folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Duyguları Dizginlemek

Duyguları Dizginlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bir bakmışsın hiçbir şey umrunda olmayıveriyor.

Hiçbir şeye kızamaz oluyorsun.

Böylece duygularını dizginlemiş, mal oluyorsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Anlamadım . 

Ama ben yeni başladım ama  beni domaltıp zikmeye kalkışmadıkları sürece hiç kimseyi hiç bir şeyi zikime takmıyorum . nasıl oldu blmiyorum ama sanırım tahipe söve söve sinir sistemim yandı . 

samaccc tarafından 03/Ağu/17 15:31 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Anlamadım . 

Ama ben yeni başladım ama  beni domaltıp zikmeye kalkışmadıkları sürece hiç kimseyi hiç bir şeyi zikime takmıyorum . nasıl oldu blmiyorum ama sanırım tahipe söve söve sinir sistemim yandı . 

milliyetçi duyguların la mı dövüyosun yoksa badem bıyıklarına gıcık olduğundan mı :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Anlamadım . 

milliyetçi duyguların la mı dövüyosun yoksa badem bıyıklarına gıcık olduğundan mı :D 

yok la yeminle adam bana iyi geldi o kadar çok sinirlendimki seçimlerde 36 saat falan aralıksız küfür ettim . sinir sistemim sanırım kendini kapadı . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Anlamadım . 

yok la yeminle adam bana iyi geldi o kadar çok sinirlendimki seçimlerde 36 saat falan aralıksız küfür ettim . sinir sistemim sanırım kendini kapadı . 

ben mesela çok da yorgun hissediyorum herzaman. Küfretmek bile beni yoruyo onun için susuyorum. İçimden bile etmiyorum asdfasdF:AF

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

1: Tabiki de duygular dizginlenebilir ama herkes her duyguyu dizginliyemez.Ben sakin mülayim insanımdır  başkasının heyacanlandığı yerde ben sakin kalırım,trafikte başkası sinirlenir kavga cıkartır başkası sakinleşir olaçağına bvırakır hani demm o ki bence kişiye değişir.

2: Aslına bakarsan korku,heyacan,aşk üzüntü sevinç  vb duygular hobiler fobiler yok herşey beyinde bitiyor.Ne yani aşık olunca kalbimiz mi aşık oluyor beynimiz mi hükümsüz bunlar ilk oklulda kaldı artık herşeyin beyinde olduğu herşeyin özgür irade ile büyüdüğün çevre ile ilşgili olduğu biliniyor.  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Zaten ot gibi yaşıyoruz, neyi dizginliyorsun...

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Zaten ot gibi yaşıyoruz, neyi dizginliyorsun...

entry-nick

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

duygu mu  ? ne duygusu ? duygu ne ki yeniyor mu :D

vala hocam içindeki benliğine kimin patron olduğunu anlatman lazım. Bir kızı deliler gibi sevdim yapmadığım bok kalmadı 1 mesajda silip attım. İnan o zamandan beri aklıma bile gelmiyor :D

Heralde olaylara bakış açısıyla alakalı.

Dün bir topic vardı tahribatta " herkese teşekkür ediyordu ama adam yazarken bir emoji falan koymamış . Direk baktığında adam iyi niyetli gibi duruyor ama birde ters durumu söz konusu. 

Anan baban ölmüştür öldüğü için değilde bu kötü dünyadan kurtulduğu için mutlu olduklarına inandırırsan kendini zor olacağını sanmıyorum :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

soğuk duş al.

Toplam Hit: 4167 Toplam Mesaj: 39
duygular