folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cinsellik Ve Müslümanlık.

Cinsellik Ve Müslümanlık.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    lapaci bunu yazdı:
    -----------------------------

evet mesela hz.muhammed in 6yasındaki esi hz.ayse bu konuyla ilgili çok önemli bir etkendir.

bu konuyu din ile gerçekten alakası olan birisiyle tartısmak istiyorum

islam peygamberinin 6 yaşındayken evlendiği,9 yaşındayken koynuna aldığı karısı.(bkz: şeriat ve kadın)  -> ek$isozluk

Tartışalımda neyini tartışacağız?

Her hadis i, yazılan her yazıyı doğrumu sanıyorsun?

işine gelene inanıp işine gelmediği zaman inamıyormusun?

kafan çokmu karışık?

O halde gerçek olan kitap Kuran ı açar bakarsın .

6 yaşındayken evlenmiş 9 yaşındayken koynuna almış:) mantığın alıyormu?

O nun her yaptığını yapacaksın diye bir kaide yok (zaten yapamazsında)aç Kitabı ne yazıyorsa yap bu yeter.

konuyla alakalı demişsin ama bence alakası yok.

günümüzde!buna inanıp inanmaman sana ne kazandırır ne kaybettirir ?

seni cennetlikmi yapar? yada cehennemlikmi yapar?

kısacası amacın provake değilse, buna takılmana gerek yok .

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:
    Çünkü, bazı kişilerin sürekli, insanlara cinselliğini

kötü/kaka/pis/günah olarak empoze etmesinden bıktım. Yok efendim,  evlenmeden yapılırsa zina olurmuş, toplumun ahlakını bozarmış da başımıza taş

yağarmış...

Hocam Türkiye'de yaşıyoruz ve de toplumun büyük çoğunluğu müslüman yani en azından nüfus cüzdanlarında Dini : İslam yazıyor..

Çünkü, bazı kişilerin sürekli, insanlara cinselliğini
    kötü/kaka/pis/günah olarak empoze etmesinden bıktım

diyorsun..

Bıktıysan seni Türkiye'de tutan kim ?

git ba$ka ülkeye o zaman...

Türkiye böyle bir ülke beğenmiyorsan ...........

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    lapaci bunu yazdı:

YesTERFoX bunu yazdı:

lapaci bunu yazdı:

evet mesela hz.muhammed in 6yasındaki esi hz.ayse bu konuyla ilgili çok önemli bir etkendir.

bu konuyu din ile gerçekten alakası olan birisiyle tartısmak istiyorum

islam peygamberinin 6 yaşındayken evlendiği,9 yaşındayken koynuna aldığı karısı.(bkz: şeriat ve kadın)  -> ek$isozluk

bu konuyu hortlattın tamam lafım yok, peki bu aptal postla hortlatmak zorunda mıydın, ne alaka şimdi :W

amacın provoke değil de ne ?

bu konuyu tartışmak istiyorsan ayrı başlık aç madem veya en güzeli google dan daha önce tartışılan forumları oku :W

provoke ile ne alakası var sadece aklıma takılan bir soruyu bu konuda bilgili olan müridlerden cevaplamalarını istedim.. Her mesajımda bana muhalefet olmak zorundamısın?

bu kültürel bi durum. doğru da olabilir. neticede bizim memleketimizde beşikteki kızı bile kertiyorlar.

regl olan bir kız artık doğurganlaşmış demektir. bilimsel açıdan yani. ve fiziksel açıdan 30 yaşındakinden bir eksiği yoktur.

eğer kültür bu şekildeyse doğurgan olan bir kızın cinsel kabiliyetleri, evlenebileceğini gösterir..

ki hepmizin bildiği , istatistiklerle ayan beyan ortada olan bir gerçek vardır . türkiyede bile cinsel ilişkiye gönüllü olarak girme yaşı 14 15 lere kadar düşmüştür kız çocukları için. şimdi bu çocuklar sağda solda çatır çatır çiftleşirken, sen evliliği nasıl normal görmezsin..?

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

BU ARADA ŞUNU DA EKLEMEDEN GEÇEMİYCEM.

eğer bugün memleketimizde bayanlara uygun evlenme olgunluğuna sahip olma yaşı 30 40 lara çıkıyorsa burda kendimizi eleştirmeliyiz. bakıyorsun 20 yaşında kadın 4 çocuk büyütmüş, evinin kadını.. hem gelin hem anne hem kadınlığını icra ediyor.. diğerine bakıyorsun 30 yaşında, hiç birini beceremiyor. psikolojik olarak bile sorumluluk alma olgunluğu yok. dünya bizim etrafımızda dönmüyor ki.. eğer  senin 40 yaşında ancak sahip olabildiğin donanıma başka memlekette 10 yaşında 15 yaşında sahip olabiliyorlarsa burda kusurlu olan onlar değildir. önce kendimizi eleştirmeliyiz başkalarının g*tünü açmaya çalışacağımıza.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

toplumda kimsenin ilşkiye karşı lıktığı yok aa bu karısıyla akşam tek kaldı ayıp ya diyenide görmedim karı koca herşey normal..

Ama işi evlilik dışına getirirseniz ona karşıyım dinde büyük günah hee ateistim diyorsanız o zamanda toplumu bozmaya hakkınız yok evlilik dışlı ilişkilerdeki çocuklar sahipsiz kalıyor ya yurtta kalır ya tinerci olur 

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya gerilim yaratmak istemiyorum,coğunuzun yaşı benden büyük ama artık dayanamıcam,lan Z-Chan mısın nesin ne bicim adamsın sen ya ? Lan actıgın konulara bi bak,sövmek istemiyorum ama resmen dallamalık yapıyosun !

Actıgın konuların %90'ı provakatörlük amaclı ! İslam dinine hakaret etmekten,Türkiye'nin toplumsal gerceklerini yermekten zevk mi alıyosun kardeşim ?

Orhan Pamuk 1,sen 2 !

Beğenmeyen siktirsin gitsin nedir bu ya ? Forumun kalitesini düşürmekten vazgec !

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

Ya gerilim yaratmak istemiyorum,coğunuzun yaşı benden büyük ama artık dayanamıcam,lan Z-Chan mısın nesin ne bicim adamsın sen ya ? Lan actıgın konulara bi bak,sövmek istemiyorum ama resmen dallamalık yapıyosun !

Actıgın konuların %90'ı provakatörlük amaclı ! İslam dinine hakaret etmekten,Türkiye'nin toplumsal gerceklerini yermekten zevk mi alıyosun kardeşim ?

Orhan Pamuk 1,sen 2 !

Beğenmeyen siktirsin gitsin nedir bu ya ? Forumun kalitesini düşürmekten vazgec !

bu post ile iyice siktin sen kaliteyi şimdi =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kendi görüşüm...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:

Orhan Pamuk 1,sen 2 !

bu post ile iyice siktin sen kaliteyi şimdi =))

Tamda onu yazcaktım (:

Andrei TBT'de hertür adam var ve herkes özgür istediği konuları tartışabilir...

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Hoca senin provakatör old. baştan belliydi zaten fakat yinede bi umut ile bizce saçma konular olsa bile kendi adıma cvp lar verdim hiç birinde hakaret değil bir din svunucusu olarak değil istediğin gibi mantık çerçevesinde tartışma babında fakat hiç bir sual'e ne cvp veriyosun ne tartışmayı biliyosun onun için bişi yazmayacağım kendini ateist  falan zannediyosun ama gerçekten ateist olan arkadaşların yorumunu görünce senin yerine konması gereken konumu bulamıyorum  :S

Şununda farkındayız artık bundan sonra gelecek olan konular belli ..

for (degisken =0; degisken=~ ; degisken++)

{

Print.topic(  degisken " ve islamiyet ?  ");

}

gibi sonsuza kadar post kasarsın artık . 

Toplam Hit: 17879 Toplam Mesaj: 112