Doktor Sorumsuzluğu Ne Yapılabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Taş ocağında çalışıyorum şabtiye şefiyim kimseyi vbaretsiz gezdirmezdim hatta vce bile baretle girerdim o gün taknsyı ihmal ettim patlama sırasında havaya fırlayan taş havada parçalandı başıma geldi tabi bu benim kusurumdoktorun sorumsuzluğu AP ayrı bir vaka

hasato tarafından 12/Eyl/17 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam. İnşallah tamamen sağlığına kavuşursun. Allah korusun... Evet türkçe matematik fen fizik yarak kürek gibi dersleri fulleyenleri doktor yapıyorlar. Ne için doktor oluyon ? prestijli agaa güzel para var. Bu amk evlatları niye dayak yiyor bu yüzden işte. ulan bi insanın hayatı bukadar basit mi yav. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

hocam çok geçmiş olsun ekşiye taşınırsa ses getirir en azından pezevengi teşhir edelim

sırıtma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

komutan her konuşulana şahit zaten hastaneye beni patronum ve belediye başkan yardımcısı sivil araç ile goturdu yani 3 şahitim varhaksıx düşme durumum çok zor gittiğim devlet hastanesine yürüyerek girdimsedye ile değil beyin cerrahımda buna şahitlik eder

Hocam sivil arac ile gotururken de beyin iyice zedelendi... Yazik amk... Ins iyilesirsin hocam eskisinden saglam olursun.

Lakin elini cabuk tut ve dava mi acacaksin ne yapacaksan yap. Zaman gectikce sahitlerin unuttum demesi olasi bir durum. Oyle dusunuyorum. Olay sicakken sogutma.

Surundur amk @@@nesini... Serefsiz @@ amk.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben,m amacım dava açıp para almak değil somrasımda soruşturunca öğrendik uyuşma iç kanamanın kalp krizbelirtisiymiş hayvana 5 yıl tıp okutsak bukadarını öğrenir sanırımuyuşma var dememe rağmen ambulans çağırmayan doktora bir yaptırım olmalıki başkalarının canı yanmasın hafta içi beyin cerrahına gidip hastaneye geldiğim durumu ve tetkiksiz atılan dikişi raporluyabilirmiyiz diye soracağım sonrasın dişli bir avukat ile gereken başvuruları yapacağım

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

ben,m amacım dava açıp para almak değil somrasımda soruşturunca öğrendik uyuşma iç kanamanın kalp krizbelirtisiymiş hayvana 5 yıl tıp okutsak bukadarını öğrenir sanırımuyuşma var dememe rağmen ambulans çağırmayan doktora bir yaptırım olmalıki başkalarının canı yanmasın hafta içi beyin cerrahına gidip hastaneye geldiğim durumu ve tetkiksiz atılan dikişi raporluyabilirmiyiz diye soracağım sonrasın dişli bir avukat ile gereken başvuruları yapacağım

Bende para icinn demiyorum hocam. Onemli olan bu adamin baskalarina da zarar verememesidir bi daha. Doktor olmayanlar bile bu tur seyleri biliyor hocam. Bu adam sanki sana kasti varmis gibi davranmis resmen ona sinir oldum...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Var ya geldimi hep üst üste geliyor, çok geçmiş olsun. Kolların uyuşması evet kalp krizi ya da beyin kanamasına işarettir diye biliyorum, tam bir ihmalkarlık.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Çok geçmiş olsun hocam. İnşallah bir an önce tamamen sağlığına kavuşursun. Kesinlikle peşini bırakma bu işin. Sırf bu dangalak gibi iş yapan doktorlar yüzünden hastaneye gitmek istemiyorum. Tabiki çok iyi olanlarıda var ayrı mevzu oda bize denk gelmez anasını satayım.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Geçmiş olsun hocam. İnşallah tamamen sağlığına kavuşursun. Allah korusun... Evet türkçe matematik fen fizik yarak kürek gibi dersleri fulleyenleri doktor yapıyorlar. Ne için doktor oluyon ? prestijli agaa güzel para var. Bu amk evlatları niye dayak yiyor bu yüzden işte. ulan bi insanın hayatı bukadar basit mi yav. 

Kafa ne kadar güzel ya maşallah ilk günkü gibi pırıl pırıl.. İnsan olan biraz kullanırdı halbuki.

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Daha vahim olan ise cimer şikayetime istinaden samsun il sağlık mdürlüğü araştırma yapmış doktor hastane suçsuzdur ihmalkarlık yok diyorlar usulüne uygun doldurulmuş112 acil ambulans sevk fişi varmış doktor gerekli tanı ve tedaviyi yapmış hatta konsültasyon bile yapılmış ama ambulansın gelmediğini ispatlamamı sağlayacak şahitlerim var ayrıca konsültasyon birden çok doktorun fikir alışverişidir o gün tek bir doktor vardı nasıl konsültasyon yapılmış merak içindeyim il sağlık müdürlüğübden araştırma yapan kişi ya hastaneyi ve doktoru koruyor yada sevk fişi sahtekarlığı var il sağlık müd aradım ancak araştırmayı kim yapmış öğrenemedim öğrenip o kişiyide dava edeceğim

Orta ihmalkarlık var ve bunun üstünü örtmeye çalışan birilerivar ama hepsini mahkemeye vereceğim hatta sosyal medya üzerinden yaptıkları şerefsizliği ifşa edeceğim

Toplam Hit: 5142 Toplam Mesaj: 51
doktor