folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Dünyanın En İyi Mobil Mesajlaşma Uygulaması Adayı BIP Detaylı Anlatım.

Dünyanın En İyi Mobil Mesajlaşma Uygulaması Adayı BIP Detaylı Anlatım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Hocam sanırım türkselde çalışıyorsun ondan bip kullanan fazladır ama ben Çevremde görmedim açıkçası :) 

Mkyb dogru diyor bakın wassabı cia çözmek için uğraşıyor UĞRAŞIYOR ama bizde öyle olmaz x firma derki reklam yapacam şu konuları kullanan var mı? Ona göre bakar yada hükümet derki bana küfür edenleri ayır vb... 

Şifreleme işi zor degil hatta wassap ın şifreleme mantıgını signal le birlikte geliştirdiler.. Zaten açık kaynak.. 

Uzarr gider böyle. 

hocam eksikleriher uygulamada olduğu gibi bundada var evet çalışanlardan da bip kullnan olduğu gibi mesela maxel tbt den arkadaş benim ne zaman sorsan adamın internet paketi yok bip yüklettim rahat ettim yine HQ video çekiyorum kuzenime gönderiyorum onada yüklettim.

işine yarayan beğendiğin programları paylaşmazsan bunu sen yapmazsan millette farkı göremez.

firefox çıktığından beri kaç sürüm oldu beğenmiyorum sevmiyorum opera chrome maxthon kullanıyorum bence daha güzel sana görede firefox güzeldir onu över arkadaşlarına onu tavsiye edersin 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Adamsın Panzer kardeş.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dünyanın en iyi mobil mesajlaşma uygulaması hmm. ok. normal şekilde tanıtım yapsan tamam da dünyanın en iyisi deyince komik oluyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Biraz programın yan özelliklerine değineyim.

-Fax çekme ? 2017 yılında hala fax kullanan kaldı mı ki ? Şuan düşünüyorum en son faxı ne zaman kullandım diye hatırlayamıyorum. Ha ben illa fax göndereceğim diyorsanız : https://www.hellofax.com/

-Gönderi takibi. Android kullanıyor ve mail servisiniz Gmail ise Google sizin yerinize takibi yapıyor. Bknz : Google Now

-Döviz kuru. Android'te Google Now, iPhone'da ise Siri'ye 1 dolar kaç Türk lirası derseniz sesli çeviri yapabiliyor.

mkyb tarafından 18/Nis/17 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı
    dünyanın en iyi mobil mesajlaşma uygulaması hmm. ok. normal şekilde tanıtım yapsan tamam da dünyanın en iyisi deyince komik oluyor

evet hocam diğer rakiplerindeki aynı özellikler var bundada.

mobil veriden yememe , onlarca ek servise uygulamadan çıkmadan ulaşma

türkiyede yaşayan biri için dünyanın en iyisi. yurtdışı içinde güzel bir alternatif.

peki sence resimleri ismesen bile kırpan gönderdiğin ekranda küçük gösteren whatsapp daha mı iyi ?

yoksa sadece daha fazla kişi kullandıgı için mi daha iyi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Biraz programın yan özelliklerine değineyim.

-Fax çekme ? 2017 yılında hala fax kullanan kaldı mı ki ? Şuan düşünüyorum en son faxı ne zaman kullandım diye hatırlayamıyorum. Ha ben illa fax göndereceğim diyorsanız : https://www.hellofax.com/

-Gönderi takibi. Android kullanıyor ve mail servisiniz Gmail ise Google sizin yerinize takibi yapıyor. Bknz : Google Now

-Döviz kuru. Android'te Google Now, iPhone'da ise Siri'ye 1 dolar kaç Türk lirası derseniz sesli çeviri yapabiliyor.

bazı şirketler hala fax ile çalışıyor ki bizim mağzamızda fax hattı olmadıgı halde hala haftada 1-2 rica eden insanlar oluyor fax çekebilirmiyiz şuraya diye , yani yılda birde olsa insanın ihtiyaç duyabileceği bunu bilgisayar kullanmadan 2dkda telefondan halledebileceği bir uygulama lazım değilse kullanma zaten ? 

döviz kuru için milyonlarca uygulama vb. var zaten fakat aynı uygulamaya gömük olan bir alternatif sunmuş sana adam.

böyle böyle gider , lotonun da sitesi var ? ama girmeden de sorgulama yapabiliyorsun.

uygulamayı genel olarak beğenmemek başka birşey.  sevmedim de çık işin içinden ama faydalı şeyleri bazı insanların işine yarayabilecek şeyleri bu gereksiz demek başka şey. 

gereksiz ise kullanmazsın ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşletim sisteminin kendisinde gömülü olan özellik için ek program kullanmanın mantıksızlığını gösterdim. Konu açıyorsan eleştirilere açık olmalısın.

Şans oyunlarına bir şey diyemem. Zira oynamıyorum ve oynamayıda saçma buluyorum.  O kadar rakam içerisinde senin yazdıkların gelecekte zengin olacaksın. 

mkyb tarafından 19/Nis/17 00:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Turkcellin arkasında olduğu hiçbir appi,siteyi kullanmam kullandırtmam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

çok iddialı bir başlık :D

tüm arkadaşlarım kullanmış olsa belki denerdim ama bir kaç arkadaşım kullanıyor belki onlar için de telefonumda boş boş durmuş olacaktır.

o botların hiç birini de kullanmam ben muhtemelen.

internet sıkıntısı çekmediğim için beleş fotoğraf video gönderme-alma işime yaramayacak.

sıkıştırma işlemi olduğu doğru ama zaten whatsapptan gönderilen salak salak capsler için de çok kaliteye gerek yok :D

zaten önemli bir şey oldu mu maille hallediyoruz. 

bunlardan dolayı benim için hiçbir şey ifade etmiyor :))

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Cazip gelmiyor değil ancak neden kullanmadığımı söyleyeyim;

Ilk olarak çok teferruat var. Muridin dediği gibi whatsapp sadece az iyi güzel böyle. 

En önemlisi ise (kişisel verilerimin güvenliği konusunda hassas sayılırım) abd ulusal güvenliği için tehdit olup onlar tarafından izlenmem ve mesaj içeriğime erişilmesi ihtimali Türkiye için (veya işin asli hükümet için veya daha da doğrusu birisi için) tehdit unsuru olmam ve takip edilip verilerime erişilmesi ihtimalinden çok çok çok daha düşük bi ihtimal. Birisi çıkıp "alo Kaan yolla bizim çocuklara verileri, aç arka kapıyı" dese (ki bi ton güvenlik personeli olmasına rağmen oturur kendisi uğraşır) kim vermiyorum git dava aç diyebilir bizim ülkede? 

Hadi benim tuzum kuru ama gerçekler bunlar be hacı abi.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 6827 Toplam Mesaj: 49
whatsapp turkcell telegram bip turktelekom