folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cin Çağırsak Mı :) & Cin DavetyqCin Çağırsak Mı :) & Cin Davetyq

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zoom8
  zoom8's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mayıs/2007
  Erkek

  arkadaşlar hiç cin çağırdınız mı? vea yapanları duydunuz mu? 

  Cin Daveti & Cin Çağırmak

  Hiç istemememize rağmen ziyaretçilerimden gelen yoğun istek doğrultusunda basit ve kolay bir Cin Daveti nin nasıl olduğunu buraya koymak zorunda kaldım. Ancak hiç bir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi baştan belirtmek isterim. İnanın en kolayı bu örnektir. CİN DAVETİ (MENDEL)Bu işte iki kişi gereklidir. Birincisi Tercüman olacak yani medyum yerine geçecek (tercihen mavi gözlü, altıncı hissi kuvvetli, yada kız çocuğu) bir kişide Hoca yerine geçecek ve Arapça'yı kıraatlı okumayı (en azından) bilecek.  Tercümanın parmakları kasılmaya açılıp kapanmaya başlayana kadar aşağıya Latin harfleriyle yazdığımız Surei Şems okunur.

  Bismillahirrahmanirrahim

  Veşşemsi ve duhaha. Velkameri iza telaha. Vennehari iza cellaha. Velleyli iza yağşaha. Vessmai ve ma benaha. Vel'ardı ve ma tahaha. Ve nefsin ve ma sevvaha. Feelhemeha fücureha ve takvaha. Kad efleha men zekkaha. Ve kad habe men dessaha. Kezzebet semudü bitağvaha. İzinbe'ase eşkaha. Fekale lehüm resulullahi nakatallahi ve sukyaha. Fekezzebuhü fe'akaruha fedemdeme 'aleyhim rabbühüm bizenbihim fesevvaha. Ve la yehafi 'ukbaha.

  Bu işler başlayıp bitene kadar Cavi ve Kizbara adını verdiğimiz buhurlar yakılır, ortam tütsü edilir.
  Tercüman trans haline gelince, okuma kesilir ve hangi cini davet etmek istiyorsanız onu çağırabilirsiniz. (bu davette tanıdığınız bir ruh çağırma şansınız var) Cin geldiğinde tercüman vasıtasıyla istediklerini sor ve fazla sürdürme.
  İşin bittiğinde Cinin yada Ruhun gitmesini rica ederken, gitmesi için Aşağıdaki dua-sure yi okurken tercümanın elindeki ve parmaklarındaki yazıları silersin. En az üç defa okumalı ve tercümana üflemelisin.


  Okunacak dua-sure budur.
  Bismillahirrahmanirrahiym
  İnfiru hifafen vesilaken ve cahedu bil envalihim ve enfisiküm fi sebilillahi zaliküm hayrün leküm in küntüm talemün
  Bismillahirrahmanirrahiym
  İza zülzilatil ardu zilzeleha Ve ahrecetil ardu ezkaleha Ve kalel insanü ma leha Yevmeizin tühaddisu ahberaha Bi enne rabbeka evha leha Yevmeizin yasdurun nasü eştaten eştaten eştaten


  Bir açıklama

  Cin Daveti diğer türlerden çok farklı ve tehlikeli olanıdır. Burada, bir bardak veya kap içerisine konulan su ile bakım yapılır. Bakan kişi, mutlak suretle, cinlerle irtibatı olan kişidir. Çünkü, suya baktığında gördüğü şekiller, cinlerin, söyledikleri veya gösterdikleri şekillerdir. Burada, ayrıca, bakan kişi etrafına büyük bir enerji yayar.Bu enerji, sizin enerjinizi baskı altına alır. Şayet yayılan enerji,sizin enerjinizi baskı altına alamazsa, ortaya hiç hoş olmayan tehlikeli sonuçlar çıkabilir.(baş ağrısı,mide bulantısı,halsizlik,sıkıntı gibi)

   

  Resimleri bulamadım :(
  ---Alıntıdır---

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek
  Hoca sacmalik bunlar inanmayin,cin cagirmayi basarirsaniz Compi'ye borcun varmis git ode onu deyin...

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zoom8
  zoom8's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mayıs/2007
  Erkek
  Hacı öyle deme gerçekten oliyor bak deneme sakın :) bence yoksa gitmek bilmez
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zoom8
  zoom8's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mayıs/2007
  Erkek
  Müslüman cin çağırma ve gönderme yöntemleri

  Havas_dua ve tılsımlar adlı kitaptan alıntıdır:
  Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:
  "Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
  "Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
  Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

  cin suresi:
  Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

  Eğer çağırıdğınız cin geri göitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama. İşte davet edilen cinleri geri yollama. (havas_dualar ve tılsımlar kitabından.)
  ----------------------------
  cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:
  "Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"
  Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LuCiFeR
  LuCiFeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Eylül/2005
  Erkek
  saçmalık degıldır tamamen gercektır bı cok yolu wardır ıletısıme gecmenın ama buna hazır olmanız gerekıyor ve bılıncszce yapılanlarda da ınsan oglu merakının kurbanı olup hayatını karartıyor DİKKAT...
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek
  Yillardir birileri hepiletisme geciyor amk ,bi biz gormedik ...birisine birsey oluyor o anda aksakalli dede geliyor yardimi...niyeyse o dede bir bize gelmez...

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Google
  Google's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Ağustos/2005
  Erkek
  bu doğrudur ya ark anlatmıştı arabaları çalındığında bu şekilde yerini öğrenmişler aynı anlattığı gibi küçük kız çocuğu filan.

  Abra Kadabra
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LuCiFeR
  LuCiFeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Eylül/2005
  Erkek
  "C Burada, bir bardak veya kap içerisine konulan su ile bakım yapılır. Bakan kişi, mutlak suretle, cinlerle irtibatı olan kişidir." Tamamen sacmalıktır goren yada duyan kısı istedıgı yerde gorur ve duyar bunlar bırer goz boyama ınandırma yontemıdır kahve falı tarot yok cart curt yontemlerıde somut bısıy yardımıyla ınandırma cabasıdır...
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  adanakebap
  Khaine
  Khaine's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Temmuz/2005
  Erkek
  hyr yani çağırcanda nolcakki? bide musallat olcak görcen ebeyün şeyünü, bi boka yaradıkları yok aq
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LuCiFeR
  LuCiFeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Eylül/2005
  Erkek

  ComputerWolf bunu yazdı:
  -----------------------------
  Yillardir birileri hepiletisme geciyor amk ,bi biz gormedik ...birisine birsey oluyor o anda aksakalli dede geliyor yardimi...niyeyse o dede bir bize gelmez...
  -----------------------------

   

  inanan herkez bunu kabul eder ınanmayansa zaten bır sorumluluk ıcınde degıldır...

 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Connection
  Connection's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Temmuz/2005
  Erkek

  oyle ıstedıgın cını getıremessın ortalıkta dolasan afacan ateıst cınler bu esnada cagıranlarla dalga gecer gecenlerde tugrulbaba bunu guzelce acıklamıstı derın konularda ruh cagırma dıe ara oku


  "Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
Toplam Hit: 4780 Toplam Mesaj: 33