Dolar Yarin 1750

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek
    tayyip ne dedi 'hamdolsun kriz bize uğramıcak teğet gececek' dedi.Ama ne oldu kriz teğet mi gecti ülkenin herbişiyi yabancılarda tayyip herşeyi sattı kÂrıyla kömür aldı .

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

mayrip bunu yazdı:
    -----------------------------
    2 milyona kadar çıkar diyorum. olan yine garibana fakire oluyor.
    ben 2,20 olur diyorum  bu gidisle ..

Yokmu arttıran :I

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serserialper21
    serserialper21's avatar
    Erkek

cagilgurbuz bunu yazdı:
    tayyip ne dedi 'hamdolsun kriz bize uğramıcak teğet gececek' dedi.Ama ne oldu kriz teğet mi gecti ülkenin herbişiyi yabancılarda tayyip herşeyi sattı kÂrıyla kömür aldı .

Adam kriz bizi uzantan yakından ilgilendirmeyecek demedı sadece en az duzeyde etkilenecez dedı. Kriz sonrası senın hayatında değişik seyler oldumu ?

(Sallarsınız sımdı birseyler kökü yok nede olsa :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    radiance
    radiance's avatar
    Erkek
    Dünyayı Tayip mi kontrol ediyo???Adam bile bu kadarını ummuyodu demekki

UltimaTe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

serserialper21 bunu yazdı:

cagilgurbuz bunu yazdı:

Adam kriz bizi uzantan yakından ilgilendirmeyecek demedı sadece en az duzeyde etkilenecez dedı. Kriz sonrası senın hayatında değişik seyler oldumu ?

(Sallarsınız sımdı birseyler kökü yok nede olsa :)

krizin bittiğini mi zannediyorsun?

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:
    tayyipe kafam girsin

doların yükselmesi onun yüzünden mi bunun yüzünden mi böyle diyorsun.

Bu sitede bu tip istismarlardan bıktım yemin ederim. Birazcık saygı artık yeter yaa.

Tüm avrupanın anası ağladı ekonomide. Bankalar battı, ekonomiler düştü. Dünya biliyo ki en az zararlardan birini Türkiye aldı. Ama sen bunu bile yetersiz görüyorsun. Yazık sana. 

Öncekilerde olduğu gibi sen Tayyip'e küfrettin diye bende sana küfrederdim ama gerek yok. Artık şunu da biliyorum ki admin seni değil beni banlayacak.

Anlam veremiyorum.

Ancak rica ediyorum, birazcık saygı.

Anlayış gösterenden Allah razı olsun.

Sebepsiz yere küfredip duranı da Allah bildiği gibi etsin.

Ne marifetmiş şu RTE ye laf atmak :S:S 

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    Tarantula bunu yazdı:

Varg bunu yazdı:
    tayyipe kafam girsin

doların yükselmesi onun yüzünden mi bunun yüzünden mi böyle diyorsun.

Bu sitede bu tip istismarlardan bıktım yemin ederim. Birazcık saygı artık yeter yaa.

Tüm avrupanın anası ağladı ekonomide. Bankalar battı, ekonomiler düştü. Dünya biliyo ki en az zararlardan birini Türkiye aldı. Ama sen bunu bile yetersiz görüyorsun. Yazık sana. 

Öncekilerde olduğu gibi sen Tayyip'e küfrettin diye bende sana küfrederdim ama gerek yok. Artık şunu da biliyorum ki admin seni değil beni banlayacak.

Anlam veremiyorum.

Ancak rica ediyorum, birazcık saygı.

Anlayış gösterenden Allah razı olsun.

Sebepsiz yere küfredip duranı da Allah bildiği gibi etsin.

Ne marifetmiş şu RTE ye laf atmak :S:S 

tayyip yüzünden ekonomi battı göçtü mahfoldu diyen yok ki zaten.beyefendinin tavrı ve rahatlığı burdaki asıl tartışma konusu..sapla samanı birbirinden ayıralım lütfen.

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

O Tayyipe laf kayan insanların IQ'larından şüphe ediyorum ben. Kriz'in tayyip ile ne alakası var sımdı :) yanı aklınız ancak o kadar calısıyor... Ulan adamlar kriz yuzunden ulkesını satıyor birçok ulke göte geldi Türkiye'de dolar 1.600+ olunca hemen tayyip, uçan kuş düşünce hemen tayyip...

Tayyip olmadıgı donemlerde veya tayyip donemın'den kısa bir sure sonraya kadar dolar 1.400+ değilmıydı ? Tayyip donemızde dolar en son 1.210'lara kadar dusmedımı tabi o ara aldınız bilgisayarları, ses sistemlerı vs... ucuz ucuza o zaman kımse demedı allah razı olsun tayyip...Bugun dolar tayyip ile alakasız bir şekılde tavan yapınca allah belanı versın tayyip oldu değilmi :)

haklısın tabi tayyip erdoğan kriz teğet geçti derken halkdan değil kendinden bahsediyodu yoksa bu rahatlık nerden geliyo.Burda kriz tayyip erdoğan yüzünden diyenmi oldu ?

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

O Tayyipe laf kayan insanların IQ'larından şüphe ediyorum ben. Kriz'in tayyip ile ne alakası var sımdı :) yanı aklınız ancak o kadar calısıyor... Ulan adamlar kriz yuzunden ulkesını satıyor birçok ulke göte geldi Türkiye'de dolar 1.600+ olunca hemen tayyip, uçan kuş düşünce hemen tayyip...

Tayyip olmadıgı donemlerde veya tayyip donemın'den kısa bir sure sonraya kadar dolar 1.400+ değilmıydı ? Tayyip donemızde dolar en son 1.210'lara kadar dusmedımı tabi o ara aldınız bilgisayarları, ses sistemlerı vs... ucuz ucuza o zaman kımse demedı allah razı olsun tayyip...Bugun dolar tayyip ile alakasız bir şekılde tavan yapınca allah belanı versın tayyip oldu değilmi :)

Bir tek BOR madenimiz kaldı.. Onuda satarsak Dolar 1.100 olur..Ondan Sonra nereyi satacaz.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    dolar  1750 olacakmıs bundan bizene arkdaş   bunu  duyup  gidip  dolara yatırım  yapıpda  doların ıyıce  götünümü kaldıralım  ortalıkta  dolasır   böle  şeyler   aaaaa dolar  2 lira  olacakmıs  hadı paramızı  dolar  yapalım  e sen paranı  dolara yatırırsan  olur  tabı  a.q ....zaten konu  almıs  basını  gitmiş başka  diyarlara   hadi hayırlısı

kontra bisiklet
Toplam Hit: 9865 Toplam Mesaj: 77