folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çekiç Ve Ateş - Osman Pamukoğlu

Çekiç Ve Ateş - Osman Pamukoğlu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

şovenist adamın teki işi gücü aklı sıra insanların hassas duygularını kabartarak popüler olmak ve padişahım çok yaşa vesvesleriyle ayakta kalmaya çalışan adamın teki işte 

edit: ayrıca dj alpere bir şey demek istiyorum şu kullandıgın cümlede ''halısın hocam Atatürk askerdi sonra gelen celal bayar kenan evren felanda askerdi hepsi çok iyi yönetti ülkeyi'' kenan evren diyerek ironi mi yapmaya çalıstın yoksa hiç mi okumuyorsun be hocam sen

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

AsDayGoesBy bunu yazdı:

Kutikula bunu yazdı:

Bu adam iyi vatan için çarpışmış helal olsun amma velakin bu adam '' Siyaset '' yapamaz abicim. Niye yapamaz. Hala asker zihniyetiyle düşündüğü için.

bu ülkeyide askerler kurdu, imam zihniyeti yönetebiliyorsa asker zihniyetide yönetir ki nedir ezberlemiş herkez asker zihniyeti yok chp zihniyeti. konuştuklarımızın içini dolduralım biraz.

halısın hocam Atatürk askerdi sonra gelen celal bayar kenan evren felanda askerdi hepsi çok iyi yönetti ülkeyi

hele osman paşanın ekonomik reformları ekonomik sosyolojik duruşu ve kadrosundaki uzmanlarla iktidara gelmesi lazım 0,01 dışında herkes geri zekalı bunlar bilmiyor bişi hoca

Nasıl yönetmiş Atatürk ülkeyi hocam? Bi sıkıntı mı olmuş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

CosTeR bunu yazdı:

şovenist adamın teki işi gücü aklı sıra insanların hassas duygularını kabartarak popüler olmak ve padişahım çok yaşa vesvesleriyle ayakta kalmaya çalışan adamın teki işte 

edit: ayrıca dj alpere bir şey demek istiyorum şu kullandıgın cümlede ''halısın hocam Atatürk askerdi sonra gelen celal bayar kenan evren felanda askerdi hepsi çok iyi yönetti ülkeyi'' kenan evren diyerek ironi mi yapmaya çalıstın yoksa hiç mi okumuyorsun be hocam sen

şuan başta olup sattıklarını gizliyebilmek için milletin gözünü, dikkatini başka yere çeken adam kadar, milletin hassas duygularını kabartıp şovenistlik yapan bir insan değildir bahsettiğin adam.

aselsan'ın %51 i israil e satıldı, bilmem kürtajdan sezeryandan gözünüzü ayırıp bakabildinizmi çevreye.

ülkeyi kuran askerdir, "asker zihniyeti"'dir, ülkeyi kurtarabilecek olan da asker ve sizin beğenemediğiniz siyaset yapamaz dediğiniz asker zihniyetidir.

şu durumda da Osman Paşa'dan başka bu işi yapabilecek kimse yok.

çoğu kişinin konuşmalarından anlaşılan o ki şuan ki durumdan pek de şikayetçi değiller.

adam uyutup sikiyo eyvallah diyosunuz, yakındır uyanıkken sikecek ne diyeceksiniz merak ediyorum.

Osman Paşa ya şans verildi de adam mı başarısız oldu? e bi şans verin, bi şans verin başkasına da görelim kim daha iyi yönetiyo ülkeyi.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Cellym'in yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.

Her Türk Asker Doğar Sözünü unutmuşsunuz sizler.. (ya da unutturuldunuz uyutuldunuz) Ama pardon sizler Türkiyeliydiniz değil mi..

Neyse düzenliyorum ileriye gitmeyeceğim.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 2940 Toplam Mesaj: 25