folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cenabet Ada Kıbrıs !

Cenabet Ada Kıbrıs !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar adada sanıyorum 2. ayım falan beginner dan elementary ye geçmiş bulunmaktayım.Derslerim falan iyi hiç bi sorun yok.İlk 2 haftada kafayı sıyıracak gibi olmama ramen şimdi çok iyi herşey.

İnsan ailesinden uzakta olunca gelişiyor.ADamları görüyorum hep kullanmaya çalışanları, kendimdede insanlara karşı büyük değişiklikler olduğunu görüyorum.İletişimde daha rahat olmaya başladım..

Bunlar dışında neden cenabet dedim ???? Allah vergisinden midir nedir bilmiyorum fakat yemekleri tek kelimeyle BERBAT !! Burası cidden cenabet.Türkiyede etiden aldığım bisküvi, çikolata, kekleri burda alıyorum.ARalarında çok büyük farklar var.Ailelerimiz yolluyor Allahtan.Suları desen berbat ötesi.Hele çeşme suları bildiğin tuzlu su.Arıtılıyormuş sözde !.

Canım tatlı çekti hiç bir yerden yiyemiyordum.FAkat düzceli bi abi var tanıdık onun yeri var cafe gibi orası güzel orda kek falan yedim bunada şükür. Burda ne aradığım yemekleri bulabiliyorum nede adam gibi uyuya biliyorum.4 saat uyudum dinlenemedim 13 saat uyudum dinlenemedim arada kalktığım 8-9 saatler yine aynı.

Bir insan öğlen 30 dakika kestirip rahatlamıyorsa cidden sorun vardır.Burası bir garip memleket.İYi oldu annemin, anneannemin yemeklerinin kıymetini anladım.Küfür ettiğim ttnetin kıymetini anladım.Kurban bayramında gidince bol bol yiyicem.Sulu yemeği özledim adam gibi yapan yok.Allahtan kızlar gelip yapıyorda midemiz doyuyor.

--

Bunlar kötü tarafları iyi tarafları hiç mi yok ? Var tabi ki rahatım :) Para falan dikkat etmezsen çok hızlı birşekilde bitiyor.Küçük  bir yer olduğu için çevrede kuruyorsun.Biraz azim yetiyor.

Fakat her zaman kötü yanlar görülür ya...Maalesef bir cenabetlik var bu adada..(Dip not: Adam gibi sulu yemek onu geçtim yemek istiyorum yahu!!!)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    portakal bahçelerine dal :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    bende uludağa gittiğimde ilk öle olmuştum bişi olmaz alışırsın zamanla birde dai başlığı okuyunca senin açtığını nasıl anladım acaba :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek
    Cidden zumsuk arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum. Kıbrısta iken insan Türkiye nin kıymetini anlıyor.

west[at]tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

wert bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende uludağa gittiğimde ilk öle olmuştum bişi olmaz alışırsın zamanla birde dai başlığı okuyunca senin açtığını nasıl anladım acaba :D

abi bursa, erzurm, mersin hiç fark etmez hepsine uyum sağlarsın.Fakat yemek yoksa insanın hayatı bitiyor... Acıkıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    hoca azmını  taktir ettim ben senin bu dediklerini askerde  gördüm  insan ailesinden uzaklasınca  bi acayip oluyo  ama  alışıyo be yeni hayatının  yemeklerinede  alışırsın suyunada   alışırsın hocam  azmin  sonu zaferdir .beklenen  gün gelecekse  çekilen  çileler kutsaldır .... biraz fazlamı abarrtım :|

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

hocam yapma orada alkol cok ucuz daha ne istersin :|

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı:

tabi alkol oldumu adamın karnı doyuyor, uykusunu alıyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    alibaba bunu yazdı:

tabi alkol oldumu adamın karnı doyuyor, uykusunu alıyor...
    :D Allah kimseyi açlıkla sınamasın/terbiye etmesin. Amin..

///______________
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Bir günde şikayet etme, adamı gönderdik Kıbrıs'a ortam yap gelelim yanına diye, biz gidene kadar adadan kaçacak :)

.
Toplam Hit: 6981 Toplam Mesaj: 52