Cüppeli Ahmet Hoca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erx34
    erx34's avatar
    Erkek

bu konuyla ilgili bazı varlıklar yorum bile yapabilecek kadar zekaları olmadığı için alaycı bir tarzla hakaret ediyorlar onlar kendilerini bilirler diyor ve hatırlatıyorumki kötü söz sahibine aitdir ?

şimdi bu şahısın hiçbir kitabını okumadan hiçbir konferansında bulunmadan nasıl bukadar kesin bir şekilde yorum yapıorsunuz istersenin bir düşünün derim

bence anlatmış olduğu konular her müslümanın bilmekle yükümlü olduğu konulardır tabi ben (müslümanım diyenlerin)

bu kötü yorumları yapan arkadaşlarada soruyorum günde kaç vakit namaz kılıyor ve allaha dua ediyorsunuz isterseniz kendinize birde siz sorun ?

ben neden müzik dinlemeyi sevdiğim kadar kuran dinlemeyi sevemiyorum

ben televizyonun huzurunda durduğum kadar neden allahın huzurunda duramıyorum

ben şarkıcı veya artist lerin hayatını merak etdiğim kadar neden allah resulunun hayatını merak etmiyorum

bende eksik olan düşünce nedir? diye bir sorun isterseniz

KÖTÜLÜĞE KARŞI SESSİZ KALAN KÖTÜLÜĞÜ YAPANDAN DAHA KÖTÜDÜR.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

a.q herşeyi alay konusu yapıyosnunz   bi siktirin derim ben buna  bi konu hakkında tam bilginiz yoksa yorum yapmayın en azından saygı duymayı öğrenin

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Adam gerçekleri anlatmış nasıl bir doktor bilim adamı kendi dallarında konuşmalarını anlatırken davrnıyorsa buda aynı şekilde.Birde şu var şimdi ki çoğu hoca korku belasına bu kadar net açıklama yapmıyor ağzına sağlık hocanın.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

bildigim kadarıyla bu adam orospu cocuğunun teki

yanlış hatırlamıyosam o adam bu adamdı

müridlerine denize , havuza girmeyi kesinlikle yasaklayıp kendisinin karısının çocuklarının falan beş yıldızlı bi otelde video  görüntüleri tüm televizyonlarda yayınlandı

hatta bi televizyon kanalına röportaja falan cıkmıştı, sunucu kadın, benim müridlerim izlemez bunu diye erkek bi sunucu istemişti

deniz meselesinide şöyle açıklamıştı:

ben yasaklıyorum , ama benim kemiklerimde bi sorun warmış doktor bana mutlaka denize girmeyi önerdi falan filan diyordu,

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erx34
    erx34's avatar
    Erkek

ALINTI:http://www.ahmetmahmutunlu.net/

CÜBBELİ AHMED HOCA EFENDİ KİMDİR?

1965 İstanbul doğumlu. Giresun Görele'li olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için "Cübbeli Ahmed" lakabını aldı. Mahmud Efendi Hazretlerinin, "Bundan, büyük adam kokusu geliyor"diye nitelediği Hoca Efendi 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde ilim tahsiline devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı. 12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca Efendiden:
    Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı. İstanbul'a dönüşünden sonra Kefevi Camii İmamı Mustafa Kılıç Hoca Efendiden 6 ayda hafızlığını tamamladı. İsmailağa Camisinde kurduğu ders halkalarında 10 sene içerisinde birçok muktedir alim yetiştirerek ilmi hizmetlerine devam eden Hoca Efendi, Türkiyenin ve Dünyanın muhtelif bölgelerinde düzenlediği sohbetlerinde, vaaz-u nasihatlarını yüzbinlere ulaştırdı. Bu sırada göz rahatsızlığı artan Üstadı Hacı Mahmud Efendi Hazretlerinin bütün sohbetlerinde arapça eserleri okuyarak mürşidinin "Benim gören gözüm oldu" iltifatına mazhar oldu. Hoca Efendi Mektubat ve diğer tasavvuf ilimlerini bizzat Üstadından okuyarak ve yaşayarak almaya devam etmektedir. "Resail'i Ahmediyye" ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Hoca Efendi "Dualarım" kitabıyla ün yapmıştır. Manevi bir işaretle Mahmut Efendi Hazretleri tarafından başlatılan Ruhul-Furkan tefsirinin hazırlanmasında da büyük mürşidinin yüce himmetiyle en büyük emeğe sahiptir.

KÖTÜLÜĞE KARŞI SESSİZ KALAN KÖTÜLÜĞÜ YAPANDAN DAHA KÖTÜDÜR

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

erx34 hoca sadece yürü git diyorum nerden biliyosun bu bilgileri bilmedigimizi nerden biliyosun namaz kılmadıgımızı nerden biliyosun hz muhammetin hayatını bilmedigimizi bunları biliyor olmamız boyle aptal adamları eleştirmeyecegimiz anlamına mı gelir sizde sıkıstınızmı hep aynı muhabbetlere giriyosunuz korkma hoca ben namaz kılandanda oturup surekli dua edende daha muslumanım ama bu adamın yaptıgı yanlıs eger cemate gunah oldugunu soyluyeceksen soylersin biter adam dayısının ogluyla muhabbet ediyomus gibi konusuyo bi imamın konusma tarzı bu olmamalı adam resmen kadınlarınız gelip bana sikayet ediyo diyo boyle lafmı soylenir hocaa kadınlar ""imam efendi kocalarımıza bişey soyle bizi arkadan yapıyolar mı diyo senceee""tobee yaa adamı dinden imandan cıkarırsınız haa..

bu arada Gharghamel evet hoca tv de gordugun şerefsiz bu gidip yurt dısında milletin icinde denize giren de bu cematin parasını harcayan da bu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erx34
    erx34's avatar
    Erkek
    SWAT bunu yazdı:
    -----------------------------

erx34 hoca sadece yürü git diyorum nerden biliyosun bu bilgileri bilmedigimizi nerden biliyosun namaz kılmadıgımızı nerden biliyosun hz muhammetin hayatını bilmedigimizi bunları biliyor olmamız boyle aptal adamları eleştirmeyecegimiz anlamına mı gelir sizde sıkıstınızmı hep aynı muhabbetlere giriyosunuz korkma hoca ben namaz kılandanda oturup surekli dua edende daha muslumanım ama bu adamın yaptıgı yanlıs eger cemate gunah oldugunu soyluyeceksen soylersin biter adam dayısının ogluyla muhabbet ediyomus gibi konusuyo bi imamın konusma tarzı bu olmamalı adam resmen kadınlarınız gelip bana sikayet ediyo diyo boyle lafmı soylenir hocaa kadınlar ""imam efendi kocalarımıza bişey soyle bizi arkadan yapıyolar mı diyo senceee""tobee yaa adamın dinden imandan cıkarırsınız haa..

bu arada Gharghamel evet hoca tv de gordugun şerefsiz bu gidip yurt dısında milletin icinde denize giren de bu cematin parasını harcayan da bu

-----------------------------
    SWAT dostum ben kişilerin hakaret etmeden yaptıkları yorumlara hiçbir zaman kızmam bu penceredede paylaşılmalıdır derim ama şuradaki yazılanların kaçtanesi sence yorumla ilgili ?

bu söylediklerini bilen bir kişi kesinlikle kendisine saygısı ne kadarsa etrafınada okadardır diyorum.

DEMOKRASİ BAĞÇESİNDE YETİŞSE BİLE DEMOKRATİK DÜŞÜNCEYE ULAŞAMAYANLARA YAZIK?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    ufff dun aksam bu adami ruyamda gordum, nerden cikti yawww, saclarimi kesiyordu filan ruyamda, halbuki hic youtube'tan videosunu filan da izlememistim yani bir etkilenmede yoktu, simdi de burda konuyu gorunce birden tuaf oldum, aq. bu arada varsa ruya tabiri yapacak ve bu adami taniyan ruyami anlatmak isterim....

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    http://www.youtube.com/watch?v=deIoFG20uIo

"Less is More"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek