folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Chevrolet Cruze 1.6 Alıcam Yorumlarınız?

Chevrolet Cruze 1.6 Alıcam Yorumlarınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

s.a sayın müridler,

bu arabayı almayı dusunuyorum  kullananız vardır sahıbı olan vardır arkadasının olan vardır,

yorumlarınızı alma sansım varmıdır acaba,

almamdaki en buyuk nedenlerı sıralamam gerekirse, malesef benı kısıtlayan 30000-32000TL para lımıtı

aslında Renault,Honda,WV,Opel,Ford markaları tercih ediyordum ama vazgeçmemin ve fıkrımın Chevrolet e kayması,

1) ilk önce yaş arkadaşlar bu paraya yukardakı saydıgım arcların en az 3-4 yas buyugunu alabılıyorum,

2) KM arkadaslar Chevrolet enfazla 40binlerde iken diğer markalarda bu 100bin civarlarında geziyor,

3) Kaza arakadaşlar diğer araçlarda genellikle çogu kazalı kazasız cok cok nadır,

4) Sunroof diğer markalarda yok kadar az ama Chevrolet e baya bi fazla bulabılıyorum,

5) Paket içeriği arkadaşlar diğer markalarda full nadir bulunuyor ama Chevrolet e genellikle FULL paketleri bulabılıyorum, biliyosunuzki paket arabayı gercekten kullanırken rahat hale  getiriyor,

aklıma sanırım bu kadar geldı arkadaslar baskada bısı yok zaten,

sorabılecegınız bı kac soruya cevap vereyım sımdıden,

--- yakıt problemı var denıyor arkadaslar kucuk araclar harıc 1.4 gıbı hatta onlarda beraber 20-24 kurus cıvarı yakıyor dıger modeller cogu yerde okudum ve kullananlarında yazdıgına gore arabada ECO motor oldugu ıcın zorlamassanız adam gıbı duzgun kullanırsanız o cıvarda yakıyor dıyorlar ha yakmasada saydıgım sebeplerden dolayı 26-28 kurusa razıyım ben,

--- servısı yok denıyor bı cok opel servısını aradım servıs verıyorlarmıs hatta vermek zorundalarmıs, takıyolar dıyolar ama ben kucuk bı sehırde yasadıgım ıcın tanıdık falan hallederız o konuyuda onuda ole cozerım dıye dusunuyorum,

--- bıde kasa agır denmız arkadaslar ben bı cok aracın bos agırlıgını arastırdım ve yazdıgım markaların alınabılecek aracları gerckten bırbırıne cok yakın tmm cogu marka ıle arasında 90-100 kg oynuyo hatta Honda Civic 10kg hafıf Chevrolet ten tabı ECO motor burda ısı bozuyor ama onuda duzgun devırlı kullanırım hallederım dıyorum,

benım yazacaklarım bu kadar arkadaslar, lutfen 4-5 daha kat sunu al demeyın cunku zaten 25 tı bladere zarzor usttekı lımıte cıkarttırdım son lımıt yukardakıdır, bana yardımcı olacak yorumlarınızı beklıyorum  ıcıme tam sınmedı bıraz arastırayım dıyorum bende,

tesekkurler...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Burada benim olsun----

EK 1) bide bu  krıterlerımde bı arac onerımı yapabılırsenız cok memnun olurum.

emnimax tarafından 04/Haz/15 02:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

satılmayacak araba yoktur ama alırsan gardaş olursun piyasa arabasına bakmanı öneririm..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Alma, gerçekten alma. Uzun uzun açıklayamayacağım ama çok paran yoksa uzak dur o arabadan.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@DevilKingtr, @iSo

yogunsunuz sanırım ama gercekten bos zamanınızda bırazcık acarsanız bana nedenını kullandınızmı yoks sahıp oldunuzmu caydırıcı nedenlerden mı bende bıleyım bılgı sahıbı olayım..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

kasa ağır gitmiyo devirli kullanırım demişsin o zaman da çok yakıyo cruze'un özeti budur hocam başka araçlara yönelmeni tavsiye ederim 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

o kadaya o motor çok küçük kalıyor ve haliyle şehiriçi hantal bir araba konumuna geliyor.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Alma derim. Zaten Türkiyedende desteğini çektiğini duymuştum..

internet sitesine girdiğinde zaten yeni araç satışlarını durdurduğunu yazmış..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek

Merhaba; 

Daha önce Cruze almayı düşündüğümde vazgeçmemi sağlayan yorum olmuştu. Metin bana ait değildir, paylaşıyorum...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşım cruze almak istiyorsan belli tercihlerin olmasi lazim,yaklasik 1senedir cruze kullaniyordum fakat aractan bagimsiz problemlerim cikti ve sattim fakat cikmasa bile satmayi dusunuyordum. 

şimdi gelelim arti ve eksilerine; aracim 2011 124 ps design edition modeli idi. 
    +aracin ici gayet genis ve rahat diz ve bas mesafeleri tatminkar boyum 1.87 
    +ic ve dis gorunum olarak dikkat cekici bi arac 
    +uzun yolda cok rahat,tam Otoban arabasi,duz yolda surus konforu harika 190 la giderken arkada oturanlara soruyordum 110-120 diyorlardi :) 
    +Bagaj gayet genis tabiricaizse hangar gibi 
    +virajlarda yol tutuşu harika okadar zorladim arbayi arka tarafini bi turlu kaydiRamadim 

-arabadan en tiksindiğim ilk eksisi yakit,k.marasta oturuyorm sehir ici 11lt'nin altina dusemedim,kibrista 9lt idi bi donem orda kullandim,dik yokuslarda 20 lt ortalama ile gidiyor,40 derecelik yokuslarda 40 lt :/ duz yolda 90km sabit hiz 6lt civari,130 km sabit hiz 12-13 lt, 170 km ile giderken 16-17lt . 

-2. negatif yonu hantal olusu .Arac 124 ps ama hic gostermiyor tork yetersiz kaliyor,dik yokuslarda cok yerde klima kapattim bagaj yari dolu ve aracta surucu dahil 4 kisi varken,arac 3000 devirden sonra kendine geliyor bildigim kadariyla eski astra motoru var ustunde,duz yolda 200km yi gormustum son hiz konusunda sikinti yok, 

-bana boya kalitesi zayif gibi geldi,aracin bazi yerlerinde ufak dokulmeler olmustu 

-pencere acma butonlarina ben takmistim kafayi,ayrica o butonlarin bulundugu bolum ,bi malzeme bu kadarmi kalitesiz olur sen ole gorunum olarak guzel bi arac yap o tuşlara dikkat etme 

-bozuk yollarda ve kasislerde bagajdan langurlungur sesler geliyor,bagaj ici izolasyon yaptirirsan sesler yari oraninda azaliyor. 

şimdilik aklima gelenler bunlar,dediğim gibi arac senin beklentine gore iyide olabilir kotude ,kullanislilik,yakit,performans dersen gec ama dersenki aracim kendine baktirsin,ferah olsun diyorsan ,cok fazla uzun yolculuk yapiyorum diyorsan tam senlik derim ,benden simdilik bu kadar :)

"İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Eğer insan memleketini severse, orası dünyanın en güzel yeridir. Sevmezse orası dünyanın en güzel yeri değildir." Vizontele
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

cruze 1,6 cıddı anlamda yakıyor hocam bence tekrar dusunun siz 26 28 kurusa ragzıyım dıyorsunuz o degelerı BELKİ uzun yolda yakalarsınız ama sehır ıcınde 9 10 lt yakın yakıyorkı buda 45 50 kurus demek ve yaktıgı kadar da gıtmıyor hocam

MeTiN_7 tarafından 04/Haz/15 09:56 tarihinde düzenlenmiştir

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

hocam alma , amcam yeni sattı destek yok opelde var ama araba çok hantal gerçekten ve çok yakıyor 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
Toplam Hit: 5769 Toplam Mesaj: 34