folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder DİŞİ SUİKASTÇİ... Wallpaper....

DİŞİ SUİKASTÇİ... Wallpaper....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    kabus bunu yazdı:

dostum taaaaaa fil tarihinden kalma sözün vardi

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=4618

aha burada okursun unuttuysan ama isin varsa ayri tabi ben sadece hatirlatayim dedim saygilar kardesim görüsürüz........

-------------------------------

zuahhahah.. harbi varya acayip kitlemişsin he :)  lem bende nasıl demişim öyle 40 yıl tasarım yapcam falan :) demekki o zamanlarda hızlıymışım :)  2003 diyo lem :)

ir2, antikky tabi küçük ozamanlar :):)):):):  bakın dikkat edin ir2 agubugu falan diyip gülüyo :):)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

hastasin olm sen nasi cizdin a.k. gören gaza gelio fotosop kuruo wala:)

dehset olmus yine, kesin bu adam isi bitince save bile etmiodur bunlarin psdsini:)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    especulador
    especulador's avatar
    Erkek

valla helal olsun dicek kelime yok bunun kursu falan var mı ya :)

EN İYİ ZIRH MENZİL DIŞINDA DURMAKTIR...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    Designer bunu yazdı:

Osiris bunu yazdı:

Designer abi kaç günde yaptın?

Bide abi böle gösteriyon sonra millet özeniyor.. photoshop kurup bende böle bişiler yapıcam diyor ama bir pok ortaya çıkmıyor=) yani şunları nasıl yaptığını göstersen...

Yoksa tutoriaları yaptında sitene okymayı mı bekliyorsun?

tabanca çizimide dahil 1,5 saat.... bu süreye "xeox" adlı arkadaşımızda şahittir.. ilk olarak silahı çizip ona yolladım jpg olarak... sonrada yukardaki wallpaperın ana fikri geldi aklıma ve başladım çizmeye....

Özcan, bu işe son noktayı koydu...  Adam bak silah resimi yapttım diye yolladı, ne güzel olmuş dedim... 1 saat sonrada a.q dayanamadım wallpaper yaptım diye geri döndü. : ) Adam manyak, bir elinde tespih bir elinde mause design yapıyor... Durun bakalım daha neler görecez. TARTIŞILMAZ bu işte çok iyisin...

Tebrikler kanka 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    must
    must's avatar
    Erkek
    Helal olsun diyorum iyi uğraş vermişsin dostum.

Aloha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

Güzel çalışma tebrikler...

Silah çok ii olmuş. Masa biraz tutorial gibi durmuş. Yerde çok ii olmuş ama yerdeki kanı silersen o zaman daha ii olucak :)

Genel anlamda Good work ;)...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    PyThOoN bunu yazdı:

Güzel çalışma tebrikler...

Silah çok ii olmuş. Masa biraz tutorial gibi durmuş. Yerde çok ii olmuş ama yerdeki kanı silersen o zaman daha ii olucak :)

Genel anlamda Good work ;)...

ya sabır :)))))

işte bunu diyorum.. grafik bilmekle tasarımcılık ayrı şeyler... sen bana yerdeki kanı sil diyosun. çünkü sadece görsel bakıyosun.. yerdeki kanı silersem o kadının orda ne yaptığını, misyonunu kim anlayacak?

saçma olmayacakmı??

illa bişey söylemek zorunda hissettinde acaba bula bula bunumu buldun die düşünüyorum. yok diyorum bu çocuk akıllı yapmaz öyle şey... :)

Masa tutorial gibi geldi...

yani ben oraya o silahı çizicem... sigarasından külüne dumanına kadar.. sonra gidicem ACABA AHŞAP ZEMİN NASIL YAPILIYOR ? diye gidip tutorial sitelerini gezicem dimi :):):)):):):) komik...

bu şeye benzedi.. Murat GÜNAK (206 tasarımcısı) ın Almanyadan kalkıp gelip burda tofaş fabrikasına Şahin i nasıl tasarladılar diye bakması gibi bişey...

tutorial sitelerine bakmayalı 3 sene olmuştur...

Photoshopun bir zinciri var... o zinciri kırdığın zaman zaten senin beynin tutorial yuvasına dönüyo... herşeyi kafanda çizebiliyosun.. tutoriala bakma ihtiyacı duymuyosun... olay o zinciri kırmakta..

Saygılar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

Hoja sen bunu bir oturuşta yapıyorsan, bir screen capture programıyla alsana bütün olayıda bizde görelim pro. işinde nasıl alıyor=) walla ben bir kere tech.tv de görmüştüm adamın nasıl kadın çizdiğini çok hoşuma gitmişti=)

Dezigner abi inanmıyon falan deme kafa atarım bak

aha birde belki Dezigner abiyi veya diğerlerini enterese eder..  160 dolar değerinde design yarışması  var bir sitede ( http://www.onlinewebmarket.net/market/index.php?showtopic=29 )

Ehehee boş zmanında yaparsın artık :P

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    Osiris bunu yazdı:

Hoja sen bunu bir oturuşta yapıyorsan, bir screen capture programıyla alsana bütün olayıda bizde görelim pro. işinde nasıl alıyor=) walla ben bir kere tech.tv de görmüştüm adamın nasıl kadın çizdiğini çok hoşuma gitmişti=)

Dezigner abi inanmıyon falan deme kafa atarım bak

aha birde belki Dezigner abiyi veya diğerlerini enterese eder..  160 dolar değerinde design yarışması  var bir sitede ( http://www.onlinewebmarket.net/market/index.php?showtopic=29 )

Ehehee boş zmanında yaparsın artık :P

oha...!  30 dolar logo için vercez diyo... 60 dolarda benzeri olmayan güzel bi template halinde siteyi teslim edersen vercez diyo... (bunun yanında kendi sitelerinde 4 ay boyunca reklamını yapcaklarmış senin sitenin.. oradan gelecek hit Allahtan gelsin :)).. ee sonrada hatırı sayılır web tasarım ödüllerinden 2 tane alabilirse +70 dolar daha verceklermiş...

yok ya.... mouse umu yesin onlar benim... öpücek keriz arıyolar...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andhacker34
    andhacker34's avatar
    Erkek
    kesinlikle mükemmel.arkadaşlar size gönülden katılıyorum.manzara buuuuu...!!!

( Paylaşılamayan tek şey Yalnızlık"tır... Zaten paylaşılsa yalnızlık olmaz... )
Toplam Hit: 42507 Toplam Mesaj: 111