folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

............./´¯/)
    ............/....// .......^^^^^^^^^^^^^^^^....
    .........../....// ....../......__...........__.......\
    ...../´¯/..../´¯\.....(....(.0.).......(.0)... ...../
    .././.../..../..../.|_.¡.........../_..|... ...... ..|
    (.(....(....(..../.)..)..\..........____.... .... /
    .\................\/../ ....\.........................../
    ..\................./........\__________/
    ....\..............( ...............\..

sokayım onun tezine...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

buraya yaziyorum,

gul cumhurbaskani oldugu zaman hersey cok guzel olacak,
    ekonomi super gidecek, borsa super gidecek, faizler dusecek,  hatta hulya avsarin selulitleri bile kaybolacak.

ama bu vitrinin gorunen tarafi herkes vitririnin bu tarafindan bakmayi sevdigi icin diger tarafina bakmayacak,

verilen tavizleri kimse gormeyecek, satilan stratejik oneme sahip yerlerden kimsenin haberi olmayacak, stratejik yerlere isi bilen degil parti adamlarinin yerlestirildigini farketmeyeceksiniz, 5 kamu kurulusunda mudurluk yapan super maas yapan adamlarin yeni mudurluklere getirilmesini kimse engellemeyecek, cumhurbaskani olunca hicbir yasa geri donmeyecek geleceginizin satildigini ipotek altina alindigini bilmeyeceksiniz..

3-5 kisi cikip anlatacak boyle oluyor bunlar oluyor diye, duymazdan geleceksiniz. cunku hersey super, ekonomi iyi gidiyor dolar euro dustu, faiz dustu

milyonlarca issizi gormeyeceksiniz, isten cikartilan kamu personelini gormeyeceksiniz, aciz diye gezen insanlari gormeyeceksiniz zira gostermeyecekler siz televole ile vicik vicik olmus televizyonlari izleyeceksiniz

hicbir tartisma programini izlemeyeceksiniz cunku gereksiz ve uzun sohbetler yerine hulya nin selulitleri, seda nin yalama olmus evlenme bosanma olaylarini izleyeceksiniz.

uyutulacaksiniz uyanmayacaksiniz

%50 nin icinde sizde varsiniz oy versenizde vermesenizde Turkiye Cumhuriyeti nin evlatlarisiniz gozunuzu acik tutun,

zira ASIL FILM BUNDAN SONRA BASLIYOR

underzero 

ne kadar görüşlerine katılmasamda, sebepleri dini yönden bir nedene bağlamadığın için tebrik ediyorum seni..

Nerde Gençliğim:(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    TheOutlaw bunu yazdı:
    underzero bunu yazdı:

buraya yaziyorum,

gul cumhurbaskani oldugu zaman hersey cok guzel olacak,
    ekonomi super gidecek, borsa super gidecek, faizler dusecek, hatta hulya avsarin selulitleri bile kaybolacak.

ama bu vitrinin gorunen tarafi herkes vitririnin bu tarafindan bakmayi sevdigi icin diger tarafina bakmayacak,

verilen tavizleri kimse gormeyecek, satilan stratejik oneme sahip yerlerden kimsenin haberi olmayacak, stratejik yerlere isi bilen degil parti adamlarinin yerlestirildigini farketmeyeceksiniz, 5 kamu kurulusunda mudurluk yapan super maas yapan adamlarin yeni mudurluklere getirilmesini kimse engellemeyecek, cumhurbaskani olunca hicbir yasa geri donmeyecek geleceginizin satildigini ipotek altina alindigini bilmeyeceksiniz..

3-5 kisi cikip anlatacak boyle oluyor bunlar oluyor diye, duymazdan geleceksiniz. cunku hersey super, ekonomi iyi gidiyor dolar euro dustu, faiz dustu

milyonlarca issizi gormeyeceksiniz, isten cikartilan kamu personelini gormeyeceksiniz, aciz diye gezen insanlari gormeyeceksiniz zira gostermeyecekler siz televole ile vicik vicik olmus televizyonlari izleyeceksiniz

hicbir tartisma programini izlemeyeceksiniz cunku gereksiz ve uzun sohbetler yerine hulya nin selulitleri, seda nin yalama olmus evlenme bosanma olaylarini izleyeceksiniz.

uyutulacaksiniz uyanmayacaksiniz

%50 nin icinde sizde varsiniz oy versenizde vermesenizde Turkiye Cumhuriyeti nin evlatlarisiniz gozunuzu acik tutun,

zira ASIL FILM BUNDAN SONRA BASLIYOR

underzero

ne kadar görüşlerine katılmasamda, sebepleri dini yönden bir nedene bağlamadığın için tebrik ediyorum seni..

benim veya bu adama bu kadar karsi cikanlarin sorunu din ile ilgili degil. dini alet ederek halki soymalari, dinin arkasina siginarak halki kiskirtmalari, dini kullanarak biryerlere gelmeleri, dini kullanarak her halti yemeleri

ve her yaptiklari iyi kotu icraatlari dine baglamalaridir.

Allah la kulun aralarina girmeye calismalaridir.

abudullah gul cikiyor ben o yolsuzluklardan beraat ettim diyor, ortada beraat falan yok adamin dokunulmazligi oldugu icin mahkeme hala suruyor, dokunulmazligin kalkmasi bekleniyor davanin devam edebilmesi icin.

bi cumhurbaskani olacak adam boyle bir yalan soyleyebilir mi ?

Not: Islam da iki halde iken yalan soylenebilir diye biliyorum 1. savas halinde 2. hatirlamiyorum ama kari koca arasi bozulmamasi icin mi veya oyle birseydi.

TURK MILLETI BILE KURTULUS SAVASINDA BILE YALAN SOYLEMEDIGI HALDE CIKIP HALA CUMHURBASKANI OLACAK ADAMI KORUMAYA CALISANLARIN CIKTIGINI GORDUGUMDE BIR TEK SUNU SOYLEYEBILIYORUM.

BIZ ADAM OLMAYIZ... 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Underzero bu adamların 5 yıllık icraatlarında şunu şunu din için yaptık dedikleri icraatlarını sayarmısın? Dini kullanarak halkı soymuşlar ha? halkı kışkırtmışlar ha?

Dincisi bunlardan nefret eder ülkeyi misyonerlere, siyonistlere pazarlıyo der dinsizi bunlardan nefret eder şeriat getircek, iran yapcak der bunlar %47 oy alır ha? Hoca inanıyomusun bunlara? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    çok doğru açıklamışsın tebrik ettim..........bide anlasalar bizim yırtınmalarımızı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    size süleyman demirel gibi tokmakçılar lazım a.q alışmışsınız veyahut bu ülkenin geçmişini bilmiyorsunuz.

Laaaaaan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    sipidik bunu yazdı:

under hocam sonuna kadar arkandayım soylemek istediklerimi tam olarak sen soylemişsin

tek sorum war çok basit bi  soru..

barzani açıklama yapıo akp yi desteqliorz die... eyw olabilir doaldır

puşh acıklama yapıo akp ikdidarı cok ii gidio desteqliorz ... eyw doaldır

peqi sizin akp yi desteqleme sebeininz nea??ben siyasetden hiç anlamasma bile acıkcası böle bi tablonun içinde yer almak istemem.. 

??? 

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:

Underzero bu adamların 5 yıllık icraatlarında şunu şunu din için yaptık dedikleri icraatlarını sayarmısın? Dini kullanarak halkı soymuşlar ha? halkı kışkırtmışlar ha?

Dincisi bunlardan nefret eder ülkeyi misyonerlere, siyonistlere pazarlıyo der dinsizi bunlardan nefret eder şeriat getircek, iran yapcak der bunlar %47 oy alır ha? Hoca inanıyomusun bunlara?

tabi hemen cevap vereyim

BASBAKAN TAYYIPTEN INCILER

Elhamdulillah şeriatçıyız (21.11.1994 milliyet)  
    Yılbaşına karşıyım (19.02.1994 sabah)
    Ben tekkeye değil dergaha gittim (22.01.1997 gözcü)
    Ataya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok (12.05.1994 hürriyet)
    10 kasımda yaygara koparıldı 14.11.1994 hürriyet )
    İstanbulu medine yapacağız (akis )
    Bütün okullar imamhatip yapılacak (17.09.1994 cumhuriyet)
    Ben istanbulun imamıyım (08.01.1994 hürriyet)
    Milli piyango zulumdür (29.09.1994 hürriyet)
    Taksimdeki caminin temelini inşallah atacağız (21.07.1994 )
    Cumhurbaşkanının imamhatipli olacağı günler yakındır (05.02.1996 akit)
    Sarık operasyonu çok komik(15.05.1995 sabah)
    İmamlarda nikah kıysın (09.05.1995 milliyet)

ve son olarak Hakimiyet Kayitsiz Sartsiz Milletindir sozunu Hakimiyet Kayitsiz Sartsiz Allahindir diyor.
    "Hakimiyet Kayitsiz Sartsiz Milletindir" sozu demokrasi icin soylenmis sozdur, bunu cevirim din adina soylemek dini alet etmek degilmidir.

Laiklik Dinsizlikdir, bir insan hem laik hem musluman olamaz diye bas bas bagirirken, ben laik kesiminde savunucusuyum demek ne anlama geliyor ??? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Hoca 5 yıl içinde yaptıklarını konuştuklarını sordum sende bana yıllar önce dedikleri iddia edilen onların yalanladıkları yazılarla cevap verdin...

Onlar böyle demiş (-miş kesinliği meçhul) yani ama onlar öyle yapmadılar 5 yıldır. Gördük ki Demokratik, Laik ve sosyal bir hukuk devletine yakışanı yaptılar. İnançlara saygılı oldular, çoğulculuğa inandılar, Fakirlere yardım ettiler.

Akp Türkiyenin en sol en halkçı en beğenilen partisidir... Kaynak 22 Temmuz Milletvekilliği seçimleri

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1- "Onlar böyle demiş (-miş kesinliği meçhul) yani ama onlar öyle yapmadı 5 yıldır" demissin
    ben mis mus demiyorum orda yayinlandiklari gazetelerde yaziyor. 5 yil icinde daha beter sozleri de vardi arastirayim istersen.

2- "Gördük Demokratik, Laik ve sosyal bir hukuk devletine yakışanı yaptılar." demissin
    evet gorduk, satilan kamu isletmelerini, yabancilara nasil satildiklarini, ihaleleri isi bilene degil yandasa nasil verildiklerini, nasil kadrolasma yapildiklarini vs vs vs

3- "İnançlara saygılı oldular, çoğulculuğa inandılar" demissin
    evet gorduk,  Anitkabirde nasil put gibi beklendigini, hangi inanca saygili oldugu verdigi ortadokslara saglanan ekumenlik ile, domuz eti satisinin serbest olmasi ile, tecavuzun zinanin suc kapsamindan cikartilmasi ile hangi inanca saygili oldugunu gorduk

4- "Fakirlere yardım ettiler" demissin
    evet gorduk, secim zamani yaz ortasinda torba torba komur dagittigi halde kisin hangi fakirin kapisini calmis. ramazan ayinda gorecegiz sevgili 1.bayanin (first lady) yoksul insanlarin evlerine arkasinda gazeteci ordusu ile girerek "ben geldim fakir insanlar" diyerek girip hediyeler vererek ciktigini, bunu sova donusturdugunu gorecegiz.

en begenilen parti midir bilemem zira %47 oy almis oylarini 2ye katlamistir ama eger torba torba komur dagitmak basari ise, secim gunune kadar sulari kesmeyip secim sonrasi sulari kesmek basari ise, benim paramla secim gezilerine ucakla gidiyorsa, benim paramla halktan oy almak icin dagitiyorsa,
    yol yaptiriyorsa, asfalt dokturuyorsa bunu oy icin degil hizmet icin yaptirdigini soyluyorsa ama secimden sonra bi daha ugramiyorsa,
    benim paramla  oy icin futbolcu transfer ediyorsa (eskisehir spor, unakitan ve sergen trasnferi)
    ogluna  gemicik alabiliyor ve ne var bunda herkes alabilir diyerek cebinde parasi olmayan halkla dalga gecer gibi soyluyorsa

bunlar basari ise evet akp basarilidir ve basarmistir. 

Toplam Hit: 15494 Toplam Mesaj: 123