folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cs:Go Haftasonu İndirimi (21-24 Ağustos 2015)

Cs:Go Haftasonu İndirimi (21-24 Ağustos 2015)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

uzun süredir supreme olan biri olarak, seviye arttıkça hile kesinlikle azalıyor. çünkü çoğu adam ya banlanıyor ya da ban riskini göze almadığından açmıyor. ben genel olarak overwatch yaparım, oyun içinde şüphelendiğim biri varsa replay'ini falan da izlerim. öyle çok çok hile falan denk gelmedi. bazı arkadaşlar her iyi oynayana hile diye ağlıyorlar onları sallamayın.

Lem- Supreme-GE genelde booster rütbeleridir. bilekle çıkan arkadaşlar çok azdır .

Comeback...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

beyler lol hesabıma karşılık cs.go'lu steam aldım anca akşama iner de kurarım nick snujan_

@hsyN hüseyin benim bulduğumda adam vac ban yemiş :D eğer oysa en azından dont starve var hesapta oynarız birlikte 

yok değil ya girdim hesaba internet kafeden, tek sıkıntısı 9lvl olması :)

aradım ama bulamadım. profil linkini paylaş

http://steamcommunity.com/id/hsynakcay/ link bu heralde dün ayarladım, ama oyunda 50fps alabiliyorum en düşük ayarlarda o da pek iyi olmuyo. ben oynayamıcam sanırım yeni pc alana kadar, dolar düşsün de belki alırım düzgün bişey.

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

beyler ekliyelim birbirimizi aramızda bi maç yapalım. adamlar harcıyo bildiğin. ekleyin paslaşalım :)

nick :  Amazonite

Illegal_Character tarafından 25/Ağu/15 17:24 tarihinde düzenlenmiştir

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Illegal_Character bunu yazdı

beyler ekliyelim birbirimizi aramızda bi maç yapalım. adamlar harcıyo bildiğin. ekleyin paslaşalım :)

1- rütbe ne 

2- youtube'da "warowl" "sparkles" "galaxy cs" ye abone ol

3- ingilizcen yok ise galaxy cs işini görür, bişiler öğrenirsin, oyunu oynarken yaptığı şeyleri açıklıyor

kendini geliştirmeye çalışmazsan daha çok harcarlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    Illegal_Character bunu yazdı

1- rütbe ne 

2- youtube'da "warowl" "sparkles" "galaxy cs" ye abone ol

3- ingilizcen yok ise galaxy cs işini görür, bişiler öğrenirsin, oyunu oynarken yaptığı şeyleri açıklıyor

kendini geliştirmeye çalışmazsan daha çok harcarlar

hocam daha 3 gün oldu alalı rütbe 2. seviye sanırım oyun sardı fakat millet ucmuş biz cok geç kalmışız galaxy e bakıyorum

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

sıkılıp bırakmazsan, bi süre oynarsan,

özel haritalarda atış talimi yaparsan (training aim bot v4.0 falan, atölyeden yüklenir)

botlara karşı oyun açıp smoke, flash talimi yaparsan

bigün deşip geçenlerden birisi olursun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kaan [ISTANBUL]

"demolition" oynarım sadece.

Toplam Hit: 5059 Toplam Mesaj: 48
steam cs:go indirim