folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Donanımlı Bir Adam Olabilmek

Donanımlı Bir Adam Olabilmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Hocam şu ana kadar 'hadi ya, vay be' etkisi yaratan sayısız şey okumuşumdur ama nedense bu tür anlık edindiğim bilgilerin kalıcı olmadığını düşünüyorum. Eğer donanımlı olmanın yolu budur derseniz önce bunu tartışmakta fayda var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

İlk olarak zumsuk hocam her açtığın konunun bir amacı var seni takdir ediyorum.

Şimdi konuyu bayanlarla arkadaşlık etmeye getirmek istemiyorum aslında, fakat nacizane bir fikrim var. Özgüven kazanmak uğraşmak gerektiği kanaatindeyim. Şimdi bir yerden başlamak lazım nacizane fikrim, herkes sevdiği, hoşlandığı arkadaşına açılsın. Aşkını itiraf etsin ama telefonla veya smsle değil bayanlar özgüveni üstünde olan erkeklerden hoşlanır. Yüzyüze kendilerini zorlasınlar ve hoşlandıkları arkadaşlarına açılsınlar, bütün düşüncelerini söylesinler.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SettingZ
    SettingZ's avatar
    Homo

benim en önemli sorunum konuşurken heyecanlanmak özellikle yeni tanıştığım birisiyle konuşmak çok fazla heycanlanıyorum nefesimin kesildiğini hissediyorum çoğu zaman bazen kendimi rahatlatmayı başarıyorum derin ve uzun nefes alarak ama bu her zaman mümkün olmuyo lise yıllarımda sitemizde seminer veriyorduk 5 arkadaş orda biraz geliştirdim kendimi sonraları evlerimizde bi konu belirleyip o an aklımıza gelen bilgileri aktarmaya başladık konuşma konusunda sıkıntı çekmiyorum ama heyecan konusunu hala yenemedim ve yarın sözlü anlatım sınavı var konuyu anlatma konusunda kendime güveniyorum ama o ortamda ayağa kalkınca sanki bilinç kaybı yaşıyorum bi heyecan başlıyo bunu nasıl atlatabilirim şu an ki en büyük sıkıntım bu

Fortçu Gandalf..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bu bahsettiklerini yapamazsın. Üzgünüm. Ayrıntılı bir şekilde açıklardım ama hiçbirini kabullenmezsin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnternete günde 2-3 saatini harcayan adam donanımlı falan olamaz ancak donanım sorunu yaşar.

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Janitschar bunu yazdı:
    -----------------------------

İnternete günde 2-3 saatini harcayan adam donanımlı falan olamaz ancak donanım sorunu yaşar.

----------------------------

bu zaman az mı cok mu bu isi yapan biri için hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fırsat buldukça okuyacağım 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türkçe dil bilgisi, noktalama işaretleri ve kullanımlarını öğrenmek olmazsa olmazıdır.

yardırmak bizim işimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wakizashi
    Wakizashi's avatar
    Erkek

agalar bende kick box yapiyorum uzun bir suredir,agresifligime engel olamiyorum kafa atiyorum bir tartisma ortami olsun hemen parliyorum kontrol edemiyorum kendimi o icimdeki hirsi, ancak canim yandiginda yada birisinin canini yaktigimda anliyorum yanlis yaptigimi aslinda bu kadar yabani bir insan degildim ama son zamanlarda raydan ciktim 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Janitschar bunu yazdı:

Araç ve amacı karıştırmayan birisi böyle bi sorun yaşamaz.

Nete girip yarak kürek şeylerle vakit öldüren biriyle beni ve benim gibileri kıyaslamak yanlış olur.

yardırmak bizim işimiz
Toplam Hit: 6216 Toplam Mesaj: 56