folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çıtır Size Ne Yaptı Özlem Hanım!

Çıtır Size Ne Yaptı Özlem Hanım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Kadının açıklamasından sonra  kadını haklı buldum, bütün apartman  hayvan sevmek zorunda değil ve kadın hukuki olarak mücadele ettiğini fakat sonuç alamadığındanda  bahsetmiş.  Yüzbinler ödeyip  oturduğum evin kapısına  sıçıp  her yerde tozunu tüyünü bırakan bi köpeğe  katlanmadığı için kadına  demediklerini bırakmıyorlar. O aptmanda  huzurlu bi şekilde yaşamak  apt sakinin de  hakkı diye düşünüyorum.  Köpeği bıraktığı yer belli, bir tanesi de  ben alıp bakıcam bakımını üstlenicem  desin gitsin alsın hayvanı. Hep vurun kahpeye.  Bahsi  geçen "çıtır"  bir homosapiens  olsa  döverek  dışarı atarlardı.  

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Bu konuyu kadının açıklamasından sonra gördüm. Kadınının açıklamasını okumanızı tavsiye edecektim ki arkadaşlar paylaşmış.  Eğer konu kadının anlattığı gibiyse kadın bence kötü birşey yapmamış. Ama diğer türlü ise kadın kötü birşey yapmış. Ama bu onun işinden olmasını da gerektirmiyordu yazık olmuş. Hem çıtıra hem kadına. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek
    patata bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kadının açıklaması bu şekilde :

https://twitter.com/Donquijote1974/status/904999338958520322

Olayın iç yüzünü bilemeyiz ama kadının iddaaları doğruysa haklı gibi. Apartman içinde kedi beslersin anlarım kedi temiz hayvandır, pislik yapmaz. Ama köpek öyle değil. Madem hayvan hasta alır evinde beslersin. Bende hayvanları severimde bunu abartmanın manası yok.

Katılıyorum.

Kadın istifa etmiş.

İnsanları köpek yüzünden işlerinden ediyorlar. UTANIN BİRAZ!!!

KADIN BARINAĞA BIRAKMIŞ HAYVANI, eziyet etmemiş, öldürmemiş.

17 yaşındaki hayvanın ölmesi kadar normal birşey yok.

Hey P a t a t a, sen olayı ne kadar biliyorsun da bu kadar emin konuşabildin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı
    patata bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Olayın iç yüzünü bilemeyiz ama kadının iddaaları doğruysa haklı gibi. Apartman içinde kedi beslersin anlarım kedi temiz hayvandır, pislik yapmaz. Ama köpek öyle değil. Madem hayvan hasta alır evinde beslersin. Bende hayvanları severimde bunu abartmanın manası yok.

Katılıyorum.

Kadın istifa etmiş.

kadınlar duygusaldır, özellikle de genç değillerse böyle şeyler yapamazlar.

Tahtam eksik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek
    patata bunu yazdı
    Cevdet bunu yazdı
    patata bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Katılıyorum.

Kadın istifa etmiş.

kadınlar duygusaldır, özellikle de genç değillerse böyle şeyler yapamazlar.

HAHAHAHA! Çok güldüm bu dediğine: (D O N ' T) watch?v=MTHopqnZcl0

Cevdet tarafından 15/Eyl/17 23:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Ne güzel dünya ya hayvan hakkı var insan hakkı yok mu arkadaş ya. Yan dükkanım da kedi besleyen bir adam vardı yaklaşık 2 3 sene boyunca habire kedi doğurdu onunkiler doğurdu falan böyle gitti. Hergün kapının önüne pislemesini geçtik çocuklar temizliyor artık brandaların üstüne yapmaya başladılar kaç kare abi çare bul abi çare bul abi çare bul yok. En sonunda bende arkadaşın köpeği vardı onu aldım geldim dükkanın önüne bağladım 2 gün kediler bırak gelmeyi sokağa girmediler. Kedi sevmeyen köpek çıktı. Sonra bu şerefsiz adam abime bıçak çekince ortalık karıştı adam dükkanı kapattı gitti. Yok öyle bi dünya arkadaş hayvan sevebilir ama benim de hakkıma saygısı olacak.

Köpeğe acıdım yeri orası değil diye tekrar arkadaşa geri verdim

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Ne güzel dünya ya hayvan hakkı var insan hakkı yok mu arkadaş ya. Yan dükkanım da kedi besleyen bir adam vardı yaklaşık 2 3 sene boyunca habire kedi doğurdu onunkiler doğurdu falan böyle gitti. Hergün kapının önüne pislemesini geçtik çocuklar temizliyor artık brandaların üstüne yapmaya başladılar kaç kare abi çare bul abi çare bul abi çare bul yok. En sonunda bende arkadaşın köpeği vardı onu aldım geldim dükkanın önüne bağladım 2 gün kediler bırak gelmeyi sokağa girmediler. Kedi sevmeyen köpek çıktı. Sonra bu şerefsiz adam abime bıçak çekince ortalık karıştı adam dükkanı kapattı gitti. Yok öyle bi dünya arkadaş hayvan sevebilir ama benim de hakkıma saygısı olacak.

Köpeğe acıdım yeri orası değil diye tekrar arkadaşa geri verdim

Hocam yaşamsal dengede bitiyor olay. Birbirimize saygı ile hayvanlarıda sevgi ile.. ha ama bakamıyacaksada hayvan edinmeyecekler..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hayvanın barınaga gonderılıp olmesıkotu bır durum fakat hayvan 17 yasında her an olecek o yasta hayvanlar genelde ıdrar ve dıskı tutamaz hale gelırler. 

bakıyorsanız ozel ılgıye muhtac evınızde ya da bahcedenızde bakacaksınız. 

Ozgurlugunuz bır baskasının ozgurluk alanına gırdıgınız anda bıter.

benımde kopeklerım kedım vardı. o hayvan ıseyıp sıcarsa olmuyor hayvanın gunahı yok bu durumda sahıbının sucu var. 

madem hayvanın sahıbısın gelıp bakacaksınyaptıgı pıslıgı temızleyeceksın madem degılsın ozaman yetklı yere gotureceksın. 

beledıyelerın barınaklarının durumundan fılan bahsetmeyecegım. 

hayvan koruma derneklerı fılan basma kalıp ısler yapıyorlar bu ulkede . 

hayvanın yasama hakkı var fakat amerıkada avrupada sokakta kedı kopek goremezsınız.  belırlı sure barınakta tutulur barınaktan vatandas ya da hayvankoruma derneklerı almazlarsa uyutulur. kı genelde yası ortalam 15 sene olan bır canlıdan bahsedıyoruz. 

hayvan koruma derneklerıde aldıkları hayvanları ozel rehabılıtassyon merkezlerınde bakarlar ve sahıplendırmeye calısırlar. 

turkıyede kı kadar hayvan olsa zaten ısın ıcınden cıkamazlar. 

adamlar herturlu hayvan korumayı yasalarla sabıtlemısler. cezaları ıse cıddı para ve hapıs cezaları ıle sonlanmakta. bu cıftlık hayvanın balıgına , asırı avlanmayı usulsuz avlanmayı engellemek amacıyla yapılmıs cok guze bır uygulama.

bızde napıyorlar balıkta bıle catır catır son gunlerıymıs gıbı avcıların vurgun yapıyorlar, gecen br belgesel ızledım adamlar okyanustan cıkardıkarlı ıstırıdyelerde bıle sınır koymuslar 15 tane alabılıyorlar. 

kumdan cıkartıp buyugunu secıp gerı koyana bıle ceza yazıyorlar bu cezalar ıcın mahkemeye cıkıyorsunuz. sıstem oturmus. 

trafık cezaları bıle bu sekılde kırmızı ısıkta gectı mahkemeye cıkıyorsun , bızde ne zaman cıkıyorsun ılle pezevenkler bırılerne vuruacak , oldurecek ozaman cıkıyorlar. 

kadın haklı bence kopekte haklı suclu kopegın sahıbı. canlı bakmak ıkı sevmek basını oksamak yemek vermek degıl acıkcası. herkes kopek besleyememelı besleyen bırakırsa sokaga cıddı yaptırımlarda bulunulmadlı.

kadın yıne vıcdan sahıbıymıs ıstıfa etmıs . durumla ılgılı olarak  . neler neler yapıp umursamayan cok ınsan var bu ulkede 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Kadının yazdıklarını okudum haklı gözüküyor.

Başkalarını rahatsız edecek şekilde özellikle apartman içinde hayvan besleyemezsin. 

Okumadan kadına sinirleniyor tabi insanlar.

imza mı gelmiş?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Kadının açıklamasını doğrulayan başka bir komşusu / apartman sakini olmaması çok ilginç değil mi? Kadın kendini savunmak için bişeyler anlatmış ancak doğruyu söylüyorsa diğer apartman sakinlerinin de konuyu doğrulaması gerek. Ki tahminime göre olayı sosyal medyaya düşüren de diğer apartman sakinleri.

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 6293 Toplam Mesaj: 56
çitir kopek