folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cin Çağırsak Mı :) & Cin Davetyq

Cin Çağırsak Mı :) & Cin Davetyq

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    evet eger müslüman birtane cagırmak ve onunla ıletısıme gecmek ıstersen tılsımlardan 40 günlük orucuna kadar bi sürü deney ve yontemlerı vardır tabiki bu senın kalbıne baglıdır bazılarında hissiyat hiç yoktur ve hıssedemezler ve başaramazlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    hoja bunlar sakat konular buraya yazılırmı biri çağırır göndermez musallat olur bu işle uğraşanlar varsa özelden yazsan daha iii olmazmıydı. ayrıca merak edenler için Gizli İlimler Hazinesi adında 3 ciltlik bi kitap var ona bakabilirler ama bu işler sakat bence hiç bulaşmayın. çağırması kolay yollaması çok zor....

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

1 - Cin cağırmak denmez ona Ruh çağırmak denir..
    1-a) Yoksa neden "Ey Ruh" denir ?
    2- Denenmiştir Ve Gerçekten Böyle Birşey Vardır..
    2-a) Kesinlikle dalga geçilicek bir konu değildir..
    3-Ak Sakallı Dede Gelmez!..
    3-a) Gelenin Kim Olduğunu Görmezsiniz..

4- Cin Farklıdır...Garantisi Yoktur..Yaşadığınız Evi Size Zindan Edebilir..
    4-a) Tavsiye Edilmez
       b) Bu Yüzden Bi Çok Kişinin Yaşadığı Evi Terkettiği Görülmüştür
    5-Bilmiyorsanız Denemeyin..
       a) Şimdi Bazılarınız Diyecektir : " bilmesek zaten denemeyiz "... Bu Laftan kastım : Geri GÖndermeyi  Bilmiyosanız'dır..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    maqaraya katıliyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    evet bencede bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayalım merak uyandırıp bırılerının hayatı karara bılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ben yıllar önce 3 kişilik çağırma seansı ile fincanlara etki edebilen iletişim yöntemi ile bağlantı kurmuştum, ancak güzel güzel selamla gelir giderlerdi, daha sonraları Şeytanım ben diyen bi cin araya girdi, baya baya bi sorun yarattı bana gitmiyordu evimden onunla kavga bile edecek derecede fiziksel temasa geçtim bi keresinde yatakta idim, bu geldi bana demişti seni öldürecem diye neyse vesselam geldi de bana bi tokat salladı, yukarda yelpaze gibi hava hareketi hissediyordum, sanırım kanatları vardı, tam üstümde duruyordu o esnada, boynuma takılı Cevşenul Kebir darbeyi aldı üzerine darbe aynen şuna benziyordu.

Buzdolabından bi kalıp buzu alın alnınıza koyun içinede elektriğin fazını canlı kısmını tutun elektrik gibi titrek buz gibide soğuktu, boğazıma ulaştığında bende gıdıklanma hisside uyandırmıştı cevşenin ipine ulaştığında cevşenin ipi sazın teli gibi titredi ve çok derinden çıııınn diye güçlü bir ses geldi kulağıma, yerimdem kalktım odanın köşesine geçip ayetel kürsü okudum acilen, ve ona dedim bi daha gelme yoksa senle ben uraşacam dedim. Bak yaratık dedim allahım var benim, sahipsiz olmadığımıda görmüş oldun siktir oldu gitti, o zamandan bu zamana kadar da karşıma çıkmadı.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    schokman korku varmıydı içinde ? peki bu durumları başkalarına anlatın mı?aile vs.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Benim cin arkadaşlarımı isteyenin yanına yollayabilirim :)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Cin çağırmak için verdiğin dua doğru olabilir de göndermek için verdiğin dua doğru değilse :S vay halimize?

Çekil,Önümden Çekil...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------
    Cin çağırmak için verdiğin dua doğru olabilir de göndermek için verdiğin dua doğru değilse :S vay halimize?
    -----------------------------
    kırk haramilerdeki açıl susam açıl işine döner.. :D
Toplam Hit: 5034 Toplam Mesaj: 33