde o kadar samimi oluyorlar ki inanamazsın :) bizim türkler de diyor ya ne kadar samimi millet falan. halbuki kendi ülkelerinde buz gibi

adamlar. ne şakadan anlarlar ne arkadaşlık ne dostluk. adamla bir gün iyi sohbet edersin, yarın sana selam bile vermez. ilk zamanlar çok

zoruma gidiyordu bu davranışlar sonra öğrndim ki güvenmiyorlar insanlara o yüzden de böyle davranıyorlar. onlarla geçinmek için onlar gibi

olacaksın.. hele iş yerlerinde oooo ispiyon ediyorlar birbirlerini, yakın arkadaşları kavga eder, dönüp bile bakmayan insanlar, biri bir şey alır

herkesin gözü önünde yer nezaketen bile yer misin diye sormaz. çek arkadaşların dışarı çıkacak, seni çağırmazlar, senin onlara demen lazım

ben de sizinle gelebilir miyim diye.. böyle tuhaf tuhaf şeyler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

bildiğim kadarı ile yeşil perinin tek yasak olmadığı ülkesi :D sırf onun için bile gitmek ister insan :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

konuyu okurken madem böyle ne işin var orda diyesim geldi :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Böyle özendiriyorsunuz gidemiyoruz olmuyor :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 14233 Toplam Mesaj: 59