folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Düğün İçin Takı Önerileriniz

Düğün İçin Takı Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

1 ay sonra evlenicek olan ablam için takı alıcam ama daha önce herhangi birine takı vs. almadığım için pek anlamam bu işlerden . Tbtye sorayım dedim. Bütçem 500-700 tl arası bişey olabilir. Çeyrek tam altın vs gibi şeyler istemiyorum. O değerde alternatif takı neler olabilir ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Kızlık soyadının yazdığı birşey yaptırabilirsin kolye -künye gibi soyadı değişecek nası olsa eski soyadındanda ona bir hatıra kalmış olur böyle taşlı yada altın falan

Avukat/Hukukçu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

EpheSuS bunu yazdı:
    -----------------------------

Kızlık soyadının yazdığı birşey yaptırabilirsin kolye -künye gibi soyadı değişecek nası olsa eski soyadındanda ona bir hatıra kalmış olur böyle taşlı yada altın falan

-----------------------------

FeRoCi bunu beğendi... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Altın fiyatları aldı başını gidiyor... Çok almak istediği ama alması nasip olmayan bişi alabilirsin...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

up

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

adana burması

edüt

öyle düğün hediyesi olmaz işçilikli bişey alma sevgiliye mi alıyon?

salla isim yazılı şeyi cart curt bunlar genç çiftler ileride ev alırlar araba alırlar ney işe yarasın

işçilikli altınlar satarken kötü olur (şöyle zarif fazla abidik gübidik olmayan bir takım alabilirsin)

bi daha edüt

500-700 görmedim şöyle güzel bir bilezik olur

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hocalar ne kolyesi yaw.

bilezik al hocam kardeşinede bu yakışır =)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nozdormu
    Nozdormu's avatar
    Erkek

Okuduğum okul takı tasarımıydı :) Kesinlikle beyaz altın al, her zaman seni hatırlatacak bir şey.  Ablanla senin sevdiğin ortak bir şey olabilir. Mesela arı seviyorsunuz arılı bir kolye gibi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugraok
    bugraok's avatar
    Erkek

hocam düğünlere fotoğraf çekimine gidiyorum ben. şu ana kadar bir sürü takı gördüm =) belki söyleyeceğim şey senin işine yaramayabilir ama gördüğüm en ilginç takı iddiaa kuponuydu tavsiye edebilirim damat beye takmak için =))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çeyrek altın

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

git kuyumcuya anlat hoca derdini o sana söler ne alman gerektigini.  böle konuları burada görünce şaşıyorum, tamam ihtiyaçtır hasıl olmuştur yardım etmek lazım da hoca hiç mi oturup konuşabileceğin bi akraban bi arkadaşın yok? hayatı bu kadar sanal yaşamamak lazım

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 2480 Toplam Mesaj: 16