Doping...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

Bu doping nedir ben pek bişi bilmiyorum ne işe yarar?  şu ana kadar hiç kullanmadım ama bundan sonra judo maçlarına çıkarken kullanmayı düşünüyorum bu sporda işe yararmı? vücuda nasıl bir şey sağlıyor?  doping ilaçları nerde satılır kaç paradır?? Doğal ürünlerden doping ilaçı gibi etki yapcak bişi sağlayabilirmiyiz?  Yardım ederseniz sevinirim

dışarda çok ses var içerde uzay.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

full performans sağlıyor.

iç iç dopingi sonra b gün yakalanırsın o zaman görürüz.ARkadaşım hakkınla yapsana şu işleri.Oyun oynarsınız hileli, spor yaparsınız hileli, birşeyler satarsınız hileli. sebebi ??

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=70921

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    ya büyük müsabakalar dışında doping testi yapmıyorlar bizim sporda

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Böyle yapacaksan sporu hiç yapma daha iyi. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

hem vücuda da zarar veriyo benim bildiğim kadarıyla...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

Steroit tarzı şeyleri diyorsun sanırım onlar doping die adlandırılıyor sporda galiba.daha önce bi rahatsızlığım nedeniyle kortizon kullanmıştım baya bi performans kazandırıyor insana ama zararı yararından daha çok emin ol google a yazıp aratabilirsin steroitlerin zararlarını...

https://www.fitnessaktif.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hacı doping i bilmem de 3 teneke enerji içeceği içtim anteramanlara gittiğimde bizim önce kondisyon var hiçyorgunluk hissetmedim hisdsetmiyordun ama kalp öyle bir kan bombalamaya başladıki :) gidiyoduk azdaha öbür dünyaya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Doping delikanlıyı bozar...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    hocam istediğim müsabakadan önce dayanıklık vb bişiler sağlasın... yani anlatabildim müsabaka esnasında maksimum performasn istiyorum 5 6saatlik zaman dilimi içinde müsabakasına göre değişio bazen günler sürüo müsabajkalr en düşük 3saat filan içinde maçım olur o esnada dayanıklılık ve yorgunluuk hissini sıfır yapıcak biş iarıyorum anlatabildim herlade derdimi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    hacı o aradaki 3 saat içinde powerade vb enerji içeceklerinden iç topluyo o insanı...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
     hocam içecek dışında  doping ilacı alabilceğim bi yer? benim işime yarıycak bişi önerseniz daha iyi olcak :)  içeçek olayıda olcak ama o gün için doping ilacı istiyorum vea aynı etkide doğal ürün vea ilaç. önümdeki iki maç öenmli yardım edin bana

Toplam Hit: 9457 Toplam Mesaj: 49