folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder E-Devletten Alt- Üst Soy Görüntüleme Hizmete Girdi Sonunda

E-Devletten Alt- Üst Soy Görüntüleme Hizmete Girdi Sonunda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1800'lerden 3 kişi yaşıyor olarak görünüyor seçimlerde mezardan kalkıp oy kullananlar bunlar mı yoksa?

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

allah cezanızı versin, öğlenden beri bekliyorum bir arpa boyu yol katedemedim. nasıl sistemmiş arkadaş

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

sistem sağolsun internette bile beni devlet dairesinde hissettiriyor kaç saattir sıra beklediğimi unuttum

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Bundan yaklaşık 8-9 yıl evvel Holyone bu hizmeti veriyordu. İnanmayan sorsun kendisine : )

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

allah cezanızı versin, öğlenden beri bekliyorum bir arpa boyu yol katedemedim. nasıl sistemmiş arkadaş

hacı çok ümitlenme en fazla dedenin dedesinin ismini öğreniyorsun. Ben zaten biliyordum hayal kırıklığı oldu aq :D Söyle bir 1500 lere kadar gösterselerde şenlensek :D

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı

sistem sağolsun internette bile beni devlet dairesinde hissettiriyor kaç saattir sıra beklediğimi unuttum

+1     işte bu bee tam olmuş :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

İşleminiz devam ediyor, lütfen bekleyiniz…

Kac saat sürüyor bu ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

evet bakabildim ey ahali. gecenin 2.30'unda.. ve şaşırdığım birşey çıktı ortaya. 

Mardin/ Savur/ KOŞUYOLU MAHALLESİ

Taa 1800 lerden beri ordan ayrılmamışız. hep akrabadan alıp vermişler. en fazla yan köyden alışveriş olmuş o kadar :) insan gerçekten hayret ediyor...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Kaç saat sıra bekledin. Ben demin başlattım işlemi, 5 dk falan oldu.

Errare Humanum Est
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sistem şuan boşta rahat açılıyor sonuçlar. 200 yıldır aynı bölgedeymiş bizim sülale. 

Ek olarak eski tarihli olupta sağ olarak görülen kişiler savaşa gidipte gelmeyenlermiş. O dönemde kayıttan düşülmedikleri için bu zamana kadar gelmişler.

mkyb tarafından 09/Şub/18 01:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 187646 Toplam Mesaj: 339
nüfus