Cs Go Takim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cronos
    Cronos's avatar
    Erkek

Haftada banko 8 saat oynuyorum bu aralar ping sorunum var pek iyi bir oyuncu olduğum söylenemez ama sonuncuda değilim şükür takım olursa gelirim.

Oynadığım saatler 20-23 arası

Steam: CroNoS eT

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

bende yeni başladım 2 hafta kadar oluyor. Şu silahların spray larını nereden ögrenecez adam vurmak bayagı sıkıntı. Rütbe olayı filan nedir bilmiyorum. Ama ekip kurulursa vasat tan hallıce oynuyorum.  

seviye 3 er rütbem :D 

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

http://csgo-stats.com/mutreft

Glock
    p90
    sg 553

koordineli oynamayı severim, kafasına göre alıp giden oyunculardan nefret ederim (ki oyunlarda genelde bu yüzden, ölüyorum.)

istatistik olarak çok iyi değilim ama takım için çalışırım ;)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

http://csgo-stats.com/theavenqer/graphic.png

TheAvenqer tarafından 19/Eki/16 15:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cronos
    Cronos's avatar
    Erkek

Cronos tarafından 19/Eki/16 14:36 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

1.6 yı yıllardır oynarın ama sırf şu rank olayı yüzünden Go yu sevemedim bi türlü.

bi de grafik mrafik yapmışlar, iyi güzel de pc kasıyor, adamı seçmek zorlaşıyor. bi de oyunda çok hata var sanırım, üstüne üstüne sıktığın adam vurulmuyor.

Csgo oynarken kasan pc ile hiçbi oyunu oynayamazsın zaten hocam. 
    Üstüne sıktığın adamı neden vuramadığına gelince tüm silahların kendine has spray i var.  Crossu adama tutup tarayarak kimseyi öldüremezsin.

Ya spray kontrolünü öğrenceksin yada taramayı bırakıp tek tek ateş ediceksin.

hocam kasmak derken grafik işlemciye yük bindiriyo, 1.6 oynarken onboard ekran kartı bile yeterli oluyor.

asus n56 i7 işlemcili laptopta oynuyorum, ssd takılı, normalde hiç ses çıkmaz, ama cs go da havalanmaya hazır uçak gibi mübarek :)

deli gibi taramaktan bahsetmedim zaten. awp ile bile bazen attığında adamın vurulmadığı oluyor. zaten çoğu oyuncu oyunla ilgili hataların olduğunu söylüyormuş.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

1.6 yı yıllardır oynarın ama sırf şu rank olayı yüzünden Go yu sevemedim bi türlü.

bi de grafik mrafik yapmışlar, iyi güzel de pc kasıyor, adamı seçmek zorlaşıyor. bi de oyunda çok hata var sanırım, üstüne üstüne sıktığın adam vurulmuyor.

Csgo oynarken kasan pc ile hiçbi oyunu oynayamazsın zaten hocam. 
    Üstüne sıktığın adamı neden vuramadığına gelince tüm silahların kendine has spray i var.  Crossu adama tutup tarayarak kimseyi öldüremezsin.

Ya spray kontrolünü öğrenceksin yada taramayı bırakıp tek tek ateş ediceksin.

hocam kasmak derken grafik işlemciye yük bindiriyo, 1.6 oynarken onboard ekran kartı bile yeterli oluyor.

asus n56 i7 işlemcili laptopta oynuyorum, ssd takılı, normalde hiç ses çıkmaz, ama cs go da havalanmaya hazır uçak gibi mübarek :)

deli gibi taramaktan bahsetmedim zaten. awp ile bile bazen attığında adamın vurulmadığı oluyor. zaten çoğu oyuncu oyunla ilgili hataların olduğunu söylüyormuş.

source motoru eski olduğu için csgo cpu ağırlıklı bir oyun termal macun değişimi oyunda ciddi fps artışı sağlıyor

awp olayı ise oyunun netcode'u o kadar boktan ki senin o anlık gördüğün, serverin o anki gördüğü ve rakibin tam olarak nerde olduğu hep muamma bazen 1 adım geride bazen 1 adım önde

bu oyunda ekipmandan ve donanımda daha önemli olan tek şey düşük ping, ping 10 olsun  tost makinesinde bile 20+ frag alırsın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

bende yeni başladım 2 hafta kadar oluyor. Şu silahların spray larını nereden ögrenecez adam vurmak bayagı sıkıntı. Rütbe olayı filan nedir bilmiyorum. Ama ekip kurulursa vasat tan hallıce oynuyorum.  

seviye 3 er rütbem :D 

Hocam steamde aim training mapleri var. En çok indirileni seç indir orda sprayleri gösteriyor zaten her silah için. Hocam sprayden önce mouse hızını ve sensivityni oturt.

600dpi 1.2 sensivity de oynuyorum ben. İlk bunu oturt sonra spray için bileklerini eğitmeye başla. Ak47 de filan çok da full spray için upraşma başta kısaca ilk 3 mermi en tepede olacak sonrasında "(" bu şekilde mouse'u çekersen yeterli olur. Mesela p90 da "ı" şekli yeterli olur adamın kafasından başlayıp göğsüne kadar çekmen yeterli.

Bu arada ben müsaitim beşiktaş maçına kadar isteyen varsa girelim şimdi.

Edit: ayrıca pingi 60'dan az olanlar consoledan cl_interp_ratio 1 yaparlarsa mermim gitmiyor olayını daha az yaşarlar. Pingi 60dan yüksek olanlar ise cl_interp_ratio'yu 2 de bıraksınlar. Ayrıca fpsyi limitlemek de oyun kalitesini yükseltiyor. Fps'nin devamlı dalgalanmasından sa 121 141 gibi limitlemek fayda sağlıyor. Daha bir sürü config var ama kafa karıştırmaya gerek yok bunlar yeterli olur. Turnuvalarda filan adamların çat çat hs atmasına filan bakmayın onlar yüksek tick rateli serverlarda oynuyorlar. Steam serverlarında öyle kolay değil hareket eden adama ak47 ile ard arda çat çat hs atmak.

RaAmLis tarafından 19/Eki/16 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 4440 Toplam Mesaj: 35
cs g