folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cinsellik Bilgisine Güvenen Gelsin..

Cinsellik Bilgisine Güvenen Gelsin..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

PacoRabanne'ye cvp veriyorum

Haftada Maximum 4 kez 31 çekerim. Yaşım 16.

a4tech için bu soruyu sormak gerekirse;

Günde minimum bir kere çekmekle beraber yaşı 14 ve ya 15.

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karaca
    karaca's avatar
    Erkek
    ZARARIMI  YOL  SU  ELEKTIRIK  OLARAK  GORURSUN  ZAMANLA  NE  OLCAK  ZARARI  :))))

ALSADA BU SEVDA CANIMIZI <br> HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    Ama arkadaşlar bi dini kitapta okudum. Mastürbasyon zinayı engellemek için çekildiğinde günahı yokmuş. (gusul abdest'ini zamanında alman şartıyla)

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Hatta normal bir erkek üreme organı, ortalama 3 günde bir sperm kesesini doldurmaktadır. Ve buda demektir ki ortalama her 3 günde bir masturbasyon cekilmesinde hiç bir sakınca yoktur...

hoja sen bilimsel olarak açıklamışsın hatta ikinci mesajında çok geniş ve güzel bir şekilde açıklamışsın tebrik ederim, fakat deneyimsel olarakda ben söyliyim 3 günde 1 normalde bunun tam terside olabilir bir insan günde 3 defa yapabilir 4.'da soluğu hastanede alabilir, ama 3. yü yapabilir...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

BEYLER BU KONUYLA İLGİLİ SON NOKTAYI BEN KOYMAK İSTİYORUM. İŞLEYEN DEMİR PASLANMAZ :))

BENDE 18-19 YAŞLARINDA HERGÜN ASILIRDIM ALETE AMA ARTIK BUNUN GERÇEĞİNİ YAPIYORUM YANİ GEREK KALMIYO :)

HEPİNİZE BOL ŞANS.

Fuck this world if they cant understand me!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    sperm sayımı ve sperm hareketliliğinin sağlıklı olabilmesi için fazla sık olmamalı sadece..tek zarar bu..bide sperm çıkışı anında vücuttan bir miktar enerjininde kaybedildiği düşünülür..eğer aranızda meditasyon&reiki ile ilgilenen varsa bilir,bu enerji boşalması vücuda ait toplam frekansı da bozabilir...boşalma anından sonra devam eden o tuhaf his buna örnek...biliyosunuz biz erkekler boşalmadan orgazm olamıyoruz(taocu seks güzelliği dışında tabi)

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Bakın arkadaşlar fazlaçekmenin zararı nedir onu solim:Bikere alet arımaya başlıyor elinizle uyguladığınız basınç yüzünden o var bide boşuna sabun harcıyorsunuz.

Faydaları çok ama ben bir kaç tane yazim.

Zevke gelirsiniz.

Mutlu olursunuz.

Boşalırsınız.

Ayrıca biriken fazla spermi atmış olursunuz.

Ayrıca haftada 2 veya 3 defa çekmeyi doktorlar tavsiye ediyor.(gerçi ben birbaşladımmı en az 3 kere çekiyom)nese.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    byhacktr bunu yazdı:

Bakın arkadaşlar fazlaçekmenin zararı nedir onu solim:Bikere alet arımaya başlıyor elinizle uyguladığınız basınç yüzünden o var bide boşuna sabun harcıyorsunuz.

Faydaları çok ama ben bir kaç tane yazim.

Zevke gelirsiniz.

Mutlu olursunuz.

Boşalırsınız.

Ayrıca biriken fazla spermi atmış olursunuz.

Ayrıca haftada 2 veya 3 defa çekmeyi doktorlar tavsiye ediyor.(gerçi ben birbaşladımmı en az 3 kere çekiyom)nese.

KANKA AKŞAM AKŞAM ÖLDÜRDÜN BENİ GÜLMEKTEN :)))

KANKA SEN HAFTADA KAÇ DEFA ÇEKERSİN ? YANİ HER GÜN ÇEKERMİSİN? BİDE YAŞIN KAÇ?

Fuck this world if they cant understand me!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

La ne olcak atın ölümü arpadan olsun çek feyzulla çek Bir günde 7 defa çektiğim günleri hala anımsıyorum ama bu zamanımda 3 bile çekemiyorum ne ettim makinayı bozdummu nedir :)

Bide genelde sıkıntı bastımı çekerim :) oynayarak sıkıntımıda atmış olurum artık haftada bir bile çekmek zor geliyor inanın o kadar azaldı yani hepsini harcadımmı acaba. Bazan öylesine aklıma geldimi bide çıplak kadın resimleri gördümmü çekerim oda arada bir bazan haftada iki de olur ama sık değil.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    en fazla surat sivilce dolar nolcak a.q
Toplam Hit: 7044 Toplam Mesaj: 44