Cüppeli Ahmet Hoca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Bu tür insanları ortaya çıkaranlar işte bizi böyle 2'ye bölmek isteyenlerdir arkadaşlar oyuna gelmeyin.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    bi siktirin derim ben başka bişey dememm a.q çoğunuz suizan yapmışsınız görüşleriniz farklı olabilir ama sonuçta çıukan haberlerin hepsi yalan gösteren kanallarda orospu çocuğununn kanalları bi siktirsin gitsinlerr 

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Feryad
    Feryad's avatar
    Erkek

Bunu Kim ayarladıysa ta amk! koyum ! Güya Küfrü Bırakmıştım...

Arkadaşlar; Eşlemelere bakın bir. Özellik'le ilk Videoya..

Ve bu adam var'ya Bu Adam oyuncu İmam Falan değil...

Biriki pij çıkar böyle reklam yapar ( Sözüm Tahribden dışarı )

Daha öncede görmüştüm bu Videoyu!

Orada'da bunları sarfettim...

Hayrolsun sonumuz Ne Diyim.Bu kadar düştük!!!

Bire Bir İslam'la Resmen Dalga Geçiyor. Ve Siz Bir Çoğunuz Adam ayetle ,adam hadisla, adam ilimle konuşuyor diyorsunuz....

8/10 Defa izleyin bir Zekariya beyazdan tehlikeli bir Video yayını değilse gelmeyin yanıma Bu tur tarz Videoları ciddiye almayın...

Ha haramın ne oldunu hepimiz biliyoruz. ilk Videodakiler bire bir doğrudur ama amaç saptırılmıştır... 

Ağzımı Ne Zaman Açsam Ban Yiyorum!!!

Açmıyım Diyorum Bunun Gibi Biriki Göt Veren Çıkıp, Vaaz Veriyor Veya Vaaz Veren Kişinin Sözleri Biri oynama ile Değiştiriliyor...

Bu kadar Düşük & Kalitesiz Bir Millet olamayız....

Ve Biz Öyle Bir Milletin Evlatları Değiliz! 

Buna Canı Gönülden İnanıyorum!!! 

( Tahrib: Kusura Kalmayın Celallendim Ama Bu Tür & Tarz Şeylere Karşıyım! )

Bilgili Kişi, Bilgisiz'den Daha Tehlikelidir.... 

Kusura Bakmayın Siz'ki: Sabahın 6'sında yazıyorum msj'ı.....

Sinirimden uyuyamam!!! Bunu yapanıda , bu videoya renk kaanıda, anasını'da avradınıda.... 

'' Konuyu Açan Kardeş; Sana Bir Kez Daha Tşk Ediyorum!!! Bunun Gibi İtce & Rezilce Şeyleri Gösterip Aklımı yeniden başıma topladiğin için ) Tahrib sizde toplayın ve toplanın...  

( Dilimin Kemiği Yokki Kırasınız Her Yöne Döner )
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Feryad
    Feryad's avatar
    Erkek

Video'yu Bir sekiz on kere izleyin Allahınızı Severseniz!!! Ne Demek istediğimi anlıyacaksınız.... 

( bu arada konuyu açan kardeş; Sana falan sövmedim yanlış anlama emi! Videoyu hazırlayan dedim ve renk katan... senlik bişi yok. Biz zaten kardeşiz.!!! )

Tahrib Kardeşliği... 

Bu Herif Bi Misyoner a.q

Çıldırcam Allahıma! Dur Deyin...Bu Allahg Muhafaza önüme filan çıksa şartolsun boğaz gıtlak dinlemem sıkar atarım şuan o kadar sinirlendim!!! 

( Dilimin Kemiği Yokki Kırasınız Her Yöne Döner )
Toplam Hit: 9703 Toplam Mesaj: 45