Çekmiş Olduğum Kısa Korku Filmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    21li bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

dislike verdim  5 ayrı üyelikten hemde :D

şayet o küfürlü yorumu sen yaptıysan senin ta amına koyayım dostum.. dislike olayına gelirsek tek basına otur bu efektlerden sadece 1 inin olduğu 3 dk lık bir film yapmaya calıs bak bakalım ne kadar zamanını alacak.. beğen demiyorum ama saygısızlıkta etme.

:D ben ettimde sevdiğimden ettim kardeşim benim bozulma hemen

Sende herkese ayni yalan, u235'te ayni tepkiyi verdi sana bi kac konuda boyle konustun diye. Bence agzina bi ayar bul, bulamiyosan adminler yardimci olurlar sanirim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    21li bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

dislike verdim  5 ayrı üyelikten hemde :D

şayet o küfürlü yorumu sen yaptıysan senin ta amına koyayım dostum.. dislike olayına gelirsek tek basına otur bu efektlerden sadece 1 inin olduğu 3 dk lık bir film yapmaya calıs bak bakalım ne kadar zamanını alacak.. beğen demiyorum ama saygısızlıkta etme.

:D ben ettimde sevdiğimden ettim kardeşim benim bozulma hemen

Tamam askerden döndükten sonra tbtden istediğin ilgiyi göremiyorsun da bu kadar abartmana gerek yok.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

kalite konusunda gelişsen iyi olur hocam video kalitesi yetersiz

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Bir korku filmi klisesi=aynada kendini gorme ve aynadakinin farkli olmasi.

ama kurgu fena degil hocam. Elinden tutan olsa belki biseyler olur

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

çekimleri daha güzel yapıp bunu yarışmalara yollar mısın hocam

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WEBKARTALI
    WEBKARTALI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Üstadım emeklerinize sağlık..Amatör tabiki ama geliştirilebilir..Bu işi severek canı gönülden yapmaya devam edersen gün geçtikte hatalarının farkina varıcak ve daha iyisini yapabileceksin..

Mesela başarılı korku filminden sadece ufak bir sahneyi yapmaya çalış..kamera açılarına dikkat et..okey hadi bakalım kolay gelsin..başarılar dilerim

WEBKARTALI tarafından 16/Ara/15 20:34 tarihinde düzenlenmiştir

Front/Back and Developer Intel Tekchnology Exper
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gözün dünyadaysa şeytan çıkarmalı girmeli filmlere yönel. Türkiye sektöründeyse cinli aynı bu tarz arada arapça şeyler yetiyor. malum herkes öbür dünyadaki yaratıklardan korkuyor :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

mod

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı

yalnız bu 14 dislike veren piç kurusu yüzünden videoyu sildim.. yeniden yüklemek zorunda kaldım.. böyle piç kuruları yüzünden insanın yaşama sevinci tükeniyor maalesef.. kendisine render nedir desen sikimin ucu kadar birikimi olmayan adam gelip yavşakça işlere girişiyor.. tamam eleştir zaten ben bu konuyu öv diye açmadım fakat gidip videonun altında küfürler atmak 14 farklı hesapla dislike vermekte nedir bre piç kurusu? adminlerin böyle piç kuruları ile özel olarak ilgilenmelerini arz ediyorum.. başta da belirttiğim gibi web kamera segmentinde bir kamera ile çekmiştim.. tripod bile yoktu alıp birseylere sabitleyerek titremeyi önlemeye calıstım, render ve montajı aşırı dandik 2 gb lık bir laptopla yaptım.. buna rağmen küfür ediyor dallama..

Hocam bu tur seyler seni sinirlendirmekten cok hirslandirsin. Heleki soz konusu youtube sa, turkler zaten orada kufurle meshur. Toplumca insan gibi elestiri yapacak zihniyeti geride birakmis durumdayiz.

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    21li bunu yazdı

yalnız bu 14 dislike veren piç kurusu yüzünden videoyu sildim.. yeniden yüklemek zorunda kaldım.. böyle piç kuruları yüzünden insanın yaşama sevinci tükeniyor maalesef.. kendisine render nedir desen sikimin ucu kadar birikimi olmayan adam gelip yavşakça işlere girişiyor.. tamam eleştir zaten ben bu konuyu öv diye açmadım fakat gidip videonun altında küfürler atmak 14 farklı hesapla dislike vermekte nedir bre piç kurusu? adminlerin böyle piç kuruları ile özel olarak ilgilenmelerini arz ediyorum.. başta da belirttiğim gibi web kamera segmentinde bir kamera ile çekmiştim.. tripod bile yoktu alıp birseylere sabitleyerek titremeyi önlemeye calıstım, render ve montajı aşırı dandik 2 gb lık bir laptopla yaptım.. buna rağmen küfür ediyor dallama..

Hocam bu tur seyler seni sinirlendirmekten cok hirslandirsin. Heleki soz konusu youtube sa, turkler zaten orada kufurle meshur. Toplumca insan gibi elestiri yapacak zihniyeti geride birakmis durumdayiz.

hocam yalnız küfür atan kişi şu açtığım konuya yorum yapan biri ve utanmadan küfür atıp farklı hesaplardan 14 dislike verdiğini söylüyor dallama.. sinilenme sebebim bu. beğenmesin zaten ona bisey demedim hatta beğenmeyip tek hesabından dislike verebilir hakkıdır amenna.. ama 14 farklı hesapla girip piçliğine dislike vermekte nedir? sonra videonun altında küfürler etmekte nedir.. bazı arkadasların dediği gibi dikkat cekmeye calısıyor aşağılık kompleksine yenik düşmüş ezik insan müsveddesi..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 4535 Toplam Mesaj: 32
photoshop after effects kısa film korku f filmi esrarengiz ölüm