folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Diyarbakırda Hain Saldırı 5 Şehit 20 Yaralı

Diyarbakırda Hain Saldırı 5 Şehit 20 Yaralı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

yarım saat önce bizim burda saldırı olmuş polis servis aracına 5 şehit var 20 yaralı vamış adamlar 4 taraftan ateş altına almış yine başı çeken pkk

biz bu o.ç yaptıklarına alıştık ama olay daha büyüyecek heralde  çünkü iş yerinden gelirken baktım bizim burda kepeng kapatma olayında başı çekenler yine piyasaya çıkmış sağda solda kahvelere girip 3-5 kişi alıp çıkıolar

heralde bizim burası karışacak yine milletin canı yanacak ama olay daha vahim

az önce hasip kaplan konuşuodu adam resmen bizimkilere Aptal demek istio diyorki chp akp böle zamanda bir aaraya g3erek bişiler yapmıyorsa ne zaman yapacaklar adamlar bile şaşırmış bu yapılanlara pkk'nın güç gösterisine hükümetin tepki göstermemesine 

Teskere onaylandı adam diyor ki teskere önemli bişi deil sadece askerin sınır ötesine geçme yetkisi yine orda abd var ve bunlardan izin alınması gerektiğini sölüo saldırılar için 

adam meydan okuo resmen sürekli oturup konuşalım gruplar kuralım felan onlar bu işin silahlı mücadele ile bitmeyeceğini savunuyor bi nebze haklı Ama...

diyarbakırda son çıkan olaylarda polis molotof atana sapanla taş atmasaydı bi kişiyi yqakalayıp kafasına bassaydı ona sıkana oda sıksaydı bunlar hayatta bi daha piyasaya çıkamazdı 

boşluk buldukları gibi adamlar türüor meclis bişi yapmıor sadece diyo 20-22 yaşındaki Mehmetçikleri yolalyın bizden 10 ölsün onlardan 1 

ama hala özel adada yılanların başını beslior

eğer bu olaylardan sonra bile hükümet meclis bişi yapmazsa bunlar devlette kurar bize yaşamayıda haram eder 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    aq hala yakalayamadılar piçleri :(  tayipte yeni akıllandı manevi abisi busa sonunda kafa tuttu gerizekalı

onekine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

başımız saolsun hocam.

hükümet mi diyorsun sen buna hocam

şehitlerin üstünden siyaset yaparlar

laik ülkeyi değiştirmeye çalışırlar

tülbanla uğraşırlar

oohoo say say bitmez topunun a.q

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

volkan hocam kimi yakalayacak adam ellerinde sıksın kafasına yemez ama isyan çıkar bu güne kadar her ülkede çıkan isyan şiddetle bastırılmıştır (istisnalar harıç ama ben istisha olanı duymadım) ama bunların yemiyor 1-2 oy düşer bilmem ne s*kim olur die yeter artık bu kadar yedikleri bali bunları bitirsin iyi bi b*k yemiş olsun

bide pkk sitesinde şöle açıklama yapılmış 96 milletvekili bize destek verior dior demek önce içtekileri temizleyecekler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    nerdesiniz ulan neredsiniz????

avrupada ülkesini şikayet edenler nerdesiniz?

ülkesini parça parça satanlar nerdesiniz?

Trilyonluk harcamalar yapıpda,1 karakolu 3 senede 300 metre yukarı taşıyamayanlar nerdesiniz?

Canınızı ya Allah alacak bu bu Halk!Yetti artık ulan........

Hükümetinde,Bakanlarında,Muhalefetinde....... Yeter ulan amk duklarım,ülkenin çivisini çıkardınız.

Dilerim ki Allah'dan ecellerinizle ölmeyin-saatlerce can çekişin...

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Sanırım ölenler çocuk.Bide çocuk katili değil derler bu o.ç lara allah belasını versin hepsinin insanlıkmı bu yaptıkları nereye saldırcağını şaşırdı şerefsizler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkwood
    darkwood's avatar
    Erkek

beyler ben eskişehirliyim 17 şehidimizden biri eskişehirliydi cenazesini tvden canlı izledim vede arkadaş anlatyodu

ABDullah gülü yuhlayan vatandaş gül adamı parmak işaret parmagınla göstererk o adamı tutuklattı herekçesi yuhlama

ve tayip piçini askere gönder demesiymiş sadete geleyim

adamlar arkadaşımızın dediği gibi şehitler üzrinden siyaset yapıyo işine gelmeyince kelle işiine gelice şehit

düşünüyorumda kim oy veriyoda bu misyoner kılıklı heriflere iktidara geliyo ben bunlar aznlık hile fila yapyorlar

kusura bakmayn işi siyasete çektim yazmaya başlaynca duramyorum

allah şehitlerimize rahmet ailelerinede sabır versin

SEMPER PARATUS
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek
    Her Günüm Cenaza Her Günüm Şehid Bunların Sebebi Bir 'İT OĞLU İT' Uyuma TÜRK Evladı Uyuma Uyan 30 Kupona Alınmadı bu VATAN...

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    yeter amk. yeter. daha ne kadar sürücek yeter!'!!

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    zaten hacı bunlara yuh çeken tutuklanır pkk bunlara güç gösterisi yapar bizim masumlar şehit olur bu pkk yandaşları bunların kurumunda çalışıp bunların verdiği haklardan yararlanıp ses çıkarmaz die bunlara karışılmaz ama isyan edene artık gerçekleri söyleyene direk parmak

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    başmız sağolsun 
Toplam Hit: 5004 Toplam Mesaj: 36