folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------

Tartışmaya bile gerek yok...

Bu memlekette MUSTAFA KEMALE bile içki içmiş die GAVUR diyenler ülkenin en büyük Mevkisine oturuyor.. yada oturacak.. YAZIK....

Deveyi diken,insanıda .. yaranır die boşuna dememişler...

Başörtüsünden pirim yaparlar sonra Baş örtü yüzde 1,5 sorunu derler... 
    Gül çözüm bulur perukla gidin der..Bundan önce taşakkılıyla gidiodu millet sanki..
    Sonra Gülün kızı 4yıl perukla ünv. gider.. Seçim zamanı başörtüsünü takar gider.. Sonra bu ne haksızlık derler..
    Birisi çıkar namus borumuzdur der.. vs. vs. vs..

Neyse Tayyip gemiciklerini almaya devam eder.. Bizim 300ytlye açlıktan ağzı kokanlarda oy vermeye devam eder... Para babaları paralarına para katar.. Bizim aç kesimde dini kullananlara bedel olarak cahil oylarını sunarlar.. 

Sonra Askerin darbesi geriye  götürürmüş.. Ulan darbe deil darp gerek bu millete..

Beyinlerini matkapla deşip çıkarmak gerek boşuna yer kaplamasın kafataslarında...

herkes yanlıs siz doğrusunuz zaten.amk su basörtüsünü bu kadar abartacak ne var millet kıcını,basını actıgı zaman özgürlük basını örttüğü zaman şeriatcı bu özgürlük se ben böyle özgrlüğün o zaman. noldu zamanında cumhuriyet mitingleri düzenlediniz. kac milyon kişi geldiğini bile sayamıyodunuz hepsi fos çıktı demek. halk artık uyandı. askeriye başörtüsüne bu kadar karşı madem o zaman annesini,bacısının başı örtülü olanları almasınlar askerede görelim o zaman. nasıl savunduğunu laikliğ. bu vatanı sadece siz kurmadınız  

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    Tahir önce dürüst adammışsın kıvırıp yalana dolana başvurmamışsın bize istediğin rejimi tam olarak tarif eder misin? Dünyadaki uygulamalarıyla birlikte anlatırsan ne istediğini biz de anlarız sen de bizim ne istediğimizi anlarsın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek
    sipidik bunu yazdı:

"türk genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük kıpırtı ve davranış duydumu, 'bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır' demeyecektir. hemen araya girecektir. elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. polis gelecek, asıl suçluları bırakıp suçlu diye onu yakalayacaktır. genç, 'polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir' diye düşünecek, ama hiçbir zaman yalvarmayacaktır. mahkeme onu yargılayacaktır. yine düşünecek, 'demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek!' onu hapse atacaklar. yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, ismet paşa'ya ve meclis'e telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. diyecek ki, 'ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. araya girişimde ve eylemimde haklıyım. eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek benim görevimdir!' işte benim anladığım türk genci ve türk gençliği!''

6 şubat 1933 / bursa atatürk köşkü

amele senn dediğinle bu uyuşuyomu sence? 

Sence yukarıda Atatürkden alıntı sözler ile şuandaki türk gençlerin yaptıkları hal ve hareketleri davranış ve düşünceleri uyuşuyormu ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tahir bunu yazdı:

Biz Osmanlıyız sarıkla geldik sarıkla gideriz sarığı yasaklayan bir rejim istemiyoruz tekkeleri kapatan medreseleri kapatan tarikatların bir çoğunu kapatan Musatfa kemaldir Müslümanların cuma günü olan tatilini hristiyanların tatili olan pazar gününe çeviren onun rejimidir biz bu rejimi istemiyoruz

peki beyinli arkadasim madem osmanlinin sarigini istiyorsun sana tek birsey soracagim Ataturk olmasaydi bugun nerde nasil bir rejim icinde olacagin hic aklina geldimi?

Ataturk den once fransizi, ingilizci, ermenisi, yunanlisi ulkeni 56 parcaya bolmustu seni o halden kim kurtaracakti ? her turlu anlasmayi kabul eden osmanli mi ?

islamin ilk caglarinda sarik varmiydi ? o zamanki sartlara gore herkes tek parca elbise giyerlerdi ve gunesten korunmak icin sarik giyerlerdi.
    sarik sarik diye tutturmussun, peki ayakkabi varmiydi islamin ilk zamanlarinda, osmanli ayakkabi giyerdi, kaftan varmiydi ilk zamanlar,

peki islamiyet arabistan collerinde degilde kutupta baslasaydi yine ince elbise sarikla mi gezecekti ilk muslumanlar ? o zamanin sartlarina uygun oldugu icin giyiniyorlardi peki sen bu zamanin sartlarina gore neden giyinmiyorsun ?

peki sana sarikla gezebilmen icin insanin insana olan saygisindan dolayi izin verdik, biride cikti ben donla gezecegim dedi sen onun dusuncesine saygi duyabilecekmisin ?

iste benim anladigim musluman saygi duyan muslumandir. Sen bu saygiyi gosterebilecekmisin.

gelmissin burda provakatif provakatif yazilar yaziyorsun. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    Yazsın döksün içini en azından riyakarlıkla puştlukla bir yere varmaya çalışmıyor doğru bildiğini yüzüne karşı söylüyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tahir bunu yazdı:

Biz Osmanlıyız sarıkla geldik sarıkla gideriz sarığı yasaklayan bir rejim istemiyoruz tekkeleri kapatan medreseleri kapatan tarikatların bir çoğunu kapatan Musatfa kemaldir Müslümanların cuma günü olan tatilini hristiyanların tatili olan pazar gününe çeviren onun rejimidir biz bu rejimi istemiyoruz

osmanlinin sarigindan cubbesinden feyz alana kadar onlarin adaletinden tarafsizligindan ilminden irfanindan feyz alin.
    elin amerikalisi yahudisi uzerine bomba attigi zaman cubbeye sariga burunerek mi korunacaksin ?
    dogdugundan bu yana hicbirsey yapmayarak sadece yatarak uzerine bomba geldiginde Allah a dua ederek mi korunacaksin ?

oyle olsaydi bugun filistinin yahudilere ettigi beddua ile yeryuzunde bi tane yahudi kalmazdi, dunyayi filistin yonetirdi 

Once tarlayi sur tohumu ek yagmur icin Allah a dua et.

sen yattigin yerden bana ekmek ver, su ver yatacak yer ver

sen daha islamin felsefesini kavrayamamissin 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Hayretle okuyorum ATATÜRKE bile nası düşünenler var.........................
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

sevgili arkadaşlar star tv de izlemiştim guardian ertesi gün bu haberin yanlışlığını kendisi açıklamıştı kaynağını çok aradım ama bulamadım. belki siz bulursunuz. Evet doğrudur Abdullah Gül zmanında bazı yolsuzluklar yapmıştır. Fakat şöyle bi bakın belli bir tarihten sonra temiz bir siyasetçiye pek rastlanmaz.  Bazıları hala diyor ki; NECDET SEZER atatürkten sonraki en iyi cumhurbaşkanıydı... madem öyle onlarca o.ç. teröristi neden affetti? bazı şeyler açıklanamaz ne olması gerekiyorsa o olur..

HALKIN İRADESİNE SAYGI!!!

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    tahir bunu yazdı:

Laiklik İslama aykırı işler yapıyorsa o laikliğin kaldırılmasında herkes taraftır

Türkiye Cumhuriyeti beşer kanundur Kurana uymayan anayasadır. Bu cumhuriyeti değiştirmek her müslümanın görevidir

Türkiye İslam Cumhuriyeti daha makbuldür.

Lol sen ve senin gibiler anca tarikatlarda toplanır elektrohümme çalarsınız :D geçecen o işi git arabistana tam senlik haşema seni 

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    scaryhim bunu yazdı:
    sevgili arkadaşlar star tv de izlemiştim guardian ertesi gün bu haberin yanlışlığını kendisi açıklamıştı kaynağını çok aradım ama bulamadım. belki siz bulursunuz. Evet doğrudur Abdullah Gül zmanında bazı yolsuzluklar yapmıştır. Fakat şöyle bi bakın belli bir tarihten sonra temiz bir siyasetçiye pek rastlanmaz. Bazıları hala diyor ki; NECDET SEZER atatürkten sonraki en iyi cumhurbaşkanıydı... madem öyle onlarca o.ç. teröristi neden affetti? bazı şeyler açıklanamaz ne olması gerekiyorsa o olur..

HALKIN İRADESİNE SAYGI!!!

evet biliyorum bu olayi, uzucu ve vahim bi durum. adami affettigini biliyorum adam sanirim sakat idi ve affetmisti adami affettikten sonra adam tekrar teror orgutune katildigi haberi cikmisti.

onlarca terorist degil 1 tane bu terorist o.c  ni affediyor oda gidip tekrar orgute katiliyor. bunu cumhurbaskani nin nasil bilebilirki. 

peki Ahmet Necdet Sezer in bi tane yolsuzlugu varmi bildigin ?
    bi tane davasi varmi yolsuzluk uzerine devam eden ?
    bi tane yalanini duydunmu ?
    bi tane yandasina taraftarina torpil gectigini gordun mu ?

Toplam Hit: 15510 Toplam Mesaj: 123