folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Yaptırsam İşe Girerken Sorun Olur Mu?

Dövme Yaptırsam İşe Girerken Sorun Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Bizim burada brazeer deki kel gibi müdür olacak onun bunun çıkardığı kişinin bileğinden omzuna kadar dövme var.

samacc nerde yaşıyon hacı sen :) 

ist ? sen?

bu yaşına kadar ptt de çalışanların kaçında dövme gördün ?

bankada çalışan, yada firmada  müdür olan dçvmeli örnek  sayısı kaç ? % 1 varmıdır sizce ? ben solim %1 yoktur.

yada kaç ptt şubesinde  dövmeli çalışan gördünüz de bu kadar yadırgadınız söylediğimi anlamadım .

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı

müritler şimdi koluma dövme yaptırmak istiyorum yaptırıcamda yakın zamanda kpss giricem bu sene ptt giricem okudugum bölümle alakalı herhangi bi sıkıntı çıkartırlar mı dövme ile ilgili ?

Burda destanda yazilsa fayda etmez mulakatla bir ise gireceksen ve gorunecek tarzdaysa tamamen karsi tarafin inisiyatifine kalmis bisey.

Benim  sahri fikrim bekle mulakatina gir cik insallah olursun o zaman rahatca yaptirirsin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arapça yazdır

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Thy'den amcaoğlunu elemişlerdi direk omuzdaki tribal yüzünden.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Vay adam ne rahat lan daha girmesen memur olcam diyo hemde istediği şehirde hayırlı olsun hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Vay adam ne rahat lan daha girmesen memur olcam diyo hemde istediği şehirde hayırlı olsun hocam

olamazsak bakarız dalgamıza kardeşim bu kadar kasmaya gerek yok bence :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

hocam yöneticine göre değiştiğini düşünüyorum bende kimisi ses çıkarmazken kimisi takaza yapabilir

benim 2 tane dövmem var yanımda çalışan arkadaşımda dövme sanatçısı sürekli uzun kollu giymek zorunda kalıyor kimsenin bişi dediği yok ama yineden sen tedirgin oluyorsun

not:hergün yemek yemek için gittiği bir devlet kurumunda kadının sol kolunda kocaman bir tavuz kuşu var diğer kollarında yazılar ve sureklı kısa kolsuz kıyafetler giymekte

sanırım bu olay kendini kabullendirmenle alakalı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kişiden kişiye degişir bizim gibi vasıfsız elemansan olmaz :d sikicekleri adamın dövmeli olması veya olmaması sıkıntı yaratmıyor çünkü :D

bende bu hafta kazandıgım parayı dövmeye ayırıcam :D dönerkende bi kuştepe yaparım bakalım :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Direkt gorunen bir yerdeyse bizim ulke belli olmaz ama gorunmuyorsa soyun bi bakalim diyecek halleri yok (: ne yaptiracaksin dovmeyi paylasir misin merak ettim.

canım anam a:SDASDASDAS

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    do_som bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Direkt gorunen bir yerdeyse bizim ulke belli olmaz ama gorunmuyorsa soyun bi bakalim diyecek halleri yok (: ne yaptiracaksin dovmeyi paylasir misin merak ettim.

canım anam a:SDASDASDAS

Biri su deliyi tercume etsin :D

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 6533 Toplam Mesaj: 29
ptt dövme