folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cinsellik Bilgisine Güvenen Gelsin..

Cinsellik Bilgisine Güvenen Gelsin..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Benim yaş 22 kardeş normalde havalar sıcak olunca bide tahrik ortamı olunca 1 saat içinde en az 3 defa çekerim.Ama şu sıralar hava soğuk ya haftada 1 e düştüm otomatikman çünki abdest almak lazım cenabet dolaşılmazki.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

byhacktr bunu yazdı:

Benim yaş 22 kardeş normalde havalar sıcak olunca bide tahrik ortamı olunca 1 saat içinde en az 3 defa çekerim.Ama şu sıralar hava soğuk ya haftada 1 e düştüm otomatikman çünki abdest almak lazım cenabet dolaşılmazki.

zuahhahahaha kanka alem adamsın yaaa

bu arada bende yazın çok karı sikerim ama fazla çekmem.

peki sen haftada 1 kere çekiyorum diyosun nasıl dayanıyosun kanka???? :)))

Fuck this world if they cant understand me!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCky_Luke
    LuCky_Luke's avatar
    Erkek
    mat bunu yazdı:

balki fazla çekersen kopabilir :P

Zuauhhuahuhauh :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    Masturbasyon yapmak dinen mekruhtur.(Mekruh bilmeyenler için dinen yapılması istenmeyen şey.çok ayrıntılı bi konu..)Sadece zinaya düşmekten korktuğun zaman yapabilirsin.(Günümüz şartlarında evlenme yaşı 25-30 olduğu düşünülürse....)
    Benim burdan bildiğim ve anladığım kadarıyla fiziksel olarak bi sakıncası yok.Ancak psikolojik zararları olabilir.Onu da şöyle bi örnekle anlatayım; Sanırım itiraf.com da okumuştum.Kadın kocasından şikayetçi.Adam evli olduğu halde karısıyla birlikte olmak yerine masturbasyon yapmayı tercih ediyor.Bu tür örnekler çoğaltılabilir.

Akıl verme para ver a.q.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

sdicenee tahribat uyeleri ben sizi bilgilendirecegim ehiehi

ilk olarak taaa orto son yilarimda yasadigim olayi anlatayim bu konu ile ilgili

okulada cinsellik uzerine konferans veriliyordu ve 2tane doktor gelmisti epey biseler anlatti sonra sorulara gectik iste erkez merak ettigini soruyor arkadaslardanbiri bu masturbasyon olayinida sordu  aynen soyle demisti

hocam masturbasyin yapmak yani turkcesiyle otuzbir cekmek zararlimidir demsiti

hocada aynen normal birsekilde hayir evladim bol bol cekin normaldir sagliklidir ama sen yinede haftada 3 kere cek demisti  bu sirada biz gulmek ten kiriliyorduk

simdi gelelim osbirin zaralarina

1: annen baban kardesin yakalaya bilir rezil olma riskinvar 

2:ustune damlar leke yapar elbisen kirlenir degistirmek zorunda kalirsin

3 ellerde nasira yol aca bilir ayrica surtunmeden dolayi beniste bir incelme gorule bilir tabiki bu sakaydi inan mayin siz

4 artik osbir cekmekten sikilip yada asbir sizi kizlara karsi olan ilginizi azalta bilir ve ipne olmaya dogru yonlendire bilir buna dikkat edin yani pasif gizli ipne ola bilirsini

5 bonyo yapmaya usenip yapmaz ve cenabet gezersiniz ve isleriniz ters gidebilir ve her yediginiz haram sayilir dikat edin yani

bu vs uzayip gider

yararlari ise

1 sik sik aptes almak zorunda oldugunuz icin hijyenik olursunuz tabi cekip cenabetli gezenler icin degil bu sik

2 tatmin olursunuz ve kendinizi bir kac saniye mutlu hissedersiniz  sadece bir kac saniye

ee sorasaniz dede gercek nikim dede sen hic cekmezmisin birzaman lar cekiyordum yalan yok arada yine cekerim ama artik ben genelde kizlara yaptiriyorum kusadasinda yazin kislik ihtiyaci bile gideriyorum

biraz reklam oldu ama olsunn ehee eheee                                                                      

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

zuahhahahaha kanka alem adamsın yaaa

bu arada bende yazın çok karı sikerim ama fazla çekmem.

peki sen haftada 1 kere çekiyorum diyosun nasıl dayanıyosun kanka???? :)))

PacoRabanne
    Kardeş iman gücüyele (havalar soğuk yoksa üffff ) kardeş ne yapcan insanın kışın alet zar zor hareket ediyor etsede bile korkuyom ellemeye kazaylan cenabet olcam diye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Pinokyo'nun masturbasyon yaparken alev alıp cayır cayır yanarak feci şekilde can verdiğini biliyor muydunuz :D O yüzden alet ısınınca bırakmak lazım bence :)

Metallica Rules
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    Erkekler genellikle penislerini avuçlarının içinde ileri geri götürerek, penis başında halkalar yaparak penisin etrafının kavranma hissi veya penislerine hafif sürtüşmeden kendilerini tatmin ederler......... ahuahauahuahauhaua dayı yarıldım bea sen son noktayı koymuşun harbidende muhahahahah.. harbidende bi oturusta 3 posta iimidir bida penis uzama olayı nolcek bea??

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nehariLeyL
    nehariLeyL's avatar
    Erkek
    Anlayamıyorum seni böyle bir soru sormak genel geçerliği olan gerçeklere kulak kapamak ile olur bu sualini bizim gibi bu işte ehil olmayanlara soracağına ehil olanlara sor.Gerçi biz ne desekte insan şehvetine söz geçirmekten kaçıyor.Eğer ki şehvetinin esiri olmak istemezsen sabret bu anlamsız ve bencillik kokan işi bırak

Karanlık aydınlığa mağlub oldu.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Kardeşler dünya haytında bu 31 in bir zararı yok taki 31 kolik oluncaya kadar.Amma ahiret boyutuna gelince orada duracan arkadaş çok sıkışmadıkça çekmemek lazım  gelir .

Toplam Hit: 7017 Toplam Mesaj: 44