folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çingene Dövmek : D

Çingene Dövmek : D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek

Ben küçükken çingene mahallesinde dedemin dükkanı vardı hep ordaydım onlarla gezerdim oynardım sonra büyüdüm bi mahalleden geçelim dedik nede olsa hepsi arkadaş dimi bi girdik tam mahalleden çıkıoz arklar ohh yırrtık bişey olmadı dedi bende olm hepsi beni tanır zaten bişey olmaz dememe kalmadı (olay yeri Ç.kale)

Çingene:Eratlimler nereye?

Ark:Alışverişe dedi(o an dayak yiceğimizi anladım salak adam çingene mahallesinde alışverişe gidiom dio paranın kokusunu aldılar)

Çingene:Ahmet,Mehmet,hüseyin,kamil,abdül........(arka arkaya bi sürü isim saydı)gelin len para var bunlarda:D

Ben:Beyler arkanıza bile bakmayın bu ipneleri bende tanımıom.

Sonra ben kaçarken en son savcılığa girdiğimi hatırlıom bi arkda da terlik vardı o dayağı yedi kaçamadı tabi diğer iki arkda

korkudan çimenlik kalesine müzeye girmişler bilet alıp saklanmak için:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    GeForce bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben küçükken çingene mahallesinde dedemin dükkanı vardı hep ordaydım onlarla gezerdim oynardım sonra büyüdüm bi mahalleden geçelim dedik nede olsa hepsi arkadaş dimi bi girdik tam mahalleden çıkıoz arklar ohh yırrtık bişey olmadı dedi bende olm hepsi beni tanır zaten bişey olmaz dememe kalmadı (olay yeri Ç.kale)

Çingene:Eratlimler nereye?

Ark:Alışverişe dedi(o an dayak yiceğimizi anladım salak adam çingene mahallesinde alışverişe gidiom dio paranın kokusunu aldılar)

Çingene:Ahmet,Mehmet,hüseyin,kamil,abdül........(arka arkaya bi sürü isim saydı)gelin len para var bunlarda:D

Ben:Beyler arkanıza bile bakmayın bu ipneleri bende tanımıom.

Sonra ben kaçarken en son savcılığa girdiğimi hatırlıom bi arkda da terlik vardı o dayağı yedi kaçamadı tabi diğer iki arkda

korkudan çimenlik kalesine müzeye girmişler bilet alıp saklanmak için:D

hahaha biliyorum o mekanı,iyi yırtmışsınız,ama siz de tam yerinde gezmişsiniz hocam ya,orası onların kalesidir yav,bi de Fevzipaşa,bi de Sarıçayın oralar :D iyi kurtarmışın

Çekil,Önümden Çekil...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:

hahaha biliyorum o mekanı,iyi yırtmışsınız,ama siz de tam yerinde gezmişsiniz hocam ya,orası onların kalesidir yav,bi de Fevzipaşa,bi de Sarıçayın oralar :D iyi kurtarmışın

----------------------

Arkta terlik varya ona bakıom daldılar yazık tek başına kapışıo gitsem yanına dağatıcaklar diğerleri zaten maratoncu gibi amk yok oldular bide bizim bu ark çok komik kavga eder filmlerde gördüğü hareketleri yapıo gülmekten kaçamıodum :D

arada ses efekti verio ıışş uşş :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    GeForce bunu yazdı:
    karatahta bunu yazdı:

----------------------

Arkta terlik varya ona bakıom daldılar yazık tek başına kapışıo gitsem yanına dağatıcaklar diğerleri zaten maratoncu gibi amk yok oldular bide bizim bu ark çok komik kavga eder filmlerde gördüğü hareketleri yapıo gülmekten kaçamıodum :D

hahaha güzel olaymış ya...Bi de bizim Ç.kaledeki çingenlere pis çingen diyince manyak bi savunma geliştirmişler onu biliyon mu?

Bize öyle diyemessin bizi buraya 600 sene önce Haşmetlü Fatih Sultan Mehmet Han getirdi diyo bazıları..Lan Araştırdım hakkatten doğruymuş,İstanbulun fethi için hazırlık olarak Çimenlil ve Kilitbahir kalelerinin yapımı için 1400lü yıllarda Hindistan binlerce çingene getirilmiş,Ç.kaledeki çingenlerde biz onların torunuyuz diyo :D

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    GeForce bunu yazdı:
    ----------------------

bide bizim bu ark çok komik kavga eder filmlerde gördüğü hareketleri yapıo gülmekten kaçamıodum :D

:D ağ nıhahahaaa yoksa cüneyt arkını mı yapıyo :P

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    doğru bana onu dedem sölemişti ama iyileride çok iyi oluyo benim var hala arkadaşlarım hiç paralarını falan esirgemezler(zaten paraları biterse birilerini çevirip alıolar:D)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    gıcık insanlar ya kendilerine kapanık anca aliminyum demircilikten para peşindeler gıcık dememdeki sebeb benim takıldığım bir nokta burdaki çingeneler le ilgili çok tartıştım çingenlerle ama sözümü geçiremedim belediye yol yapıyor bunlarda gece çukur açıyolar hergün okula giderken görüyorum bilhassa bilerek yapıyolar sebebleri neymiş arabalar bu yolu kullanmasın diye çok ses oluyomuş kendilerince bi gün şikayet edecem jandarmaya ama sabır diyorum

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anidamage
    Anidamage's avatar
    Erkek

Bizim bi abü var. Kendisi tekel dükkanı işletir. Abümüz yine herzamanki gibi dükkanını açmış sıradan bir güne merhaba demiştir. Ama pekte sıradan bir gün olmayacaktır kendisi açısından. Herneyse aradan biraz zaman geçer. Dükkan'a genç bir şopar gelir. Birşeyler alır, parasını vermek istemez. Üzerine küfür eder. Bunun üzerine sinirlenen abümüz, bi güzel kara taşalı arkadaşımızın ağzını yüzünü dağıtır. Tabii olay burda bitmez. Ağzı burnu dağılan şopar arkadaşımız tüm sülalesini toplayarak dükkana gelmiştir. Abümüz zor durumdadır. Gözü dükkanda ki "döner bıçağına" ilişir. Hemen döner bıçağını alır. Bir samuray edasıyla ortamın amina kor. Yaşlı,genç,kadın,erken hepsini çizmiştir bi güzel.

En son bu olaydan dolayı davası devam ediyordu. Sonuç ne oldu bilmiyorum.

Bu olayda olduğu gibi, bu ibnelere göz açtırtmamak gerek. Zaten millet çekiniyor diye kara kuru götleri kalkık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:

:D ağ nıhahahaaa yoksa cüneyt arkını mı yapıyo :P

aklına ne geliosa yapar(matrix,starwars jedi,cüneyt arkın daha neler neler..) ama bak ciddi ciddi ya ben bi kere kavga ettim ışş uşş yapmaya başladı yumruk savuruken gülmekten kavga edemiosun sarıldım çocuğa kahkaha atıom arklarda izlio herkes koptu ya

bide polat montu giyiyo iri yarı gelio adam sanıon kavga etmeye başlıon ışş uşş dışş vaşş vuşş cüşş:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    walla müritler bende şöyle bişey yaşadım. biz 4 arkadaş bi arkadaşımızın evine gitmiştik.orda ben ve bi arkadaşım kör kütük içtik.ne bulduysak karıştırdık kafalar süper.neyse o halde eve gidilmez.saat zaten geç olmuş.arkadaşlardan birisi dedi ki:bugün bizde kimse yok bizde kalalım dedi.bizde ok dedik.ama onalrın evde tam çingen mah. arka tarafında.oraya gitmek için ya çingen mahallesinin içinden geçecektik ya da içinden geçecektik.biz iki sarhoş daldık mahallenin içine kol kola arkadaşla bağıra bağıra gidiyoz.öbür ikisi nerdeyse korkudan ağlayacak.neyse ben başladım a.q çingeninin anasını falan bağırıyom.yanımdaki arkadaşımda başladı çöpleri tekmelemeye.neyse arkadaşın eve gittik.orda da içtik bizde hat kopmuş.kalkmışız iki sarhoş biz çingen dövmeye gitcez diye.arkadaşlar tutmuş sabah anlatıyo.sabah bunları bize söylediler biz şok.a.q verilmiş sadakamız varmış hiç bişey olmadı.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
Toplam Hit: 14962 Toplam Mesaj: 53