Devre Mülk Satın Aldim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    Nautilus bunu yazdı

sürekli kiraya versen, kaç yıl sonra kar etmeye başlayacaksın?

Ödemeler 15.11.2020 tarihinde bitiyor. Gün içinde 11 gibi arayıp sözleşmeye iptal edeceğimi bildireceğim. 

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/01/20150114-2.htm

Hocam sözleşmeden Nasıl cayacağın yukarıda yazıyor. 

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

piyasa fena halde dolandirici kayniyor..hemde oyle boyle degil... Bundan 5 sene onceki dolandiricilik olayina bakarsak  %1500 artmis durumda. Dikkat edin paranizi kaptirmayin..ucuz vaatlere kanmayin..en onemlisi ben olsam boyle bir iyilik yaparmiydim diye kendi kendinize sorun, sorgulayin..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    gvn666 bunu yazdı

Kardeş sabah sabah bi siteye gireyim dedim yazdığını gördüm dayanamadım şuanda tek göz açık cevap yazıyorum. Vazgec kardeşim vazgeç kurtar kendini 2 sene bu işte çalışmış biri olarak söylüyorum vazgeç kurtar kendini. Türkiyede devremülk sömürüdür. Rcı dünyada cok gozde bizde saçmalıktır rci kendi otel puanın üzernden senin tatile yollar senin otelden daha yüksek puanlı yere gidemezsin türkiyenin puanları en diptedir. Hiçbiyere gidemezsin. Hukuk o bu hak getire git ödeme yapmaya geldim de sözleşmeyi al eline yırt kalk git bukadar. Kimse senden para mara alamaz. Benden tek gözle bu kadar. Umarım vazgeçersin. Saygılar.

Hocam

Adamları aradım diyelim ve adamlar biz vazgeçmiyoruz dediler. Bu durumda nasıl bu işin içinden çıkabilirim? Nasıl sözleşmeyi iptal ederim. Sözleşmeyi dün imzaladım.

arkadasım telefon etmen bır fayda sağlamaz senı oyalayacaklar cayma hakkın olan sureyı bıtırmenı bekleyecekler 

tek yapabıleceğin notere sözleşmen ile beraber gitmek ve cayma bildirimi çekmek

not 1:noter sözlemşmenin damga vergisini yatırmanı soylerse baska notere git boşuna yatırma :)  

tavsiyemi dinle bu işten başka turlu kurtulamassın birde cayma bildirimine yatırmıs oldugunuz parayı su iban nolu hesabıma geri yatırılması dıye de ekleye bılırsın.. çek senet verıse tarafıma gonderılmesı dersın  benden bu kadar 

not 2:sakın telefonda senı oyalamalarına ızın verme cayma suren bıttıgınde yapacak hıc bır sey kalmıyor 

not 3:sözlemeye göz at bildirim adresleri ile şirket merkez adresleri farklı olabılıyor yazan katibi uyar sende dikkat et 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı
    yazipcikacak bunu yazdı
    gvn666 bunu yazdı

Kardeş sabah sabah bi siteye gireyim dedim yazdığını gördüm dayanamadım şuanda tek göz açık cevap yazıyorum. Vazgec kardeşim vazgeç kurtar kendini 2 sene bu işte çalışmış biri olarak söylüyorum vazgeç kurtar kendini. Türkiyede devremülk sömürüdür. Rcı dünyada cok gozde bizde saçmalıktır rci kendi otel puanın üzernden senin tatile yollar senin otelden daha yüksek puanlı yere gidemezsin türkiyenin puanları en diptedir. Hiçbiyere gidemezsin. Hukuk o bu hak getire git ödeme yapmaya geldim de sözleşmeyi al eline yırt kalk git bukadar. Kimse senden para mara alamaz. Benden tek gözle bu kadar. Umarım vazgeçersin. Saygılar.

Hocam

Adamları aradım diyelim ve adamlar biz vazgeçmiyoruz dediler. Bu durumda nasıl bu işin içinden çıkabilirim? Nasıl sözleşmeyi iptal ederim. Sözleşmeyi dün imzaladım.

arkadasım telefon etmen bır fayda sağlamaz senı oyalayacaklar cayma hakkın olan sureyı bıtırmenı bekleyecekler 

tek yapabıleceğin notere sözleşmen ile beraber gitmek ve cayma bildirimi çekmek

not 1:noter sözlemşmenin damga vergisini yatırmanı soylerse baska notere git boşuna yatırma :)  

tavsiyemi dinle bu işten başka turlu kurtulamassın birde cayma bildirimine yatırmıs oldugunuz parayı su iban nolu hesabıma geri yatırılması dıye de ekleye bılırsın.. çek senet verıse tarafıma gonderılmesı dersın  benden bu kadar 

not 2:sakın telefonda senı oyalamalarına ızın verme cayma suren bıttıgınde yapacak hıc bır sey kalmıyor 

not 3:sözlemeye göz at bildirim adresleri ile şirket merkez adresleri farklı olabılıyor yazan katibi uyar sende dikkat et 

İhbarı çektik diyelim. Adamlar kabul etmediler. Sonra ne yapmak gerekiyor?

İhbarı çektik ses seda çıkmadı. Bu durumda ne yapacağım?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

saadet zinciri :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

noter vasıtası ıle çekilen ihtar kabul etmeme gıbı bır durum yok 

yasal teblıgat olarak gonderılıyor gonderıldıkten 15 gun sonra ıhtarnameyı gonderdıgın notere teblız mazbatası gelıyor

sana verılen bır nusha ıhtarname metnını alıp notere gerı gıdersın arkasına yazı yazarlar su tarıhte su kısıye teblıg edıldı dıye 

teblıg tarıhınden ıtıbaren 7 veya 14 tur (genelde ıhtarname metnınde belırtılır bu sure ) para ıadesı yapmak zorundalar 

usulü bu sekılde bunları yaparsan ve adamlar zorluk cıkarırsa bır avukata verırsın kalanını o halleder ama suna emın ol 

her hafta senınle aynı durumda olan 2-3 kısı gelıyor o tarz devremulk devra tatıl cıler ıcın bılındık bır durum onlarda bunun farkında oldugundan zorluk cıkartmazlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı

noter vasıtası ıle çekilen ihtar kabul etmeme gıbı bır durum yok 

yasal teblıgat olarak gonderılıyor gonderıldıkten 15 gun sonra ıhtarnameyı gonderdıgın notere teblız mazbatası gelıyor

sana verılen bır nusha ıhtarname metnını alıp notere gerı gıdersın arkasına yazı yazarlar su tarıhte su kısıye teblıg edıldı dıye 

teblıg tarıhınden ıtıbaren 7 veya 14 tur (genelde ıhtarname metnınde belırtılır bu sure ) para ıadesı yapmak zorundalar 

usulü bu sekılde bunları yaparsan ve adamlar zorluk cıkarırsa bır avukata verırsın kalanını o halleder ama suna emın ol 

her hafta senınle aynı durumda olan 2-3 kısı gelıyor o tarz devremulk devra tatıl cıler ıcın bılındık bır durum onlarda bunun farkında oldugundan zorluk cıkartmazlar

Hocam seninle iletişimde olalım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

bizim arkadas var bu tezgahların içinde çocuk her gelen müşteri için sikilicek tavuk geldi. olarak nitelendiriyor aynı evi 50 kişiye satıyorlar sonrada yatırım bekliyorlar :D manyaklaşma hoca 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Tri'nin sayesinde bu olaydan sıyrıldım. 

Tri müridi bu konuda baya meşgul ettim, kendisi de sağolsun yardımcı oldu. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

Arkadaşlar Tri'nin sayesinde bu olaydan sıyrıldım. 

Tri müridi bu konuda baya meşgul ettim, kendisi de sağolsun yardımcı oldu. 

hadi gozun aydin 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 6344 Toplam Mesaj: 52
tatil devre mulk termal otel kiralama kaplica