folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dağın Kralı: Siyasi Önderliğin Doğası

Dağın Kralı: Siyasi Önderliğin Doğası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

joe_black her geldiğin konuyu karıştırmakta, provokasyonda üstüne yok. lafı söylüyorsun haltı yiyorsun sonra da yok ben öyle değilim diyorsun.

Sonra da ortalıkta beni banlamayıp seni banladıklarını şikayet edip yakınıyorsun.

Konu nerdeeee senin dediğin nerdeee tamamıyla provokasyon yaptığın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Oha iyiymiş hocam. Çizik dursun

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ebulfeyz Elçibey- Azerbaycan Eski Cumhurbaşkanı

Ebulfeyz Elçibey’in en önemli özellkilerinden biride onda olan büyük Atatürk sevgisidir. Öyledir ki Atatürk hakkında ve Atatürk tarafından yazılmış tüm eserleri okumuştur. Ünlü Bakü mitinginde sağ elini havaya kaldırarak “Men Atatürk’ün Esgeriyem” diyerek hitap ettiği kitleyi coşturmuş ve kendisinde olan Atatürk sevgisini en güzel şekli ile ifade etmiştir.

Yine onda olan Atatürk sevgisine görmek için KGB tarafından maruz kaldığı bir işkenceden duyduğu acıyı şu şekilde belirtmiştir:

“Çok işkence gördüm, çok çektirdiler hiç birisine yanmamda, bir Atatürk rozetim vardı yakamda onu aldılar ya elimden hala için yanar.”

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 8417 Toplam Mesaj: 36