folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Deri Nereden Alınır Ve Neyle Yapıştırılır ? (Laptopu Deri Kaplama)

Deri Nereden Alınır Ve Neyle Yapıştırılır ? (Laptopu Deri Kaplama)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler

laptopun üstünü deri kaplayayım diyorum. n11 deki derilere suni falan baktım, döşemelik deriler var fiyatları da uygun ama koltuklardaki dandik deriler gibi bir süre sonra parça pinçik kopmasını soyulmasını istemiyorum. 

almam gereken minimum deri kalitesi nedir? ve deriyi neyle yapıştırabilirim.

planım şu stickerdan alıp : https://urun.n11.com/arma-sticker/siyah-karbon-folyo-kaplama-carbon-124-x-100-cm-veya-124-x-50-cm-P383793600?BOYUT=50x124+CM&gclid=EAIaIQobChMI1dO1h4HA6QIVme3tCh0fhQwzEAQYASABEgKyEPD_BwE&gclsrc=aw.ds

laptopu bunla kaplayıp üstüne deriyi yapıştırmak. ilerde sökmek istersem de stickeri sökerim direkt. laptopta iz kalmaz. (bu stickerlar iz bırakmıyor)

sorularımı özetleyecek olursak: 

1. fiyat/performans deri olarak ne önerirsiniz ?

2. deriyi plastiğe neyle yapıştrabilirim ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aliexpress'te laptop marka ve modeline göre aratınca çıkıyor. Yılan derisi desenlisi vs var.

Örnek :

https://tr.aliexpress.com/item/32967937612.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

cuzdan yapan 1i vardı 

konuyu bulursan ona danış o bilir  

https://www.tahribat.com/Members/mehmetdiyebiri

samaccc tarafından 19/May/20 16:41 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bir de bu işi ZeytinBurnu'nda yapan biri vardı. kimdi ya. hatta @MehmetDiyeBiri  'ne parça deri sağlamıştı. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Aliexpress'te laptop marka ve modeline göre aratınca çıkıyor. Yılan derisi desenlisi vs var.

Örnek :

https://tr.aliexpress.com/item/32967937612.html

Benim laptopa göre olanını bulamadım, adamların kullandığı derinin kalitesini de bilmiyorum, trden bilindik deri almak istiyorum :(

Samacc, ritm eyvallah yazayım muride

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

R10 da derici vardi kendisinden kemer ve mont aldim 

ozellikle kemerden cok memnunum

r10. Cu muridlerin bilmesi lazim belkide sende onlardansin seninde bilmen lazim niye bilmiyonuz ki :)

biri yazsa su muydu dese aklima gelirde boyle malesef

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

tuzla dan alirsin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

bir de bu işi ZeytinBurnu'nda yapan biri vardı. kimdi ya. hatta @MehmetDiyeBiri  'ne parça deri sağlamıştı. 

Açılın ben doktorum.

@RitmFarbRacourci nasıl hatırladın be mübarek. Hafızan gerçekten iyiymiş :)

Hocam laptopu deri kaplamak derken ne yapmak istediğini biraz detaylı yazabilir misin?

deriyi nerden alacağını, hangi kalınlıkta deri kullanacağını, neyle yapıştıracağını ona göre söyleyebilirim dilim döndüğünce

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

@mehmetdiyebiri, hocam bana da bi cüzdan lazım yaa, çok yer aradım bulamadım, bendeki cüzdandan yapabilir misin görsellerini atsam?

LynXMaSTeR tarafından 21/May/20 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

zeytinburnunda bulursun beyazıtta bulursun ayrıca bali veya beyaz ilaçla yapıştırabilirsin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@mehmetdiyebiri, hocam bana da bi cüzdan lazım yaa, çok yer aradım bulamadım, bendeki cüzdandan yapabilir misin görsellerini atsam?

Hocam fotoğraflarını gönder , bakalım. Yapabileceğim bir şeyse seve seve.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
Toplam Hit: 1785 Toplam Mesaj: 20
deri kaplama laptop deri kaplama