Devrimden Sonra Film [ İstek ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler ortada hayal meyal bir film dönüyor devrimden sonra diye.Bu film cıktı mı yoksa hükümet tarafından yasaklandı mı yoksa hic mi cekilmedi.İzleyen var mı ? Ben internetde 600 küsür mb lık bir dosyayı indiriyorum ama hic bir oynatıcı acmıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu filmin dvd si çıkmadığından hiç bir yerde de bulamassın korsanını ya da neten indiremessin

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

Film çıktı ve hala daha bazı sinemalarda gösteriliyor hocam. Ancak DVD ile ilgili pürüzler bir türlü halledilemiyor.. Bu yüzden ne orjinal olarak ne de korsan olarak izleyiciye sunulamadı. Kendi websitesinden öğrenebilirsin nerelerde ne zaman gösterimde olduğunu.

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

mantığa bak amk adamlar komunizm için film çekmişler onuda halka parayla satmaya calısıyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:
    -----------------------------

mantığa bak amk adamlar komunizm için film çekmişler onuda halka parayla satmaya calısıyorlar.

Ne demiş ünlü bir şair?

Feminizm Kocayı, Kminizm Parayı görene kadar :)

Ciddi ciddi ben de merak ediyorum nasıl bir yapım olmuş acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bekle bekle hal kalmadı :| artık hevesimde kalmadı düşsede izlemiycem 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

oturuyorum bunu yazdı:

bekle bekle hal kalmadı :| artık hevesimde kalmadı düşsede izlemiycem 

al benden de o kadar.

enjoy i'm vaccinated
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

o değilde film zaten halkın bilinçaltına bir siyasi ideoloji benimsetmek ama sen bunu parayla satıyorsun ve de en büyük saçmalık zaten filmin içeriğinde anlattığın ideolojide paranın halk içinde değersizliği anlatılıyor : |

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Film masraflari icin baska birsey vermiyorlar para veriyeorlar ya ne bekliyordunuz hey allahim su mantiga bak bedava dagitsin o zaman biri gaflette hadi dogeride onayliyor :) :) Film suan komunist duzende cevrilmiyor atladiginiz konu bu bok atmak ve muhalif olmak icin en ufak firsati kacirmayin

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

onu bunu bırakın da filmi nasıl indiririz onu söyleyin zaten vizyondan da kalkmış dvdsi de çıkmamış internette de var ama çekimi çok berbat ya serdar sen bilirsin hacı nolcak dvdsi ne zaman çıkcak

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 4116 Toplam Mesaj: 28