Doping...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    bi arkadaş macun dedi? bi işe yararmı sizce? macunun yararları ne? benim spor judo... aikido  kuraş vb. sporları yapan varsa bilirler yardımcıl olcak bişi istiyorum...     macun işe yararmı?

dışarda çok ses var içerde uzay.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

saint_of_rock bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi arkadaş macun dedi? bi işe yararmı sizce? macunun yararları ne? benim spor judo... aikido  kuraş vb. sporları yapan varsa bilirler yardımcıl olcak bişi istiyorum...     macun işe yararmı?

Hakiki Manisa vakfının mesir macununu ye :) güç verirmi bilmem ama öbür işlerde işe yarıyo :))

Hacı judo alkido da okadar kondisyon istemiyoki  gerek yok 1 hafta uzun süreli koş kondisyon sağla tamamdır.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    hocam dayanıklılık filan için istiyorum dopingi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    İnşallah spor hayatın biter.

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

saint_of_rock bunu yazdı:
    hocam dayanıklılık filan için istiyorum dopingi

vücuttan öyle kolay kolay çıkmaz!Yani sen basit bi müsabakada kullanırsın ama büyük müsabakaya çıkacağın zaman çük gibi kalırsın sağlık raporu karşısında

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    al al doping iyidir bu mesajida telefondan yaziyorum birazda bunun denemesini yapiim dedim

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    hocam nasıl oluo iş? ayın 25inde maçım var maçtan önce alsam...  15gün sonrada  türkiye şampiyonası elemeleri var... elemelerde testte çıkarmı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

Doping ve Enerji içecekleri kullanacaklar dikkatli olsunlar.Bu yazacağım bilgileri hiçbir yerde bulmanız mümkün değil.Sadece Tahribat.Com sitesine özel açıklama olarak algılamanızı bekliyorum.

Doping olayının mantığında şu var;Vücüdün kapasitesinin üzerine çıkması olayı.Peki vücut kapasitesinin üzerine çıkar mı?Evet çıkar.Çünkü kapasitesinin sınırları belli değil.Bu kaslar veya beyin olsun farketmez.İnsan gücünün farkına varamıyor.Çok gerektiğinde ortaya çıkıyor."Deli Kuvveti" diye birşey var.Adamlar beyinlerini kontrol edemedikleri için güçleri normal insanlardan çok fazla olabiliyor.Uyarıcı maddelerde bulunan Amfetamin türevi maddelere gelelim.Bunları kullanan insanlar güçlerinin arttığını hissediyor.Uyku istemiyorlar.Ancak 12 saat kadar sonra etki geçtiği zaman aşırı yorgunluk ve bunun yanında vücutta hücre ölümleri gerçeklerşiyor.Aslında zararı daha büyük.Ölen insanlarda ölüm anında vücut kendini o kadar çok zorluyor ki vücutta Amfetamin benzeri bir madde üretiliyor.Bunu sadece uzmanları ayırdedebilir.

Enerji içecekleri ise ülkemizde serbestce satılıyor.Ancak yurtdışında pekçokları kontrol altına alındı.Bazı katkı maddeleri yasaklandı.Halen ülkemizde Piperazin gibi maddeler katılarak satılıyor.Enerji içecekleri fazla tüketen kimselerde kalp krizi gibi ani ölümler görülüyor.Buna dikkat edin.

Doğal yolardan enerji almak istiyorsanız eger Üzüm Pekmezi tafsiye ederim.Ancak bir uyarıcı maddedin doğal olarak bulunduğu ve sağlıga zarar vermeyen Çikolotayı da deneyebilirsiniz.Doğal olanın dışına çıkarsanız vücüdunuza zarar verirsiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakferli825
    burakferli825's avatar
    Erkek
    Doping dediniz de aklıma geldi.(Konuyla pek ilgili alakası yok ama). Benim bi arkadaş var, kendisi güreşçi. Bana şey dedi; maçtan önce 1 bardak limonata içersen doping testinden geçemezsin, idrarında doping maddesi var diye maça almazlar dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı? 
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    burakferli825 bunu yazdı:
    Doping dediniz de aklıma geldi.(Konuyla pek ilgili alakası yok ama). Benim bi arkadaş var, kendisi güreşçi. Bana şey dedi; maçtan önce 1 bardak limonata içersen doping testinden geçemezsin, idrarında doping maddesi var diye maça almazlar dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı? 
    yok böyle birşey
Toplam Hit: 9523 Toplam Mesaj: 49