folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

tahir sen sarıkla geldin sarıkla git anam hade..

AsortiC alakası bilen yok warsa 3-5 kişi onlarda kıbırdamaya tırsıo hemde tek baslarına napabilirler.. gercekden böle insanları bulup toplamak lazım sanırım

under hoca sorarım sana (yov yov) kaç tane cumhurbaskanının eniştesi simitçilik yapar?? 

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek

Ben sadece acı gerçekleri söylüyorum kaynağım da selçuk üniversitesinden http://farabi.selcuk.edu.tr/suzep/tarih/ders_notlari/bahar_yariyili/bolum_12/bolum12.html#us#us

İşine gelmeyen arabistana git diyebilir ama şunu unutmasınki senin deden Osman Gazi nin Bilecikteki türbesini tahrip edende 1923 ten 1950 ye kadar olan iktidardı taki Adnan menderes geldi Osman Gazinin türbesindeki eşyaları yağmalamaktan kurtardı ve daha birçok kalkınma yaptı ve onunda kellesini götürdüler bu davada bedel ödeyen nice mücahidler vardı eskiden şöyle giyerlerdi şimdi çağdaş olduk o kıyafet giyilmez diyen düşünceyi kanalizasyon kanalına atsan fareler tiksinir. Ecdad zamanında dinler diyaloğu yapmıyordu avrupa, niçinmi iktidarda Osmanlı vardıda o yüzden şimdi cesaret edebiliyolar güçsüz kaldık danimarka piçi efendimize söğüyor biz burdan protesto ediyoz karılar gibi güçsüz kaldık.

Ecdad zamanında okula gidilirken ata bindirilirdi sen büyüyünce Resuli ekremin fedaisi olacaksın kıtaları fethedeceksin denilirdi. Şimdi kitaplara bakın madonnanın resimleri, cep telefondaki resimlere bakın sevgili resimleri karı kız resimleri vs. hiç iftihar edeceğimiz kişilerle çekilen resim varmı?

Bir milletin kanı böyle değişti!

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tahir yazdikca komik duruma dusuyorsun. ben ilim diyorum irfan diyorum bilim diyorum hala sarik diyorsun cubbe diyorsun.

cubbe ve sarik giy ne giyersen giy bilim adina ilim adina birseyler yapabiliyormusun ?

cubbe sarik giymis bos kafali biri ile arkadas olana kadar ilim irfan bilim teknoloji bilen kici acikla gez ki kafana birseyler dolsun.

sen hala yazdiklarimi anlayamamissin varsa yoksa Ataturk dusmanligi yapmaya calisiyorsun

o beyinin loblarina emir ver biraz acilsinlar da yazilanlari oku, Peygamberimiz sana OKU demis OKU, okuz okuz bak dememis, duzene comak sok dememis, git sunu oldur bunun dusmani ol dememis. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korunmasiz
    korunmasiz's avatar
    Erkek
    kendi milletim sayesinde olacak bu adam cumhurbaşkanı,müstahak size müstahak

"düşünme, sadece yaşa.. bak böcekler de öyle yapıyor."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

Ulkenin herseyi satilmis, TSK'ya guvenen TSK'nin Amerika'dan emir aldigini bilmiyor sanirim..

Ortada laiklik kalmamis biz hala laiklik diyoruz. Yakin zamanda seriatla yonetilecegimiziden suphem kalmadi artik, aksini kim kanitlayabilirki?

Ulke'nin duzeni tamamen bozulmus, tek care anarsist olup mevcut bozuk duzene karsi savasmaktir. (Kimine gore bu hala espiri olarak algilanabilir).

Bizdeki zihniyet vatanperver solculari katletmekse; iste boyle b..'a duseriz.

Kendi aramizdaki gercek hainleri bile eleyemezken laikligi korumanin veya diriltmenin mumkun olmadigini dusunuyorum. 

Ulke elden gitmis, seriat coktan gelmistir ama uyumaya devam diyorsaniz... haydi herkes yataklarina !

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------
    tahir bunu yazdı:

Biz Osmanlıyız sarıkla geldik sarıkla gideriz sarığı yasaklayan bir rejim istemiyoruz tekkeleri kapatan medreseleri kapatan tarikatların bir çoğunu kapatan Musatfa kemaldir Müslümanların cuma günü olan tatilini hristiyanların tatili olan pazar gününe çeviren onun rejimidir biz bu rejimi istemiyoruz

peki beyinli arkadasim madem osmanlinin sarigini istiyorsun sana tek birsey soracagim Ataturk olmasaydi bugun nerde nasil bir rejim icinde olacagin hic aklina geldimi?

Ataturk den once fransizi, ingilizci, ermenisi, yunanlisi ulkeni 56 parcaya bolmustu seni o halden kim kurtaracakti ? her turlu anlasmayi kabul eden osmanli mi ?

islamin ilk caglarinda sarik varmiydi ? o zamanki sartlara gore herkes tek parca elbise giyerlerdi ve gunesten korunmak icin sarik giyerlerdi.
    sarik sarik diye tutturmussun, peki ayakkabi varmiydi islamin ilk zamanlarinda, osmanli ayakkabi giyerdi, kaftan varmiydi ilk zamanlar,

peki islamiyet arabistan collerinde degilde kutupta baslasaydi yine ince elbise sarikla mi gezecekti ilk muslumanlar ? o zamanin sartlarina uygun oldugu icin giyiniyorlardi peki sen bu zamanin sartlarina gore neden giyinmiyorsun ?

peki sana sarikla gezebilmen icin insanin insana olan saygisindan dolayi izin verdik, biride cikti ben donla gezecegim dedi sen onun dusuncesine saygi duyabilecekmisin ?

iste benim anladigim musluman saygi duyan muslumandir. Sen bu saygiyi gosterebilecekmisin.

gelmissin burda provakatif provakatif yazilar yaziyorsun. 

Bak yukarda Resuli ekremin sünnetine karşı geliyorsun şimdide ne giyersen giy diyorsun sonrada bana komik duruma düşüyorsun diyorsun  Resuli ekrem o bu şu zamana gönderilmedi hayatın tamamıdır Resuli ekrem hayatın bir parçası değildir Konumuz buyken sen ilim, teknolojiden bahsediyon kafa karıştırma.

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tahir bunu yazdı:
    underzero bunu yazdı:
    tahir bunu yazdı:

Biz Osmanlıyız sarıkla geldik sarıkla gideriz sarığı yasaklayan bir rejim istemiyoruz tekkeleri kapatan medreseleri kapatan tarikatların bir çoğunu kapatan Musatfa kemaldir Müslümanların cuma günü olan tatilini hristiyanların tatili olan pazar gününe çeviren onun rejimidir biz bu rejimi istemiyoruz

peki beyinli arkadasim madem osmanlinin sarigini istiyorsun sana tek birsey soracagim Ataturk olmasaydi bugun nerde nasil bir rejim icinde olacagin hic aklina geldimi?

Ataturk den once fransizi, ingilizci, ermenisi, yunanlisi ulkeni 56 parcaya bolmustu seni o halden kim kurtaracakti ? her turlu anlasmayi kabul eden osmanli mi ?

islamin ilk caglarinda sarik varmiydi ? o zamanki sartlara gore herkes tek parca elbise giyerlerdi ve gunesten korunmak icin sarik giyerlerdi.
    sarik sarik diye tutturmussun, peki ayakkabi varmiydi islamin ilk zamanlarinda, osmanli ayakkabi giyerdi, kaftan varmiydi ilk zamanlar,

peki islamiyet arabistan collerinde degilde kutupta baslasaydi yine ince elbise sarikla mi gezecekti ilk muslumanlar ? o zamanin sartlarina uygun oldugu icin giyiniyorlardi peki sen bu zamanin sartlarina gore neden giyinmiyorsun ?

peki sana sarikla gezebilmen icin insanin insana olan saygisindan dolayi izin verdik, biride cikti ben donla gezecegim dedi sen onun dusuncesine saygi duyabilecekmisin ?

iste benim anladigim musluman saygi duyan muslumandir. Sen bu saygiyi gosterebilecekmisin.

gelmissin burda provakatif provakatif yazilar yaziyorsun.

Bak yukarda Resuli ekremin sünnetine karşı geliyorsun şimdide ne giyersen giy diyorsun sonrada bana komik duruma düşüyorsun diyorsun Resuli ekrem o bu şu zamana gönderilmedi hayatın tamamıdır Resuli ekrem hayatın bir parçası değildir Konumuz buyken sen ilim, teknolojiden bahsediyon kafa karıştırma.

:) adim gibi biliyordum cimbizla sadece orasini cekip alabilecegini, o beyinle o kadar kucuk dusunuyorsun ki duz mantik duz kafa gidiyorsun.

peki ben yukaridaki hangi yazimla Resuli ekremin hangi sunnetine karsi gelmis oluyorum.

ilim teknoloji beynini karistiriyor dimi, biraz ilim teknoloji girsin kafana da o beynin iki loblari is gorsun belki baska pencereden bakmaya baslarsin, belki o beyninin kilcal damarlarina kan gider.

50 tane soru sordum 50 tane yazi yazdim cevap vere vere buna mi cevap verdin ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    scaryhim bunu yazdı:
    sevgili arkadaşlar star tv de izlemiştim guardian ertesi gün bu haberin yanlışlığını kendisi açıklamıştı kaynağını çok aradım ama bulamadım. belki siz bulursunuz. Evet doğrudur Abdullah Gül zmanında bazı yolsuzluklar yapmıştır. Fakat şöyle bi bakın belli bir tarihten sonra temiz bir siyasetçiye pek rastlanmaz. Bazıları hala diyor ki; NECDET SEZER atatürkten sonraki en iyi cumhurbaşkanıydı... madem öyle onlarca o.ç. teröristi neden affetti? bazı şeyler açıklanamaz ne olması gerekiyorsa o olur..

HALKIN İRADESİNE SAYGI!!!

evet biliyorum bu olayi, uzucu ve vahim bi durum. adami affettigini biliyorum adam sanirim sakat idi ve affetmisti adami affettikten sonra adam tekrar teror orgutune katildigi haberi cikmisti.

onlarca terorist degil 1 tane bu terorist o.c  ni affediyor oda gidip tekrar orgute katiliyor. bunu cumhurbaskani nin nasil bilebilirki. 

peki Ahmet Necdet Sezer in bi tane yolsuzlugu varmi bildigin ?
    bi tane davasi varmi yolsuzluk uzerine devam eden ?
    bi tane yalanini duydunmu ?
    bi tane yandasina taraftarina torpil gectigini gordun mu ?

------------------------

kusura bakma ama yanlış biliyosun. 1 tane deil 10larca teröristi affetti ve bu basına yansımadı..

Nereden biliyosun dersen ÇOK yakın bir akrabam söyledi kendisi AKP yandaşı deil ama Necdet Sezerin de bu kadar msm bir adam olmadığını bilmeniz dedi.

o yüzden bunları söylüyorum.

Bunlar bugün deil ama ilerleyen amanlarda elbet açığa çıkacak.

Ayrıca söyle bakalım; Hangi siyasinin başta olduğu dönemde yaptığı pislikler meydanda oldu??

İnan bana ilerleyen zamanlarda dediklerimi göreceksin...

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

aslına bakarsanız siyaset hakkında konuşmayı pek sevmem ama bu konu gerçekten önemli..

Kim Ne derse desin abdullah gül o meclisin en temiz adamlarından biridir.

söylediği şeyleri çarpıtmak için elinden gelen herşeyi yapıyolar ama adam zeki bence ve cumhurbaşkanlığına layık bi adam...

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

scaryhim bir suclu su sekilde affedilir. suclu once bir heyet bir kurul muayeneden gecirir ve cezaevinde yatamayacak kadar hasta ve disari ciktiginda suca teskil edecek bir harekette bulunamayacak kadar islevini kaybetmisse affedilir.
    yoksa oyle cumhurbaskani gidip sen sen sen cikin disari serbestsiniz deme luksu sansi yoktur. 

1- en temiz dedigin adam devletin parasini sahte faturalarla partiye aktarildigi zamanlarda o partinin baskan yardimciligi gorevindeydi
    2- devlet parasini kendi cikarlari icin harcadigi icin davasi hala devam etmektedir
    3- bu davalari hala devam ettigi halde cikip gazetelere ben bu davalardan beraat ettim yok boyle bir dava diyebilmektedir
    4- esi Turkiye yi insan haklarina sikayet etmis bir insandir.

vs vs vs 

bu ne lahana tursusu bu ne perhiz  demezlermi adama.

benim sorunum ABDullah gul veya bir baskasi degil, benim sorunum bu ulkeyi kendi cikarlari ugruna kullanilmasidir, hirs icin ulkeyi felakete suruklenmesidir, yetimin hakkinin yenilmesidir, sana bana demokrasi var ona buna yok denilmesidir, yolsuzluklardir, adam kayirmalardir

daha ne yazayim 

Toplam Hit: 15375 Toplam Mesaj: 123