Dövme Yaptırcam Japonca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    açıklama ayrıntılı olmus bende senin gibi dusunuyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

Durqrimast bunu yazdı:
    -----------------------------

cogu kisininde yanlis bildigi sey budur arkadaslarim.. ben yapticaktim we dusundugunuzden cok arastiridm

dowme yaptirinca abdest sayilmaz deniyor bu yanliz nedeni ise derinin orda kapanmasidir. yanlis bu dusunce cahilliktir.

dowme olu deriri altina islenir.. dowme yapilan yer terler. madem deriyi kapıyor nasil terliyorsunuz. terliyen yerde abdest de su deger. mesela kupe takiyorsaniz kupenin deligide engel olmaz.. bunlar yanlis bilgidir dincilerin fikirleridir kanmayin.. eger terlemese bir sozum olmaz ama terliyor sa o derinin islevi wardir. we su deeer oraya ..

arkadasim yaptirabilirsin ne dinen neede saglık oarlak bir szarari yoktur.

istersen istanbulda oturuyorsan ben dowme icin sana bi kac temiz yer onerebialirim..

hoca sen müftümüsün ? onlar gibi konusmusunda soruyum dedim...ayrıca cahilliğin ne demek oldugunuda bi araştırsan iyi olur kanımca...vee derinin altına nasıl dövme yapılır..=?!

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

biggest hacım

dövme dediğin olay

mürekkepli iğne ile deri altında mürekkep enjekte edilerek yapılır.küçük küçük delikler yardımıyla.

( iğne boyalıdır soktuğunda boya deri altına geçer)

eğer geçici dövme yaptırırsan

onu fırça ve bilmemne kınası yardımıyla yaptıkları için ve deri üzerine tatbik edildiği için aha ondan su geçmez

cahillik olayını tekrar düşün derim sana.

dinlerin ne kadar tahrip edildiğinin ve tahrip edilmeye halen çalışılmakta olduğunu bir düşün 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecLipSe
    ecLipSe's avatar
    Erkek

tattoo seçimine gelince;hapinize hak veriyorum arkadaşlar,zor bir durum..benim tavsiyem gençlik ateşinize yenik düşmeyin ve vücudunuzu anlık zevklerle süslemeyiniz..tamam tattoo sildirmenin bir yolu var;lazer tedavisi..ama inanın bana tanok olduğum kadarıyla ciddi can yakıcı bir tedavidir bu (tattoo derinin kendini yenilemeyen katmanına yapıldığı için oranın yakılarak izlerin silinmesinden ileri gelen bir işlemdir) ve ciddi masraflı bir tadavidir (bin dolarlar konuşur bu tedavide)..kısacası yaptırmak istediğinizi kataloglardan seçmeyip mümkün mertebe kendi tasarımlarınızdan düşleyiniz.. çünkü kimse;
    -baba/anne bu vücudundaki ne ¿
    -çocuğum ben gençken bir eşşeklik yaptım,onun eseri..
    şeklinde bir dialog yaşamak istemez..ayrıca yaptırılacak yer de oldukça önemlidir.en azından meslek sahibi olmadan dirsek-bilek arası,ense gibi iş yaşamında sizi zora sokacak,görülme ihtimali yüksek yerler seçmeyiniz..şu anda 3 tane tattoo var olup hepsini de çok seviyorum,çünkü hepsi benim tasarımlarım.tasarlayın,seçin,vücudunuzu dilediğiniz gibi süsleyin ama pişman olmayın derim ben..

return to serenity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    magicjazz33
    magicjazz33's avatar
    Erkek
    yaW benim abim de var kataloğu ben bi sorim ona

İmza bİlimom parmak basabilirmiyim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende taşşaklarıma paris hiltonun resmini yaptırmak istiyorum.

nerde yaptırabilirim

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:

bende taşşaklarıma paris hiltonun resmini yaptırmak istiyorum.

nerde yaptırabilirim

:D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    lemar bunu yazdı:

japonca deil? cince olmasin?

burdaki cinliler sinir oluyo boyle bi suru cince karakter dovmelerine, cunku her bir harfin bi anlami varmis, yani mesela "@" ates anlamina geliyor diyelim, "$" buda sokak... adam gidiyor ikisini alt alta dovme yaptiriyor, hic bi bok anlamina geliyor, "ates sokak" eee yani? neyse bizim cinlilere gore tek bir karakter daha manaliymis dovme olarak, egerki 1 den fazla olacaksa, bir cumle olusturulacak sekilde kullanilmaliymis, ornegin bu "%" ben demek diyelim "^" buda hayvan demek, bunlari su sekilde "%^" yaptirirsan ben hayvanim manasina gelen bi cumle olusturucak sekilde anlamli biseyler yaratabilmelisin :D yani demek istedigim dovmedicideki sekillere bak ama mutlaka internetten falan anlamlarini arastir sonra sacma sapan seyleri vucuduna yaparsin, belli mi olur bir gun cine mine gidersin, adamlar mal mal bakarlar sana :)

ooow.. hemen yaptırıom göüsüme bilader!  ---->   % ^

Toplam Hit: 10212 Toplam Mesaj: 79