folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Cep Telefondan Ücretsiz İletişim Zor Ama Rüya Değil.!

Cep Telefondan Ücretsiz İletişim Zor Ama Rüya Değil.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

canım kardeşim, güzelim, balım, ziktirtme şevkini :))

ben sana işin pratikte nasıl işleyeceğini anlatıyom.

yoksa teoride ne icatlar yapıyom ben bilsen.

teoride %3,5 la canavar gibi çalışan dik işlem merkezi pratikte %15töleransla hayatımızı sikti bizim :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya biz ararken karşı taraf açarsa nolcak?

hocam öle bişi olmayacak :\ ..puffF 
    Prog arka planda çalışıcak. 0-1 sn aralığında etc

Eer durduk yere düzenli ve sürekli olarak Yeşil arama tuşuna basmıyosan sorun yok.

Yani bide bu fikre direk muhalif olarak deil de bu açıklar nasıl kapatılabilir die düşünseniz daha güzel olucak :\

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Eyvallah beyler beyaz bayrak çekiyorum ..siz kazandınız ..pesS :\ | :))

Amele sana da ayrıca bi bayrak çekiyorum ..yani beyaz bi bayrak ..öyle işte :D | :P

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:

yorumlarınızı bekliyorum...

--------------------------------------------------------------------

Ücretsiz Sms Nasıl Yapılır.Bir yol düşündüm.Beğenize sunulur..
    Elimizdeki programda bir worldlist var.

gsm%20şirketleri
    gsm şirketleri
    Yani örneğin:

1.Naber
    2.İyidir
    3.Senden
    4.Nerdesin
    5.Dışardayım
    6.Evdeyim
    7.Yarın okula gidecekmisin.
    8.Evet
    9.Hayır
    10.Görüşürüz
    şeklinde 1000'lerce cümleden oluşan liste.
    İki tarafa da programı yüklüyoruz.İki taraftaki wordlistte eşleşecen cümlelerin aynı olmasına dikkat ediyoruz.

Karşı tarafa mesala Nerdesin yazmak için programdan ‘Nerdesin’ yani 4 numarayı seçiyoruz.Program karşı tarafa 4.saniselik bir çağrı veya,x moduna göre 4ün katı uzunlukta bir çağrı atıyor.
    Karşı tarafta ise program gelen aramanın uzunluğunu ölçüyor.
    Gelen çağrıyı otomatik olarak program karşılıyor. Çağrının uzunluğunu ölçüyor. 4 saniselik bir çağrıda ekrana ‘Nerdesin’ yazıyor.Cevap ver diyerek ‘Evdeyim’ i seçiyor.Program 6 numarayı seçiyor ve karşı tarafa 6 saniselik veya mod x e göre 6'nın katı sanise uzunlukta bir çağrı atıyor.
    İletişim gerçekleşiyor..

Daha önce buna yaklaşacak bir proje olan Tawfik Dialer yapılmıştı fakat o bu kadar pratik ve verimli değildi.
    Bu program yazılmadı ama yazılabilir.GSM firmalarının çağrıyı paralı hale getirmekten başka alacak pek önlemleri de gözükmüyor.

Alıntı.

tebrikler arkadasim.. word list olayi guzel bir fikir. onu deyim sadece :)  daha once bir program duymustum mesela adam ayzmis "slm" ifadesi icin 15 cagri atma gerekiyormus bu onun yeride daha guzel..  

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek
    Belirli sayıda temel kelime ile yapılabilir gibi geldi bana.. smsden dahada hızlı olur gibi geliyor bana.. Malum sms i yazması var bide onu gonderirken yedigi konturcukler var.. Bu sistem hem beleş hemde kodlamasına göre hızlı olabilir

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

olur lan bu. zaten mesaj atarken 3-4 saniye beklemiyo muyuz?

phpde telefona program yazılabilseydi şimdi yazar verirdim :D java bilen bi adam bulmak lazım

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

olur lan bu. zaten mesaj atarken 3-4 saniye beklemiyo muyuz?

phpde telefona program yazılabilseydi şimdi yazar verirdim :D java bilen bi adam bulmak lazım

orhan abi nerdesin :) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    biz bacanağlan düşünmüştük bnu :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

iyide bunu türksel reklamında söylüyolar zaten.

müşteri geldi, 1çaldır

bu gün işe gelmiycem 2çaldır, cepte tasarruf planı :D

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    bedavaya değil ama gprs üzerinden çooook daha ucuza konuşulabilir. voip tarzı programlar ile

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 6956 Toplam Mesaj: 31