Doktor Sorumsuzluğu Ne Yapılabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Doktorların suçlu olduğu dava sonucu mu var aq?

Bizim doktorların %80i paradan başka bi bok düşünmeyen eğitimsiz anadolu çomarları millet bunları bi bok zannettiğinden bunlarda kendini bi bok zannediyor. Lys den über net yaptım diye kendilerini ultra elit sanan cahil bi oluşum.

Çoğu daha Türkçe yazamıyor. Bunlara dava açsan da, tabpler odası birbirini tutmaktan başka bi işe yaramayan bi aygıt kuruluş amacı nasıl gtümüzü kurtarırız falan herhalde. Adam %100 suçlu olsa da suçsuz diye rapor verirler.

Kısacası sen kıçını da yırtsan davana atanacak bilirkişi doktor olacak ve meslektaşını koruyacak sen boş boş uğraştığınla kalacaksın. Pederin başına gelen bi olayda 7 kez aynı ameliyatı yapıp 7 sinde de  yanlış malzeme kullanıldığından tedavi sağlanamadı daha sonra kendim araştırıp konunun detayıyla ilgili sayfalarca makale okudum. Ardından Samsun'da bir hoca bulup tedaviyi gerçekleştirdim. Bizden 250 K ya yakın para alan hastaneyi ve doktoru şikayet ve dava ettik. Dava ettiğimiz doktor Tr de ilk böbrek naklini yapanlardan birisi düşün artık yanlış malzeme kullandığını dahi bilmiyordu. Dava sonucunda biz suçlu çıkacaktık nerdeyse. Tabiki 7 kez aynı ameliyatı yapan bu ender ultra elit doktorumuz güle oynaya hayatına devam edip gelen enayileri kesmeye devam ediyor.

Kısacası umarım sonuç alırsın ama işin zor

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben işin peşini bırakmam dostlar gerekirse tv kanallarına yazıp kamu oyu oluştururumil sağlık müdürlüğünü aradımsavcılığa suç duyurusunda bulunun diyordoktorun sorumsuzluğuna şahitlik edecek 5 kişi hazır zaten şimdi sağlık müdürlüğünde kimin araştırma yaptığını öğrenicem çünkü 112 ambulans çağrılmıştır hastane ve doktor suçsuzdur demiş ama ortada ambulans yok sonrasında o kişiyide dava edeceğim vazgeçmek yokkkkkherkes hatasının bedelini odeyecek

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Oncelikle gecmis olsum hocam...

Sen uyusma var dedigin halde doktor hic birsey yapmadi mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynen uyuşma var dedim atarlsaıp hemşireyi çağırdı dikişe devam et dedi. sonrasında sandalyede beklerken uyuşma yüzüme çıktı ambulans çağırın artık dedim yine tınlamadı bir ara komutan elim uyşuyor b diyor birşey yapamazmıyız dedi doktor ben ona birşey yapamam dedi

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Konuyu eksi sozluge tasisan hocam? Burdan bi arkadas yardimci olsa , 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sozlüğe üyeliğim yok ancak bu teklife hayır demem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Arkadaş şu ekşi üyesi olmamak ne kötü bir şey. Hocam. Elindeki bütün kanıtları hazırla ekşiye biri konu açsın. Mesela sen demişsin ki ambulans çağrılmadı bunun için komutanını şahit gösterebilir misin. Söylediğin her cümlenin bir şahidi veya kanıtın var mı Çünkü ekşide haklıyken haksız duruma düşürme çok oluyor. Belki doktorun ayağını kaydırmak istiyorsun diyen dahi çıkacaktır. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

aynen uyuşma var dedim atarlsaıp hemşireyi çağırdı dikişe devam et dedi. sonrasında sandalyede beklerken uyuşma yüzüme çıktı ambulans çağırın artık dedim yine tınlamadı bir ara komutan elim uyşuyor b diyor birşey yapamazmıyız dedi doktor ben ona birşey yapamam dedi

Sorumsuzluk.... kibir... ben biliyorum modu bir insanin hayatini karatiyor. Hocam ebesinin @@@ o doktorun... sakin pesini birakma surunsun amk... hadi elinden geleni yapsa diyecem ki doktor hgrasmis. Bu resmen elinden gelen en kotusunj yapmis mk @@@ kufur edecm simdi sinir etti beni. Yuru hocam surundur...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

komutan her konuşulana şahit zaten hastaneye beni patronum ve belediye başkan yardımcısı sivil araç ile goturdu yani 3 şahitim varhaksıx düşme durumum çok zor gittiğim devlet hastanesine yürüyerek girdimsedye ile değil beyin cerrahımda buna şahitlik eder

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Anasını avradını siktiğimin insanları ne olacak.

Kardeş sen ne patlatmasından bahsediyorsun.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 5144 Toplam Mesaj: 51
doktor