folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cin Çağırsak Mı :) & Cin Davetyq

Cin Çağırsak Mı :) & Cin Davetyq

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cin çağırmadım çağırmayıda düşünmüorum..bu arada Ruh deil cindir gerçekten...ama çağrılması gerçektir açğırınca gelir..hatta ayet yada hadis di yalan olmasın ama hadis di büyük ihtimal.."zor durumda kalmadıkça cin çağırmayın..çünkü çağırdığınızda başınıza musallat olabilir.."gibi bişe deniliyodu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    olum başka işiniz yok mu ya.uğraşmayın bu tür şeylerle.çıkın gezin dolaşın,karı kız ayarlayın.ne biliyim yapın işte bişeyler.

neyse ne laannn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek
    Profesor bunu yazdı:
    -----------------------------
    olum başka işiniz yok mu ya.uğraşmayın bu tür şeylerle.çıkın gezin dolaşın,karı kız ayarlayın.ne biliyim yapın işte bişeyler.
    Katılıyorum sana cinle iletişim kuracağınız vakitte dışarıda 2 hatunla iletişim kurmayı deneyin daha mantıklı daha hoş :)

Bundan boyle herkez ederi kadar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

walla biz cagırdık.. gelmedi :D:D gece karanlık bi odada okyon işte cin suresi falan filan ... :D geri kalanlar korkusundan diger odadan cıkamadı :D RMK bilir gecen geceki olayı gelmedi a.q bide yarım sayfa sureyi 7 kez okuduk :D

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla;

ölen bütün insanların ruhları Allah'ın emrinde olduğu için Allah emretmeden bu dünyaya gelemezler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zaten ben cin gibi cocuuum:) isteyen olursa uçak biletlerini alsın ben gelir bi hede hödö yapar giderim:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Daha fazla dökümanin varsa gönder haci. Ben merak ediyorum

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Evelki gün cagirdim ..gelmedi ..bi ton internetten buldugum cin suresini de ..kagida yazdim ..

gelmiyo arkadas.. ne diyim ! War kardesm yazmis (:  onun evde cagirdik 2miz (:

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

G-Turk bunu yazdı:
    Daha fazla dökümanin varsa gönder haci. Ben merak ediyorum

Hajı araştırsan bulursun her yerde var hatta çağranların olayları vs anlatıliyor bence hiç yapmazsan daha iyi olur. Bazıları piyanbo numaralarını falan alabiliyormuş galiba cinlerden. Geleceği göriyorlarmış eğer arkadaş olursan tabiki :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    zoom8 bunu yazdı:
    schokman korku varmıydı içinde ? peki bu durumları başkalarına anlatın mı?aile vs.
    Anlattım tabiki korkuyada gelince Vesselam korktum ama bazan olaylar hızı gelişince insan o an için korkuyu düşünemiyor, be o an ya istiklal ya ölüm anıdır. :) daha sonrasında yaşadığın şey hakkında korku hissedersin.

Arkadaşlar, Cinler çok yalancıdır, insan kalbini okuma konusunda pek yalancı değillerdir ama gırgır edesi tuttumu seni parmağında oynatır. o yüzden ben töbeliyim kesinlikle uzak duruyorum sizde uzak durun, zor paçayı kurtardım valla. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5039 Toplam Mesaj: 33