Çocuğuna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Eskiden bana teyzem pırasayı ve ıspanağı böyle yedirirdi.Şimdi yemek ayırt etmeden yiyorum.Teyzem iyikide zorla yedirmiş.Bence anormal bir durum yok anasından fazla düşünmez heralde kimse çocuğunu.

saçmalama hocam resmen eziyet ediyor çocuğa.

öyle babanında ebesini sikeyim sokakta rastlasam öldüresiye döverim.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Eskiden bana teyzem pırasayı ve ıspanağı böyle yedirirdi.Şimdi yemek ayırt etmeden yiyorum.Teyzem iyikide zorla yedirmiş.Bence anormal bir durum yok anasından fazla düşünmez heralde kimse çocuğunu.

ilk okul 6. sınıfa kadar herşeyi ayırt ederek yedm hacı. 

Biber , mayonez , patlıcan , pırasa , ıspanak , ekmek vb. bir çok şeyi yemezdim.  Şimdi hepsini yiyebiliyorum bir patlıcanı sevmem oda közlenmişini severim.

Bu zorlama ile olacak iş değil.  Her ana analık iç güdüsü ile davranmaz , teyzem sevmediğim çorbağı zorla çocukluğumda dayadı diye hala kinim var.

valla bilmiyorum hacı herkes öyle sonradan alışmıyor.Abur cubur yiyerek büyüyen çocukda zaten sağlıklı büyüyemiyor.E kadında denemiştir denemiştir çocuk yemeyince sinirlenmiş böle bişy yapmış olabilir.Böle şeyler bir çok ailede oluyor.Sizi bilmiyorumda bana çok büyük bir zulüm falan gibi gelmedi.Sonuçda niyet önemli.Çocuğunun iyiliği için cezada verir yemeğide ağzına teper.Normaldir böle şeylere endekslenmemek lazım.

Bu arada kadının yaptığını onaylamıyorum ama abartılacak bişey değil diye düşünüyorum.Çocuğu dövmüyor etmiyor..

u235 tarafından 30/Haz/13 19:25 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Herif belli ki baya cahil. Çocuk yapmak izne tabi olmalı ve yapacaklara önceden IQ testi yapılmalı bence. Öyle cahil insanlar var ki bunların yetiştirdiği nesil insan değil hayvan olarak büyüyor

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Herif belli ki baya cahil. Çocuk yapmak izne tabi olmalı ve yapacaklara önceden IQ testi yapılmalı bence. Öyle cahil insanlar var ki bunların yetiştirdiği nesil insan değil hayvan olarak büyüyor

Herkez çocuk yapacak diye birşey yok bas kısırlaştır , dünya rahat etsin mk.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

alkışlarla yaşıyorum da şöyle bir yorum var ama ne kadar doğru bilemem

arkadaşlar mesele yine bir avrupa davası. türk baba hollandalı bir kadınla evleniyor. evliliği dolayısıyla adam hollandada oturum alıyor. ancak kadın görüldüğü üzere manyak. adama bir gün siktir çalaçağını söylüyor. adam tırsıyor çünkü avrupada oturum almasının sebebi kadınla olan evliliği. biterse türkiyeye geri dönmek zorunda. ne yapayım diyor nasılsa bigün siktir eder beni bari çocukların böyle videolarını çekeyim de sonra aleyhine delil olarak kullanırım diyor. çünkü jeugdzorg denilen hollanda gençlik dairesi, eğer gerekli görürse -ki bu video buna yeter- çocukları annesinden alıp ömrü billah göstermeme hakkına sahip.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

ordaki insan diye geçinen mahlukatın kızın kustuğu şeyi tekrardan yedirmesinde anormal bi durum yok mu ? 

videoyu izlemedin sanırım ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

İğrenç görünüyor, hele tabaktaki yemekle karıştırıp yedirmesi falan normal bir davranış değil ama istifra, kusma demek de fazla olur ona.

Ekmeğin ıslanmış olması (ıslak hamburger hariç:D), ağızdan düşen bir parça yemeğin kötü görünmesi gibi birşey :(

O kızın yemeğini yemesinin anne ve babasına bir faydası yok sonuçta. Karı psikopat, adam denyo tabi o da apayrı bir konu.

Altan naptın oğlum :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

böyle saçma iş mi olur? insan eğitimine çeşitli nedenlerle devam edememişse ve iqsu düşükse hayattaki belki de en somut amaçtan alıkoyulabilir mi? evlenen çiftlere aile yaşamı ve çocuk gelişimi ile ilgili eğitim verilsin ondan sonra çocuk yapılabilsin desen hadi neyse de, iq testiyle kimin çocuk yapabileceğine karar vermek kadar faşizan bir düşünceye hitler bile şaşırırdı herhalde.

videoya olan tepkiler de abartı bence. şurup içmeyi, yemek yemeyi sevmeyen kardeşiniz falan yok mu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    ulquiorra bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

böyle saçma iş mi olur? insan eğitimine çeşitli nedenlerle devam edememişse ve iqsu düşükse hayattaki belki de en somut amaçtan alıkoyulabilir mi? evlenen çiftlere aile yaşamı ve çocuk gelişimi ile ilgili eğitim verilsin ondan sonra çocuk yapılabilsin desen hadi neyse de, iq testiyle kimin çocuk yapabileceğine karar vermek kadar faşizan bir düşünceye hitler bile şaşırırdı herhalde.

videoya olan tepkiler de abartı bence. şurup içmeyi, yemek yemeyi sevmeyen kardeşiniz falan yok mu?

Çocuk sorumluluk demek hocam sorumluluk almayı bilmeyen birisi yapmasın. Sonra yok yemek yemeyi sevmeyen kardeşiniz varmı. Yemek yemeyi sevmiyor diye kustuğunu mu yediyorsunuz siz. Taşak mı geçiyosunuz ya ? Az mantıklı düşünün. Klasik türk ailesinde vardır zorla yemek yedirmek. Yada korkutarak. Yada yemeği bir şekilde sevdirmeye çalışmak. Kandırmak vardır. Ama kustuğunu yediren bir türk ailesi görmedim. Görürsem emin ol kaşığı götüne sokarım.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    ulquiorra bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Çocuk sorumluluk demek hocam sorumluluk almayı bilmeyen birisi yapmasın. Sonra yok yemek yemeyi sevmeyen kardeşiniz varmı. Yemek yemeyi sevmiyor diye kustuğunu mu yediyorsunuz siz. Taşak mı geçiyosunuz ya ? Az mantıklı düşünün. Klasik türk ailesinde vardır zorla yemek yedirmek. Yada korkutarak. Yada yemeği bir şekilde sevdirmeye çalışmak. Kandırmak vardır. Ama kustuğunu yediren bir türk ailesi görmedim. Görürsem emin ol kaşığı götüne sokarım.

iqsu yüksek olan herkes sorumluluk sahibi oluyor yani? "Az mantıklı düşünün."

hayatınız boyunca hiç kusmadınız mı? bu videonun neresinde var kusma? çocuk yemeği ağzında tutunca yemek büyük ihtimalle küçük dile değiyor ve çocuk öğürüyor. öğürünce de salya salgılaması artıyor ve siz buna 'çocuk kustu kadın yedirdi höeöeöee' diyorsunuz. sosyal medyanın bu yanına ayar oluyorum. aynısını benim yeğenim yapsa ablam bi de tokat atardı bunun üstüne. ki kendisi şımartarak çocuk yetiştirmede master yapıyor.

öyle klavye başından göte kaşık sokmak kolay,  adam sokak ortasında karısını kurşuna diziyor kimse de gıkını çıkaramıyor. yine de çok meraklıysan aile ve sosyal politikalar bakanlığına başvuruda bulunabilirsin. eminim koca şiddetinden kaçan kadınlara/çocuklara yardım etmek isteyen gönüllüleri yönlendiren programları vardır. ama dediğim gibi, eylem klavyeden öteye gitmediğinde çok komik duruyor.

Toplam Hit: 3560 Toplam Mesaj: 29