folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Doğu Ve Güneydoğu'da Üniversiteye Giriş Sınavlarında Açık Şekilde Kopya Çekiliyor

Doğu Ve Güneydoğu'da Üniversiteye Giriş Sınavlarında Açık Şekilde Kopya Çekiliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Geçen senelrde Diyarbakır öss birincisi pkklıydı molotofla dükkan mükkan yakarken yakalanmıştı şimdi anlaşıldı nasıl birinci olduğu 

parmaklarımın ucundan aldın hoca. zaten dikkat çekmek istediğimiz nokta da bu. ayrımcılık ya da faşistlik yapmak değil.

İpimle kuşağım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Geçen senelrde Diyarbakır öss birincisi pkklıydı molotofla dükkan mükkan yakarken yakalanmıştı şimdi anlaşıldı nasıl birinci olduğu 

O çocuk Türkiye LGS'de de derece yapmıştı. Özel Ortadoğu Kolejinde burslu okuyordu ve daha 17 yaşındaydı. Molotof olayı uydurmaydı. Ancak örgüt üyelerinde baskı yüzünden muhabbete girmişti. Her Diyarbakır'lı bunu yaşıyor. Ama tehditle ama rızasıyla.

Bir daha sınava sok bir daha birinci olur. Tanıyorum onu. Sarılı şahsiyet. Türkiye'nin en genç öss şampiyonu bir daha sok bir daha olur.

Babası kimya annesi biyoloji öğretmeni. Aşiret reisleri değiller.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Konu hakkında şikayet geliyor, ikili tartışma ve hakaret mevzusu haline getirmeyin konuyu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

rene hocam benim konuya atmış olduğum tüm mesajlar silinmiş? peki neye dayandırılarak silindi hakaretmi vardı hayır sadece memleketime yapılan şovenizm dolu suçlaramalara karşı en makul yollardan cevap verdim. neyse canınız sağolsun ALLAH haksızlığa uğrayanın yanındadır her daim. selametle

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abidalherifxW
    abidalherifxW's avatar
    Erkek

valla hiç şaşırmadım bu ulkede artk ne olabilecei belli olmuo

insan ırkının eğitimini bugüne kadar sanki gardiyanlar ile cellatlar yönetmiş gibi görünüyor! //// eski geberlanxD !!! efsaneeeW :D ama yinede geberlanxD açılsa iyi olur :S suçm yokken banlandm :S
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sikimin keyfine önüme gelen son 20 mesajı sildim hocam...

Cıldırmayın adamı amk daha hala yok şovenizm, yok haksızlık...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Sikimin keyfine önüme gelen son 20 mesajı sildim hocam...

Cıldırmayın adamı amk daha hala yok şovenizm, yok haksızlık...

Getirtmeyin şu admini buraya.. Banlayıp banlayıp gidiyor :D

Arkadaşlar küfür etmeyin. Bence biraz daha hoşgörüyle herşey çözülebilir. Menfaatimiz yaşadığımız toprakların menfaati olsun.

Misal kopya çeken adamlar üni kazanmış kazayla mazayla kazanmış. Bu adamı tanıyorsanız yardım edin adam kendini geliştirsin. Yeryüzündeki kaynakların nasıl geliştiricez onlara bakalım. YEryüzünü halledersek yer altı kolay. (Böyle söylemişti bir arkadaşım.)

Hepimizin ortak derdi belli.. Kendimzi geliştirmek.. Hadi bakalım...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

ozaman siktirsin gitsin orda sınava girsin akrabaları bende güneydoguda 4 kez sınava girdim nie kazanamadım?

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

öyle birşey olmaz uydurma hareketler bunlar birilerinin dediğine kolayca inanmak bence ahmaklıktan öteye gitmez
    söylenileni, acaba söyleyenin ne çıkarı olabilir gibi sorgucu yaklasımla irdeleyin. bu cografyada herkes zıvanadan cıkmıs hersey olası ! ama aşiretlerin etki gücü tartısılır :D oha amk

tabi lan
Toplam Hit: 9759 Toplam Mesaj: 70