folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dükkan Güvenliği....Tecrübelerimizi Paylaşalım.

Dükkan Güvenliği....Tecrübelerimizi Paylaşalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar pek çoğumuzun esnaf olduğunun farkındayım. Benim Çiçeği burnunda henüz yeni açtığım dükkanıma bu sabah Hırsız girdi ve 3.000 tl ye yakın bir meblağ Maddi hasara girmeme sebep oldular.

Polisler geldi Parmak izi ve işlemler namında bir şeyler yapıp gittiler.. Çarpıcı olarak Polis arkadaş bir şey dedi şaşırdım, Bu hırsızları Suçüstü de yaparsak Savcı Salıyormuş, Bundan Muzdaripti Polis arkadaş.

Birde bu Otomatik Kapılarında Hırsızlar tarafından açıldığını öğrendim, Daha yeni olmuş olay, adam Dükkana otomatik Kepenk takmış Ancak Hırsızlar açmış ve 50 milyar zarar vermişler adama.

Hırsızların kapıyı açamaması için neler yapabiliriz, Otomatik Kepenklerin Bu zaafı sizcede varmıdır.?

En Etkili ve En Ucuz Güvenlik Önlemleri ne olabilir, Darabaya Çivi Koymuştum, Baskıya dayanamayıp Atmıştı. Müthiş Güç uyguluyorlar darabalara, Birde Sigortala gibi fikirler gelmesin, Her kesin Sigortalama imkanı olmayabiliyor Çünkü.  Halk dili fikirler istiyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benim tükanada hırsız diye tabir ettiğimiz o.ç ler girdi...annelerine vibratör parası bulmak için:(

400 Liraya yakın nakiti almışlar....

ve bende restinize rest dedim kıydım paraya aldım bunu...tam kapının karşısına koydum herke$ yedi.

http://www.batangemi.com/firsatlar/u-222.html

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Benim tükanada hırsız diye tabir ettiğimiz o.ç ler girdi...annelerine vibratör parası bulmak için:(

ve bende restinize rest dedim kıydım paraya aldım bunu...tam kapının karşısına koydum herke$ yedi.

Her kese Teşekkür ederim, Hocam iyi fikirmiş.  Ama bizim buralarda manyak çok. Kameraya rağmen dalabiliteleri vardır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı

Her kese Teşekkür ederim, Hocam iyi fikirmiş.  Ama bizim buralarda manyak çok. Kameraya rağmen dalabiliteleri vardır.

al 2-3 tane sensörlü bide gerçekci yani sağa sola dönüo(: ne kaybedebilirsinki(:

bu arada geçmiş olsun abi...

zekat ver(kabulederim):P

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam en etkili ve ucuz yöntem sigorta kesinlikle yaptır şunları istiyorlar 

1. kamere sistemi olmalı

2. Alarm sistemi

Bunları dükkana taktır sonrası ile sigorta uğraşıyor

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Hocam en etkili ve ucuz yöntem sigorta kesinlikle yaptır şunları istiyorlar 

1. kamere sistemi olmalı

2. Alarm sistemi

Bunları dükkana taktır sonrası ile sigorta uğraşıyor

Hocam onları takarsam Sigorta ben olurum. :) Polisede devretmem şerefsizleri Bizim burada Dicle Nehri var, Atarım Araca götürürüm oraya Islatılmış Sopayla Vur ki Vurasın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Aga çevredeki hırsızları araştır  sonra bi bahane bulup sopayla döv,boğazına bıçak daya yada silahın ağzına mermiyi ver kafasına daya kesin çözüm ben öyle yaptım yaklaşık 3-4 kez hırsızlara uyguladım yöntemimi şimdi dükkanın etrafı temiz Allaha şükür 

Not:Bölge Esenyurt Burayı bilenler varsa zaten anlar cektiğimiz dertleri :D :D 

Edit://  En son silahla dövdüğüm Gavat 4-5 aydır buralara gelmiyo :D

Zalimcocuq tarafından 01/Mar/13 14:55 tarihinde düzenlenmiştir

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Zalimcocuq bunu yazdı

Aga çevredeki hırsızları araştır  sonra bi bahane bulup sopayla döv,boğazına bıçak daya yada silahın ağzına mermiyi ver kafasına daya kesin çözüm ben öyle yaptım yaklaşık 3-4 kez hırsızlara uyguladım yöntemimi şimdi dükkanın etrafı temiz Allaha şükür 

Not:Bölge Esenyurt Burayı bilenler varsa zaten anlar cektiğimiz dertleri :D :D 

Edit://  En son silahla dövdüğüm Gavat 4-5 aydır buralara gelmiyo :D

Zaten bölgede bi terör estirmesi gereken ben varmışım, Diğer esnaflar kuzu. Şerefsizlerin mekan tuttukları köşeyi öğrendim, Orada Uyuşturucu kullanıyorlar geceleri. Du bakam elmi büyük beymi. Gösterecem o itlere.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hırsızların kapıyı açamaması için neler yapabiliriz

iş yerinin kepenklerine yüksek voltajda elektrik ver 24/7 çalışsın, uyarı levhasıda koyma, değdiği anda gebersin pezevenk

ben bizim evin giriş kapısına yaptırdım etkili çözüm

ayrıca dükkanının ışıklarını ve dükkanının önündeki ışıkları akşam dükkanını kapatırken açık bırak, böylece ne olduğu etraftan görülür

desibeli çok yüksek olan bir alarm taktır, anında polis karakoluna haber veren alarmlardan olsun

silah her türlü işletmeye şart bir kere

bu arada ne dükkanı olduğunu bilmiyoruz ki öneride bulunalım ona göre...

Toplam Hit: 5881 Toplam Mesaj: 64