folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün 200 Kişiyi Kene Isırdı, Kenler İsrail"İn İşimi? Yoksa Komplo Teorisimi

Dün 200 Kişiyi Kene Isırdı, Kenler İsrail"İn İşimi? Yoksa Komplo Teorisimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    ya amk bu kene muhabbeti sıktı artık ya bu hödüklerden bizim burda da cok oluyo fındık bahcelerinde özellikle bilenler bilir sakıtlak deriz biz :) kasındırır sadece uzun süre kalırsa aynen böle şişer ama zararsızdır yani diyecegim eskiden beri vardı ama son zamanlarda bi haller oldu bunlara yaw:S katil olmaya basladılar genleriyle oynanmış gibi sanki önceden kimseyi öldürmüyolardı.israil mi bilmem ama birileri bu hödükleri zehirleyip ülkemize saldı !!!

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

ayteach bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya amk bu kene muhabbeti sıktı artık ya bu hödüklerden bizim burda da cok oluyo fındık bahcelerinde özellikle bilenler bilir sakıtlak deriz biz :) kasındırır sadece uzun süre kalırsa aynen böle şişer ama zararsızdır yani diyecegim eskiden beri vardı ama son zamanlarda bi haller oldu bunlara yaw:S katil olmaya basladılar genleriyle oynanmış gibi sanki önceden kimseyi öldürmüyolardı.israil mi bilmem ama birileri bu hödükleri zehirleyip ülkemize saldı !!!

aynen de söyle garip bir şey gördüm.

bundan yıllar önce annemin köpeğinde  de sürüyle kene vardı. annem hepsini teker teker atıyordu ama o celimsiz hayvan bu kenelerden etkilenmiyordu

vesaire vesaire şimdi ise  bundan ölenler var demek ki bu işin altında bi halt var diyorum ben :S

Fuck you, you fucking fuck
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

!!!  Kene VİP salonunda gazeteciyi ısırdı

ANKARA - Havaların ısınmasıyla yeniden ortaya çıkan kene ısırması vakalarının bir örneği de başkent Ankara’da Esenboğa Havalimanı’nda yaşandı. Dışişleri Bakanı Ali Babacan’ın Esenboğa Havalimanı VIP salonundaki basın toplantısını izlemek üzere havaalanına giden gazetecilerden birini kene ısırdı.

ntvmsnbc

http://ntvmsnbc.com/news/447103.asp#storyContinues

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    modifiyeci447
    modifiyeci447's avatar
    Erkek

Bu ne lan:/Böle olduktan sonra kendisini nası taşıto acaba...Diğer keneler El arabasında götürüyo herhal:D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:
    BÖLE OLUYORMUS :(

İçim gitti :|

am gibi açılmış :| Allah muhafaza yaw..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek
    bursadada var dikkatli olun geçen balkonda yakaladım şimdi kavanozda bu kenelerin 800 adet çeşidi var yani tipine rengine bakıp kene değil demeyin ben kene değil diye aldım sabahın körüdü koydum kavanoza benim peder biyolog geldi dedi bu kene varya 2 gün piskolojik kaşındım halada kaşınıyom :)
Toplam Hit: 7375 Toplam Mesaj: 37