Cüppeli Ahmet Hoca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

Sonuna kadar izledim ve yorumlarıda okudum.hoca halk dili ile konuşup dobra dobra anlatıyor.ve doğru anlatıyor.

velakin birde uygulamalı gösterse daha iyi olmazmıydı D:

Temel adalettir .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

adamım ya :)
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=190875

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek
    gece uyurken kesçen sakalını yapıcan onu sinek kaydı sabahsı çocuk gibi ağlar ama timsah göz yaşları döker cahiliğin flama taşıyanları asalaklarr

........................................
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    lan cüppeli cem yılmazın yandan yemişi seni :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Fistandantilus bunu yazdı:
    -----------------------------

adamım ya :)
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=190875
    1 - abi bu adam resimdeki adam ile konudaki adam aynımıdır

2 - denizde mayolu kızlara ağzından salya akaraktan bakan gazetelere televizyonlara konu olan adam bumudur ?

???

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

dili kullanışı, mimikleri hoşuma gitti hele bi DiiKKKAAtttt deyişi var öldürdü beni.

verdiği vaazlara baktım doğru kendimce doğru gördüm.

kişiliğini bilmem etmem ama jetskili fotografları en kral otellere gitmesi güzel :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    Hoca bnden once dawranmstn bn acmayı dusunıodm bu konuyu bhak uzuldum sımdı hahahhaahaha:D

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Photoshop diye bi program var bilirmisiniz resmi koyanlar?Her çıkan hocaya dil uzatanlar.Şimdiye kadar hep hocalara laf atılıp durdu.Sizler tarafından.Hep hocalar kötülendi hep onlar hain sahtekar gösterildi.Sizler tarafından.Müslümanlığı temsil edecek olan hocaları koruyacağınız savunacağınız halde hep dil uzatanlar.Elinizi vicdanınıza koyun ve artık islam uğruna vaaz veren hocalarımızı lütfen sömürmeyin.Ayrıca ilk cümlemdeki gibi photoshopta çok rahat bu fotoğrafı oluşturabilirim siz bana resminizi verin ben sizi ne hale sokuyorum bakalım.

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    Photoshop diye bi program var bilirmisiniz resmi koyanlar?Her çıkan hocaya dil uzatanlar.Şimdiye kadar hep hocalara laf atılıp durdu.Sizler tarafından.Hep hocalar kötülendi hep onlar hain sahtekar gösterildi.Sizler tarafından.Müslümanlığı temsil edecek olan hocaları koruyacağınız savunacağınız halde hep dil uzatanlar.Elinizi vicdanınıza koyun ve artık islam uğruna vaaz veren hocalarımızı lütfen sömürmeyin.Ayrıca ilk cümlemdeki gibi photoshopta çok rahat bu fotoğrafı oluşturabilirim siz bana resminizi verin ben sizi ne hale sokuyorum bakalım.

Biz gördük montajı :D Cem Yılmaz.

Bu şerefsiz cüppeli depremde ölenlerede zina yaptılar diyte öldü diyen bir o.çocuğuydu :@

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

ummetinden ne cok yobaz varmıs butun yobazlar siktirsin gitsin bu ulkeden arabistana orda yasasınlar arab kardeslerinle. bu yobaz 17 agustos depreminde yıkılan binalar için fuhus yapılıyordu yıkıldı lafını kullanmıstır tabi bu yıkılanlar arasında kendine ait bir mulkte vardı.

Toplam Hit: 9702 Toplam Mesaj: 45