folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Yaptırsam İşe Girerken Sorun Olur Mu?

Dövme Yaptırsam İşe Girerken Sorun Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Direkt gorunen bir yerdeyse bizim ulke belli olmaz ama gorunmuyorsa soyun bi bakalim diyecek halleri yok (: ne yaptiracaksin dovmeyi paylasir misin merak ettim.

canım anam a:SDASDASDAS

Biri su deliyi tercume etsin :D

Canım Anam yazdıracak diyor döme olarak :D:D:D:d

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kardeşim işe gir sonra yaptır acelen yoksa.

Amerikada cankurtaranlık felan yapacagın zaman dövme varsa kabul etmıyorlardı.

Dövme yaptıran insan saldırgan olabiliyor diye bi algi vardi sanırım.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Algı şudur: Dövmeli insan tekin değildir, suç işlemeye yatkındır. Bu öyle bir algı ki yurtdışında dahi var ve bir araştırma yapılmıştı, yani suç işleyenlerin içerisinde dövmeli ve dövmesiz diye ayırmışlardı dövmesizler daha fazla idi. Gel gelelim bunlar amerikan sinemasının da bok yemesi. Koyuyor böyle zenci, hapiste kas yapan, şınav barfiks çeken kaslı izbandut millette önyargı oluşuyor. Gel gelelim İslâm aleminde hâlen abdest tutar tutmaz tartışması varken bence hiç o taraklara girmeyelim. Hocam götüme su kaçtı oruç gitti mi sorusunu soranların olduğu memlekette de tabi ki imaj açısından dövmeli kişi seçmezler, yani bariz şekilde görünen dövmelere sahip olan kişileri seçmezler. Ben şahsen firma imajı açısından dikkat ederim zira millet götünden anlıyor arkadaşım ve firma kurmamın amacı para yapmaksa dikkat ederim tabi ki. Gel gelelim Tarhan Telli gibi biri olsaydım ve o tarz bir iş yapsaydım bu sefer de dövmesiz adam almazdım. :D Abi burası Türkiye mantık aramayın.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Hocam sol kolum bilekten dirseğe kadar dövme, toplantılarda sıkıntı oluyor ıhım ıhım diye konuyu toparlıyorum bazen... Hatta çok kurumsal durumlarda yazın uzun kollu gömlek giyme durumları söz konusu :)

Birde malum Türkiye zihniyeti bir türlü değişmedi, dövmeli insan manyaktır modundan çıkamadı insanlarımız. Halbuki hiç öyle birşey yok :P

PLaXToR tarafından 16/Ağu/16 03:58 tarihinde düzenlenmiştir

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Hocam yaptırmadan dövmeyi saklama yoluna gidiyorsan o dövmeyi taşıyamazsın bırak siktir et

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

minimalist dövmeler sıkıntı çıkarmaz sanırım 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Memurlukları bilmem ama bauhaus,boyner gibi yerlerde satış danışmanlarında var tamamen şirkete bağlı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Firma yöneticilerine bağlı olarak değişir. Ama kurumsal olmayan firmaların gözlemlediğim kadarıyla iyi bakmadığını söyleyebilirim.

Şahsen benimde şöyle bir ön yargım oluyor: dövme yaptıran insanları daha fazla dikkat toplamak veya ilgi çekmek merakı olduklarını düşünüyorum. Tabi ben yönetici olsam, eğer göze batan bir yerde göze batan şekilde birşey yoksa sıkıntı oluşturmam.

Ama adam alnının ortasına nazi işareti, haç işareti çektirmiştir bu adamıda almam. Git eline yaptır, boynuna, göğsüne yaptır tamamda alın, yanak vs nedir amk?

Ha bir piercing midir nedir ona uyuzum. İnsanları çirkin göstermekten başka bir işe yaramıyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek

hocam kurumsal firmalarda sıkıntı çıkabiliyor ik ile görüşürken

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

görünen yerde değilse sıkıntı olmaz.askerde bi uzman vardı. bigün maç yapacaktık adam dol atlet bi geldi görünmeyen her yeri neredeyse dövme mk.

özelde dersen gene görünmeme olayına bağlı. ptt bankada ben dövmeli hiç görmedim. belki bankada tşak kadar küçük dövmeli varmıştır bilemedim.

özet şu görünmüyosa yardır. kalkıp da gtüne bakamazlar dövme için.

ama daha yaptırmadan bu ikileme girdiysen ve hevesin de çoksa geçici dövme yaptır gitsin.

müridin dediği gibi hiç abdest namaz olaylarına girmeyelim çıkamayızz

Toplam Hit: 6534 Toplam Mesaj: 29
ptt dövme