folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ders Çalışamıyorum :(

Ders Çalışamıyorum :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    yaa ne zaman ders çalışıyım iki soru çözüyüm desem aklıma hep saçma salak sorular geliyo soruya bir türlü adepte olamıyorum kafayı sıyıracam. herhalde bu senede kazanamıyacam  üniv. :( nsl adepte olabilirim ders çalışmaya ne olur yardım edin:(

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ilk önce adapte olman lazım :)

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    http://www.tahribat.com/logout.asp ile başla sonra başlat > zamazingoy u kapat ile devam et ...

"Less is More"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    canın saolsun murit calısma :D insanın icinde olcak calısma istegi kendini zorlamayla olmaz ders calısmayı gozunde buyutmezde guzel bişi olarak gorup ders calısmaktan zevk alırsan bu sorun ortadan kalkar..Hadi kolay gele..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    aynı sorun bendede var a.q  başlarda gitar gözüme çarpıyodu onu çalasım geliyodu.. şimdi onu başka odaya aldım bu sefer ders çalışçam diye oturduumda kendimi boş boş saa sola bakıp bişiler düşünürken buluyom..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    öle durumlarda iiçmden bir filtre gectigini hayal ederim ve rahatlarım baktım olmadı dısarda biraz kosarım eve gelir dus yaparım ohhh bombos bir kafam vardır artık

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacım malesef bu sana başkalarının öğreteceği bişey değil... kasacaksın kafanı toplayacaksın... toplayamıyorsan

çakacaksın o kafayı duvarlara icabında... ama ginede adapte olacaksın... netten çıkmak ve teli kapatmakla başlayabilirsin

işe... kolay gele.... unutma ders çalışmak dünyanın en zor işlerinden birisidir ama başarırsan mutlu olursun....

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hocam benim gibi yap.. ben de senin gibiyim çalışmaktan nefret ediorum ama kendime özgü tekniklerle çalışmayı başarıyorum :)

nese anlatayım, dün mü ondan önceki gün mü ne jaws diye bi arkadaş birsürü öss kitabı upload etmişti, indir onları, sora monitörü biraz uzaklaştır kendinden,

monitörle arana kağıt ve kalem al, 15 dk çalış, 30 dk nette gez, o şekilde 3-4 saat takılsan baya bi çalışmış olursun. mesela şu anda önümde kağıt ve kalem var,

ve sana cvp yazıyorum :) 30 dk da bi 15 dk ders yapıom, baya da verimli, nese ben derse geçiom hadi bb :)

edit: sakın bu dediğimi yaparken msn açma, yoksa dadanır millet nah çalışırsın :S 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

kaanabak bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://www.tahribat.com/logout.asp ile başla sonra başlat > zamazingoy u kapat ile devam et ...
    -----------------------------

hajı senin dediğini çok yaptım ama olmuyor yaklaşık 6 senedir günde en az 10 saat başındayım bu zıkkımın bırakamıyorum bir türlü :( 

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watem
    watem's avatar
    Erkek

aynı sorun bendede vardı lisede iken zaten lise hayatım kısa sürdü 1. sınıfta 2 sene ders çalışamadım onlarda beni daha rahat etmem için mezun ettiler sadece diplomam biraz beyaz kagıt üstü az yazıdan ibaret kaldı ama ben böyle mutluyum çalışmam kardeşim bu günde okula gitsem yine çalışmam hala ilk okul 1. sınıfta ögrendigin çarpım taplusu ile hayatımı idame ediyorum

sende çalışma kardeş valla ben çalışmadım sorunum yok iyi düşün derim çalışma bak!

ADALET MÜLKÜN TEMELİNDE ÖLÜ BULUNDU ZANLILARIN YAKALANMASI İÇİN OPERASYON DEVAM EDİYOR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    veron61
    veron61's avatar
    Erkek
    valla babam bana zorla köpek ava gitmez derdi..çalışmak istiyorsan çalış...bende öyle yaptım..ne zaman çalışmak istersen otur çalış... ama ünv evden daha rahat rahata ulaşmka istiyorsan çalışacaksın...

to day is a good day to die
Toplam Hit: 4455 Toplam Mesaj: 25