Çocuğuna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

linkte görebileceğimiz görüntülerdir.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VsgR2MgSorM

insanlıktan nasibini almamış olan annenin türk kızına yaptığı eziyettir.

nasıl bir insan bunu yapabilir ki ?

lütfen hollada'da yaşayan yazar arkadaşlarımız en azından görüntüyü hollanda polisine ulaştırsın.

hollandaca bilen arkadaşlar hollanda polisine internet üzerinden suç bildiriminde bulunabilirler.

hollanda polisinin web adresi: https://www.politie.nl/

ayrıca ekşi başlığı: http://antik.eksisozluk.com/show.asp?t=%C3%A7ocu%C4%9Funa%20kustu%C4%9Fu%20yeme%C4%9Fi%20yediren%20hollandal%C4%B1%20anne

Not: Arkadaşlar konunun bilişimle alakası yok ama içimizdeki insanlığı da bu kadar öldürmemek gerek. Hollanda'da yaşayan mutlaka tbt üyesi vardır. Birazcık insanlık görevinizi yerine getirip bu görüntüleri lütfen hollanda polisine veya ilgili yerlere ulaştırın.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

orda babayım diye oturan adamında ağzını sikiyim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Onun kusmuk olduğunu nerden anladın hacı?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    iQsuz bunu yazdı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Çocuklar bazen insanları çıldırtabiliyor, öyle bir ana denk gelmiş olabilitesi var, ben bu ülkede çok daha beterlerini yapan Türk analar gördüm..

Sinir bozucu bir durum, ama yapılabilecek bir şey yok, adam götoşmuş.

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    iQsuz bunu yazdı

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Eskiden bana teyzem pırasayı ve ıspanağı böyle yedirirdi.Şimdi yemek ayırt etmeden yiyorum.Teyzem iyikide zorla yedirmiş.Bence anormal bir durum yok anasından fazla düşünmez heralde kimse çocuğunu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

@Ahmet_Davutoglu Hollandalı annenin Türk kızına istifra ettiğni tekrar yedirmesi.. http://youtu.be/VsgR2MgSorM  Lütfen sahip çıkalm Sn.Bakanım

twit attım hocular.. pek birşey yapılacağını sanmıyorum ama olsun şansımızı denemekte iyidir..

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

avrupa avrupa diyoruz da onların her zaman daha medeni olduğunu sanmayın. bence dünyadaki en medeni toplum Atatürkçü ve cumhuriyetçi türk toplumudur. Herşeyi gerektiği kadar yapar.

Ayrıca bir çocuk yemek yemiyorsa veya istemiyorsa bir sebebi vardır. Zorla yedirmek çözüm değil. Bu arada sabah kahvaltılarında konflex yiyince aşırı midem bulanır benim. Oyüzdenn ancak öğlen yada akşam yiyebiliyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Eskiden bana teyzem pırasayı ve ıspanağı böyle yedirirdi.Şimdi yemek ayırt etmeden yiyorum.Teyzem iyikide zorla yedirmiş.Bence anormal bir durum yok anasından fazla düşünmez heralde kimse çocuğunu.

ilk okul 6. sınıfa kadar herşeyi ayırt ederek yedm hacı. 

Biber , mayonez , patlıcan , pırasa , ıspanak , ekmek vb. bir çok şeyi yemezdim.  Şimdi hepsini yiyebiliyorum bir patlıcanı sevmem oda közlenmişini severim.

Bu zorlama ile olacak iş değil.  Her ana analık iç güdüsü ile davranmaz , teyzem sevmediğim çorbağı zorla çocukluğumda dayadı diye hala kinim var. Birde burdaki anne cici anne olabilitesi var gibi geldi bana.

Kız arkadaşıma bile dedim , eğer ilerde evlenirsek çocuk yaparsak en ufak zarar veremezsin , dövemezsin. Yoksa ya boşarım yada aynı dayağı sende yersin diye.

PanxeR tarafından 30/Haz/13 19:22 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Piçleme orospu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 3561 Toplam Mesaj: 29